Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aktyvus sportavimas
 
 

Aktyvus sportavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2013-06-06 4
Nicholas James Vujicic – simpatiškas vyras, kurio kerinti šypsena kelia nuostabą. Dar didesnė nuostaba apima, kai pamatai, jog šis žmogus – be rankų ir be kojų. Neįtikėtina jo istorija kiekvieną, norintį paburbėti dėl papildomo kilogramo ar kreivokos nosies, privers susimąstyti.
(0) 2013-05-27 1
„Tai buvo perspėjimas, į kurį sureagavau“, – sunkiausias gyvenimo akimirkas prisimena Povilas Ramoška. 55-erių vilnietis dabar save vadina sveikesniu už daugelį sveikųjų, nors jo ligos istorijoje yra grėsmingas įrašas – miokardo infarktas. Po aliarmo signalo kardinaliai gyvenimo būdą pakeitęs vyras ėmė bėgioti distancijas, kurios glumina ne tik gydytojus, bet ir patyrusius maratonininkus.
(1) 2013-02-25 0
Jie geriau susitvarko su stresu ir kitomis neigiamomis emocijomis, turi stipresnę valią, yra ryžtingesni, sugeba greičiau priimti sprendimus, moka pasakyti „ne“. Tiesa, už visa tai jiems reikia sumokėti didžiulę kainą. „Būti didžiojo sporto sportininku reiškia atsisakyti labai daug – tai tarsi gyventi vienuolyne“, – sako sporto psichologas Romualdas Malinauskas.
(0) 2013-02-20 0
Olandų mokslininkai nustatė, kad ilgai vaikščioti yra naudingiau negu intensyviai lieti prakaitą sporto salėje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos