Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aktyvus sportavimas
 
 

Aktyvus sportavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-27 15
Senovės graikai dėvėjo labai paprastus drabužius, kuriuos galėjo nusimesti per sekundę. Jie sportavo nuogi ir tikėjo, kad geriausia sportinė apranga - jokios aprangos. Šiais laikais vis daugiau žmonių atranda nuogą jogą, bet šiaip sportininkai nuogi nebėgioja. O gal turėtų? Ar sportavimas be drabužių turi kokių privalumų?
(3) 2017-11-14 13
Šalia savijautos, geresnės sveikatos ir kitų tikslų, sportuodami žmonės dažnai siekia numesti riebalus ir užsiauginti raumenų. Visi žinome, kad tai tikrai veikia. Tačiau ar įmanoma riebalus paversti raumenimis?
(1) 2017-10-26 -3
Norintiems atsikratyti nereikalingų kilogramų, tiesiog būtina užsiimti sportu. Fizinis krūvis padeda sudeginti daug kalorijų. Matematika paprasta - reikia sudeginti daugiau kalorijų, nei suvalgote. Tačiau ar patikėtumėte, kad prieš treniruotę būtinai reikia sočiai pavalgyti? Štai kokį maistą nurodė mokslininkai.
(3) 2017-09-06 20
Rankos mums labai svarbios, tačiau jos turi ištverti viską. Tai - pagrindinis mūsų įrankis, naudojamas nuolat. Visgi, retai kada pamatysi tokias rankas kaip šios nuotraukoje. Šia nuotrauka pasidalino Alexas Gregory. Kas nutiko sportininko rankoms ir kiek laiko užtruko kol jos išgijo?
(0) 2017-09-06 40
„Ar pagalvojote, kad tai, kas suteikia malonumą laisvalaikiu, gali prailginti gyvenimą?“ – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ teiraujasi gydytojas Alvydas Unikauskas. Jis sako, kad, peržiūrėjus daugybę tyrimų apie važiavimą dviračiu, nebuvo rastas nė vienas neigiamas rezultatas.
(3) 2017-07-17 24
„Ultimate Fighting Championship“ - mišrių kovos menų organizacija, įsikūrusi JAV. UFC kovų populiarumas tik auga ir vis daugiau žmonių atranda šią kruviną sporto šaką. Viena iš viešų šio verslo paslapčių - kovotojų svoris. Kaip jiems pavyksta taip tiksliai pataikyti į savo svorio kategoriją? Kaip jie per porą dienų atsikrato maždaug 10 kilogramų, o vėliau tą svorį susigrąžina?
(1) 2017-07-11 19
Jokia paslaptis, jog nepriekaištingo kūno siekiantys kultūrizmu užsiemantys sportininkai kartais perlenkia lazdą. Taip nutiko ir šiam Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančiam sportininkui.
(3) 2017-07-11 61
Jau įpusėjo vasara ir tie, kas nuoširdžiai plušo sporto salėse, dabar gali paplūdimyje ramiai išsirengti. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kur dingsta visi šie riebalai, kai jų atsikratote?
(1) 2017-06-16 3
Atšilę orai ne tik kviečia ieškoti daugiau laisvalaikio pramogų gryname lauke, bet ir sportuoti. Klausiame specialisto, kokios sporto šakos tinkamiausios užsiimti šiltuoju metų laiku ir padės sudeginti daugiau kalorijų.
(0) 2017-05-10 8
Šokti gali būti ne tik smagu, sveika, bet ir naudinga jūsų smegenims, rašo Thinkinghumanity.com. Alberto Einšteino Medicinos koledžas atlikto tyrimą, kuris buvo vykdomas 21 metus, siekiant išsiaiškinti, kaip tam tikros veiklos veikia žmogaus smegenis ir intelektą.
(4) 2017-04-19 103
„Jei toks naujienų portalas kaip delfi.lt kokioje Suomijoje ar Japonijoje – šalyse, kurių gyventojai garsėja pareigingumu, – parašytų, kad mokslininkai ištyrė ir nustatė, jog labai sveika vaikščioti su lazdelėmis po kelis kartus per savaitę, nes tai gerina širdies veiklą, galvos smegenų darbingumą ir gyvenimo kokybę, kitą dieną didelė minia suomių ar japonų jau eitų tų lazdelių pirkti ir pradėtų su jomis vaikščioti. Kaip manote, kiek tokių bus po jūsų publikacijos Lietuvoje?“, – provokuoja Lietuvos sporto universiteto profesorius Albertas Skurvydas.
(0) 2017-04-11 1
Nesistebėkite, jei su metais jums tampa vis sunkiau atsikratyti kelių papildomų kilogramų, kurie tiesiog patys tirpdavo jaunystėje. Pasirodo, amžius tam turi reikšmingos įtakos, rašo Nytimes.com.
(4) 2017-04-07 48
Į Lietuvą atvykęs žymus Didžiosios Britanijos mokslininkas onkologas, profesorius Robert J. Thomas, turintis daugiau kaip 30 m. onkologinių ligų gydymo patirtį, įsitikinęs – turime daug svertų išvengti vėžio ar bent padaryti, kad liga plistų lėčiau, o gyvenimo kokybė būtų geresnė.
(4) 2017-04-06 14
Vos aštuonerių sulaukęs Jake'as Vella serga itin reta ir nepagydoma liga – vaikui nekontroliuojamai auga svoris ir to sustabdyti nesugeba net medikai. Tačiau tokia diagnozė mažamečio nepalaužė ir J.Vella rado neįprastą būdą kabintis į gyvenimą.
(1) 2017-03-21 11
Fizinis aktyvumas – priemonė, padedanti mūsų psichikos sveikatai, tačiau sportui reikia įdirbio, tad dauguma skubančių žmonių verčiau renkasi išgerti tabletę. Pasirodo, sportas padeda smegenims nesenti ir yra geresnė priemonė nei populiarios programėlės, neva lavinančios atmintį – jos veikia taip, kad atmintis gerėja tik naudojantis programėle, bet niekur kitur.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos