Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Akademinis sąžiningumas
 
 

Akademinis sąžiningumas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2012-10-31 0
Nuo šiol jokio diskomforto rašant atsiskaitymus! Taip reklamuojama nusirašinėjimo naujiena – „Bluetooth“ laikrodis. Įvairią nusirašinėjimo įrangą nuomojantis ir pagal verslo liudijimą dirbantis Tomas tame nemato nieko bloga – pasak jo, visuomenei kenkia ir cigaretės, ir alkoholis. Universitetai prisipažįsta neturintys techninių priemonių su tokiais dalykais kovoti.
(12) 2012-06-21 0
Vasaros pradžia – tradicinis sesijos metas. Studentai, sėkmingai atsiskaitę už dar vieną studijų laikotarpį, gali ramiai džiaugtis vasaros teikiamais malonumais, tačiau po sesijos visada lieka klausimas – ar visi iš išlaikiusiųjų egzaminus sąžiningai mokėsi ir sąžiningai atsiskaitė? Taip pat verta paklausti – ar visada dėstytojai vertino studentus objektyviai?
(10) 2012-05-24 0
Akademinio sąžiningumo tyrimas, kurį atliko Lietuvos studentų sąjunga, atskleidė, kad studijuojantys savo lėšomis yra linkę į akademinį nesąžiningumą ir sukčiauja tiek pat, kiek ir studijuojantys valstybės finansuojamose vietose, skelbiama Lietuvos studentų sąjungos išplatintame pranešime spaudai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos