Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aktyvus sportavimas
 
 

Aktyvus sportavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-02-22 8
Grįžę namo po sunkios darbo dienos krentate ant sofos ar išsitiesiate patogiame krėsle, o tada ten pat praleidžiate visą vakarą, kol susiruošiate miegoti. Toks poilsio būdas tikriausiai dažnas scenarijus kiekvienuose namuose. Tačiau yra blogų žinių – ilgiau užsisėdėjus, sveikatai nebepadės ir intensyvus sportas. Negana to, labai greitai jums padidės rizika susirgti 40 lėtinių ligų, o gyvenimas smarkiai sutrumpės.
(2) 2020-02-16 0
Remiantis nedidelio naujo tyrimo rezultatais, klausantis greito tempo muzikos sporto klube, gali pagerėti rezultatai.
(8) 2020-02-11 18
Šiais laikais žmonės įvairiais būdais stengiasi atsikratyti nereikalingų kilogramų. Angliavandenių ribojimas yra gera mintis, tačiau kartais žmonės persistengia. Naujas tyrimas rodo, kad itin daug baltymų turinti dieta gali būti žalingas pasirinkimas.
(3) 2020-02-04 37
Šioje gyvenimo ir mirties linijos pusėje galime nuveikti, pamatyti ir patirti tiek daug, todėl norime gyventi sveiki kiek įmanoma ilgiau. Ir vienas naujas Naujojoje Zelandijoje atliktas tyrimas atskleidė vieną užtikrintą būdą, kaip tai pasiekti.
(0) 2020-02-03 21
Priklausomybė nuo kofeino yra tikra. Kofeino dozės negavę kavos ar energinių gėrimų mėgėjai patiria netikėtą nuovargį, galvos skausmą ir nervingumą. Tačiau kofeinas padeda žmonėms pabusti ir pagerina darbinę atmintį. Dabar mokslininkai atskleidė ir dar vieną būdą pasiekti tą patį rezultatą negriebiant dar vieno kavos puodelio.
(21) 2020-01-27 12
Kitados baltyminius koktelius, kaip ir begalę įvairiausių maisto papildų, vartojo vien tik kultūristai, tačiau dabar be jų neapsieina daugelis sportuojančių piliečių. Jų nauda įtikėjusiųjų ratas tolydžio plečiasi, ir papildus tiekiančios įmonės tuo gali tiktai pasidžiaugti. Baltyminiai kokteliai, milteliai, batonėliai ir piliulės eiliniam sporto klubo lankytojui nūnai jau siūlomi kaip tiesiog būtini, esminiai ir privalomi sveikuoliško gyvenimo komponentai.
(0) 2020-01-18 2
Treneriai neslepia – po Naujųjų jaučiamas didesnis žmonių noras sportuoti, todėl nenuostabu, jog sporto salėse šiuo metų laiku galima sutikti daug daugiau besimankštinančiųjų nei įprastai. Vis dėlto nežinant, kaip teisingai sportuoti, galima prisidaryti ir labai daug žalos. Viena iš neretai pamirštamų, bet labai svarbių taisyklių – sportuojant sekti savo pulsą. Apie tai pasakojo projekto HealthyFit, Gym+ trenerė Agnė Girniūtė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos