Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aktyvaus gyvenimo mėgėjams
 
 

Aktyvaus gyvenimo mėgėjams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2019-11-13 4
Naktinio matymo taikikliai ir šūvio slopintuvai medžioklėje leidžiami ne vienoje šalyje, tačiau Lietuvoje ši tema vis dar sukelia karštas diskusijas. Šiuo klausimu medžiotojų ir gamtos saugotojų bendruomenių nariai yra pasiskirstę į dvi grupes: „už“ ir „prieš“. Vieni mano, kad naktinio matymo taikikliai pagerins medžioklės kokybę ir saugumą, o kiti nusiteikę prieš tokios įrangos naudojimą. Tuo pat metu Europos komisija ragina Lietuvą imtis papildomų priemonių dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) kontrolės ir rekomenduoja medžiotojams leisti naudoti naktinio matymo taikiklius būtent šernų medžioklėje. Medžioklės entuziastas ir tinklaraštininkas Deividas Staponkus išskyrė pagrindinius vykstančių diskusijų teiginius bei su medžioklės technologijomis susijusius klaidingus visuomenės mitus.
(0) 2018-01-19 0
Autonominių automobilių gali tekti dar kurį laiką palaukti. Tačiau autonominis lagaminas jau atkeliavo. Las Vegase vykusioje kasmetinėje vartotojams skirtoje elektronikos parodoje CES buvo pristatytas naujas lagaminas, kurioje gamyboje buvo pritaikytos kai kurios autonominiuose automobiliuose naudojamos technologijos.
(3) 2017-05-30 -27
Sportuojantys žmonės tikrai pamėgo naudoti įvairiausias apyrankes, kurios seka jų aktyvumą, širdies veiklą ir skaičiuoja sudegintas kalorijas. Bet paaiškėjo, kad šiais išmaniais daikčiukais aklais pasitikėti negalima.
(0) 2017-05-25 -4
Jau prasideda stovyklavimo ir festivalių sezonas. Jei jums patinka laisvalaikis gamtoje ar kelias dienas nesibaigiantys koncertai, jums būtinai reikia geros palapinės. Bet ar reikia išleisti daug pinigų daiktui, kurį naudosite tik porą kartų per metus? Tikrai ne - šią automatiškai pasistatančią palapinę galite įsigyti labai pigiai.
(0) 2017-05-25 20
Dizaineris, ekstremalaus sporto atstovas Jean-Yves`as Blondeau išgarsėjo prieš daugiau nei dvidešimt metų, kai sukūrė ratukinio žmogaus kostiumą, su kuriuo jis yra pasiekęs 120 km per valandą greitį. Per tą laiką ne vieną kostiumo modifikaciją sukūręs prancūzas dabar jau svajoja apie naują rekordą – tapti greitesnis už automobilį.
(0) 2017-03-10 -1
Fizinio aktyvumo apyrankių gamintojas „Fitbit“ vakar pristatė ploniausią pasaulyje fizinio aktyvumo apyrankę, fiksuojančią širdies ritmą – „Fitbit Alta HR“.
(11) 2016-09-06 120
Jei dažnai važinėjate bekele, tikriausiai žinote, kad automobiliui įklimpus, geriausia pagalba yra virvė ir kitas automobilis. Tačiau šis naujas įrankis atliks juodą darbą kur kas paprasčiau.
(1) 2016-08-23 6
Visiems nemėgstantiems keliauti jau pramintais takais, bet turintiems laimės pakliūti į ekstremalias situacijas, turėtų praversti šie įrankiai, galintys išgelbėti gyvybę, kai tenka atsidurti netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje.
(0) 2016-08-11 70
<i>Kam plaukikai velkasi dvi kepuraites? Gal bijo, siekdami rekordų, įsibėgėję atsitrenkti į baseino sieną?…</i>
(1) 2016-06-24 -2
Jei kada svajojote apie kompaktišką ir visiems žvejybos būdams lengvai pritaikomą meškerę, kurią galėtumėte pasiimti net keliaudami į darbą, šis vengrų išradimas gali būti būtent tai, ko jūs ieškojote.
(1) 2016-06-21 13
Daugiadienės iškylos į gamtą, muzikos festivaliai, nakvynės kempinguose ar palapinėse – visa tai smagu, kol neprispaudžia higieniniai reikalai. Tikra tiesa, dušo tokiomis aplinkybėmis veikiausiai nerasi. Kaip tik apie tokius atvejus pagalvojo gigantiškų drėgnųjų kūno servetėlių Epic Wipes kūrėjai.
(0) 2016-05-10 -3
Išmaniosios apyrankės, skirtos aktyvų gyvenimo būdą kasmet tampa vis populiaresniu aksesuaru, todėl jų gamintojos pradėjo galvoti ne tik apie funkcijas, bet ir apie išvaizdą. Šiais metais pasirodė viena patraukliausių tokių apyrankių – „Fitbit Alta“.
(0) 2016-04-20 31
Nors šiais laikais daugelis moka anglų kalbą, visgi, turbūt daugelis užsienyje yra patyręs tą beviltiškumo jausmą, kai negali susišnekėti su aplinkiniais.
(0) 2016-03-16 -1
Ne visi galvoti pasaulio vyrai vienodai supranta terminą „nusiauti kojines“. Britas Colinas Furze iš Linkolnšyro šiam tikslui sukūrė specialią raketų paleidimo sistemą.
(0) 2016-03-01 -2
Jei jus kada nors yra užklupęs lietus, o skėtį palikote namuose, arba jei esate jį užmiršę pas draugus, ant suoliuko, autobuse ar kitoje vietoje, jus turėtų sudominti pažangus skėtis „Oombrella“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos