Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Akumuliatorių elektrolitas
 
 

Akumuliatorių elektrolitas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2019-03-01 170
Naujos rūšies „pakartotinai įkraunamos“ technologijos sukūrimas gali duoti milžinišką šuolį elektrinių transporto priemonių sektoriuje. Vis girdime priekaištaujant, kad su vienu įkrovimu galima nuvažiuoti 100 km, 200 km, o ir 400 km kritikams jau tampa per mažai. „Purdue Research Foundation“ į šią problemą pasižiūrėjo iš visai kitos pusės ir jų naujoji sistema leidžia vienu įkrovimu automobiliui nuvažiuoti maždaug 3000 mylių (apie 4800 km).
(9) 2015-08-30 44
<em>JAV tyrėjai, dirbdami drauge su Samsung, sukūrė naują įkraunamų baterijų tipą, galinčių atlaikyti „šimtus tūkstančių“ krovimo ciklų, ir kurių energijos tankis – energijos ki
(8) 2014-07-29 41
Viso pasaulio inžinieriai jau ilgai ieško būdų sukurti mažesnius, pigesnius, efektyvesnius daugkartinio naudojimo akumuliatorius – juk jie naudojami praktiškai visur, nuo mūsų kišeninių įrenginių iki elektromobilių. Bet vienai mokslininkų grupei iš Stenfordo universiteto (JAV) pavyko tai, ką galima būtų pavadinti „Šventojo Gralio atradimu“.
(0) 2014-02-13 0
Ličio jonų baterijos turi vieną blogą savybę – užsidegti, esant tam tikroms nepalankioms aplinkybėms. Kaip taisyklė, tokios baterijos užsidega, kai kaista. Tai gali įvykti krovimo metu, taip pat trumpo jungimo atvejais. Ir jei su mobilias įrenginiais problemų gali būti mažiau, tai gaisras automobilyje ar net lėktuve gali turėti ypač skaudžių pasekmių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos