Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aktyvus būstas
 
 

Aktyvus būstas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-02-08 25
Visur gerai, namie geriausia. Čia gera, čia jūsų tvirtovė. Tai, kur gyvename, mums ypatinga. Ir tai nenuostabu, žinant, kiek laiko čia praleidžiame.<br /> Bet ar žinojote, kad jūsų namai t
(4) 2014-07-22 31
Metus trukęs bandymas išsiversti su pačių išgauta energija baigėsi sėkmingai – energijos balansas „išėjo į pliusą“. Tikėkimės, nereiks ilgai laukti, kol tokie save energetiškai i
(23) 2014-02-26 6
Pirmojo daugiabučio Lietuvoje su ant namo stogo įrengta saulės jėgaine bendrija skaičiuoja rezultatus – per devynis mėnesius pagaminta 17 100 kWh elektros ir uždirbta 21 400 litų pajamų. Vertinant įprastas likusių mėnesių oro sąlygas, per metus namo gyventojų pajamos iš saulės jėgainės turėtų siekti 25 000 litų.
(3) 2013-05-16 1
Šiandien privačių namų savininkai neretai mėgina savo nedideliems poreikiams pakinkyti saulę, vėją ar žemės gelmių energiją. Tačiau Vilniuje kelios dešimtys saulės elementų nusėjo ir daugiabučio stogą. Pasak statytojų, tai – pirmasis daugiabutis su visa saulės elektrine, o ne keliais saulės elementais, gaminančiais energiją laiptinių apšvietimui. Elektrinė tapo netikėta naujiena kai kuriems butų pirkėjams – elementus nuspręsta statyti jau pastačius namą ir išmatavus, jog jis yra A energetinio efektyvumo klasės.
(0) 2013-04-15 1
Ruukki - pirmoji pasaulyje kompanija, pristatanti individualiems namams skirtus stogus su integruota, plika akimi sunkiai pastebima saulės kolektorių sistema, skirta individualių namų vandens ar patalpų šildymui.
(11) 2012-08-03 4
Saulės energija – puikus būdas prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sumažinti savo sąskaitas už elektrą ar šildymą, bet vokiečiai žengia dar toliau. Berlyno centre stovi eksperimentinis namas, kuris energijos pagamina apie 3 kartus daugiau nei reikia jo gyventojams.
(10) 2011-09-15 0
Darželis, kuriame vaikai nuo mažens pratinami gyventi ekologiškai, Lietuvoje kone svajonė. Tuo tarpu Danijoje kovo mėnesį duris atvėręs naujutėlaitis vaikų darželis, vadinamas „Saulės namu“, pats pagamina daugiau energijos nei sunaudoja, o jį lankantys vaikai nuo 9 mėnesių pratinami gyventi „žaliai“.
(6) 2011-09-15 0
Japonijos architektai sukūrė „protingo“ namo koncepciją. Šis statinys vadinamas „Tornado House“ – pavojaus akivaizdoje šis namas pasislepia po žeme. Name įrengta itin moderni ir jautri jutiklių sistema, kuri nuolat stebi oro pokyčius, taigi namas informuojamas apie artėjantį uraganą ir gali laiku apsisaugoti, skelbiama tinklalapyje snob.ru.
(13) 2010-10-19 4
Švedijos bendrovė „Soltech Energy“ prijungė savo išrastas stiklines čerpes prie namo autonominės šildymo sistemos, kad šildymo sąskaitas galėtų sumažinti saulės energija.
(17) 2010-03-14 14
Apie savo būstą galvojantys mūsų skaitytojai dažnai diskutuoja apie statybines medžiagas, šiluminę izoliaciją, energijos taupymo galimybes. Būtent jiems skirtas šis straipsnis – apie saulės architektūra paremtą pavyzdinį (ir tuo pačiu ekspozicinį) šiaudinį namą, sėkmingai pastatytą Lietuvoje.
(11) 2009-06-23 2
„Ekologininkų“ svajonė galiausiai išsipildė: danų inžinieriai pastatė pirmuosius šeimos namus, kurie per ilgą laiką nepaliks jokios žymės Žemės energetinių išteklių atsargose, rašo Guardian.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos