Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Akibrokštai armijoje
 
 

Akibrokštai armijoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2017-10-06 52
Skaitmeniniai įsilaužimai, žinoma, nėra naujiena. Įvairios grupuotės taip stengiasi pasipelnyti. Kartais joms pavyksta išsisukti visai nepastebėtoms, tačiau centrinėje ir rytų Europoje dislokuoti JAV kariai susidūrė su netikėtais įsilaužimais, kuomet Rusijoje esantys hakeriai stengėsi paimti išmaniuosiuose telefonuose saugomą asmeninę informaciją. Telefonai tokiais atvejais elgiasi keistai, tačiau pasitaiko ir kur kas šiurpesnių įvykių.
(0) 2017-09-21 14
Per pratybas „Zapad“ sraigtasparnis Ka-52 per klaidą paleido raketas į pratybas stebėjusių žiūrovų būrį, praneša „Kommersant“. Skelbiama, kad du žmonės, greičiausiai žurnalistai, patyrė sunkius sužalojimus. Tuo tarpu Rusijos kariškiai neigia šią informaciją.
(1) 2017-05-03 -8
JAV karinio jūrų laivyno kreiserio įgulą krečia, švelniai tariant, netikėtas sekso skandalas. Šeši karininkai – beveik ketvirtadalis visos laivo įgulos - buvo nubausti už įsipainiojimą į meilės trikampį, praneša „Navy Times“.
(1) 2016-07-12 7
Likimo ironija ar išlietas prancūzų žvejų apmaudas dėl Euro 2016 finalo baigties?
(1) 2016-04-01 2
Štai tokį naują naikintuvą suprojektavo ir sukonstravo Rusijos aviacijos inžinieriai. Išvydusieji SR-10 skriejantį ore krapštosi galvas – panašu, kad lėktuvas su atbulais sparnais.
(0) 2015-12-16 16
Vakarietiškuose animaciniuose filmuose neretas epizodas, kai persekiojamas filmuko herojus (pvz., triušis Bagsas arba peliukas Džeris) gindamasis paskutinę akimirką į persekiotojo šautuvo vamzdį kyštelį morką. Šautuvas įspūdingai sprogsta ir medžiotojui lieka špyga morkuota, o triušis ramiai sau nubėga. Pasirodo, šis epizodas – ne iš piršto laužtas. Demolition Ranch pamėgino iš šautuvo su morka vamzdyje šauti į peštą kalakutą. Pasirodo, tokiu atveju nukenčia visos konflikte dalyvaujančios pusės – įskaitant ir šautuvą. Tiesą sakant, šautuvą galima priduoti metalo laužo supirktuvėn.
(11) 2015-12-03 25
Ko gero, vokiečių tankas Leopard II – mirtiniausias padavėjas pasaulyje. Pribloškiamame vaizdo siužete nufilmuotas visu greičiu skriejantis tankas, ant kurio 120 mm kalibro pabūklo vamzdžio pastatytas pilnutėlis bokalas alaus. Įspūdingiausia yra tai, kad per duobes ir kalvas visu greičiu linguojantis tankas alaus neišlaisto nė lašo. Štai taip dirba vokiškų tankų pakaba ir dviašiai giroskopiniai stabilizatoriai. Jie padeda tankui preciziškai taikliai šauti net ir lekiant maksimaliu greičiu.
(5) 2015-11-10 8
Ar jums kada nors yra tekę matyti konvojų, lydintį branduolinę raketą vežančią transporto priemonę? Vargu. Tačiau peržiūrėję šį vaizdo įrašą tai galite bent kiek detaliau įsivaizduoti.
(0) 2015-10-02 53
Pamenate ne taip seniai internete daugybę kartų peržiūrėtą trumpą vaizdo siužetą apie beprotiškai žemai praskridusį Libijos karinių oro pajėgų naikintuvą? Ukrainos oro pajėgų milžiniško ir nerangaus krovininio lėktuvo pilotai nusprendė įrodyti, kad ir jie ne iš kelmo spirti.
(2) 2015-09-09 2
Gal kas nors netyčia radote gatvėje ar pievoje besivoliojančią raketą? 1,6 metro ilgio ir 50 kg svorio? Ją kažkur pametė JAV 10-osios kalnų divizijos 10-osios karinės aviacijos brigados sraigtasparnis AH-64D "Apache".
(52) 2015-08-31 24
Rusijos šauktinis Pavelas Bachtinas nušovė savo tarnybos draugus. Šį išpuolį jis įvykdė bazėje, esančioje Kostromos srityje (Rusija). Šūvius į tarnybos draugus jis paleido po to, kai jį patį sumušė jo vadas, skelbia TV kanalo „Life News“ portalas.
(3) 2015-08-07 80
Septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje vienas karinis incidentas galėjo sukelti branduolinį karą. Todėl JAV vyriausybei reikėjo žvalgybinio lėktuvo, kurio nebūtų įmanoma užfiksuoti, atpažinti ar numušti, rašo „The Business Insider“.
(0) 2015-07-30 10
Tarp per Medininkų punktą vykusio Moldovos piliečio daiktų buvo karinių antpečių žvaigždutės.
(17) 2015-07-07 1
Šokiruojančiame vaizdo siužete nufilmuota, kaip nutrūktgalvis Libijos karinių oro pajėgų pilotas savo naikintuvą MiG-23 raketiniu greičiu praskraidina vos kelių metrų aukštyje virš vyriškio, kuris ryžosi atsistoti ant nusileidimo tako, galvos.
(2) 2015-05-19 0
Internete plinta vaizdo įrašas iš Rytų Ukrainos, kur savaeigę haubicą mėginama priparkuoti ant karinės technikos transportavimui pritaiktytos sunkvežimo priekabos. Iš pirmo karto mašinistui net nepavyksta užvažiuoti ant specialios platformos. Antrasis kartas baigiasi visiška nesėkme ir avarija.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos