Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Akustinė ekologija
 
 

Akustinė ekologija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-09 13
„Lockheed Martin F-35 Lightning II“ yra pažangus penktos kartos naikintuvas, pasižymintis STEALTH galimybėmis ir universalumu. Priešai tikrai turėtų prisibijoti šio įspūdingo orlaivio, bet ar žinojote, kad jis kai kurios regionus JAV gali paversti negyvenamais?
(0) 2019-02-22 0
Sostinės barams, kavinėms ir naktiniams klubams savaitgaliais dirbant iki paryčių, kai kuriose Vilniaus senamiesčio gatvėse užfiksuotas intensyvaus eismo automagistralei prilygstantis triukšmo lygis, rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento ir Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos atlikta serija triukšmo matavimų Vilniaus senamiestyje nakties metu.
(0) 2018-02-19 3
Visi esame daugiau ar mažiau girdėję apie įvairias automobilių keliamas grėsmes: jie teršia aplinką, galima patekti į eismo įvykį ir t. t. Naujas tyrimas atskleidė, kad automobiliai mus žudo ir dar vienu būdu – skleisdami pernelyg daug triukšmo, skelbia jalopnik.com.
(15) 2011-11-21 9
Edvardas Eismontas A. Venckus – populiarių dainų autorius, garsų poveikį aplinkai tyrinėjantis fizikas, Šv. Kazimiero ordino, kurio devizas – gyventi darant gera, įkūrėjas ir magistras. Šiandien garsios giminės palikuonis pasinėręs į metodikos, kuria jis pats drastiškai atjaunino savo organizmą, tobulinimą. Anot pašnekovo, garsas turi didžiulę galią. Vienaip sukonstruota muzika gydo, kitaip – gali mums įdiegti bet kokią programą: sužadinti potraukį narkotikams,...
(0) 2011-06-21 0
Filme „Paskutinė atostogų diena“ mergaitė kolekcionavo aidus. Šis užsiėmimas atrodo egzotiškai kultūroje, kuri pirmiausia orientuota į vizualinius įspūdžius ir net stokoja žodžių garsiniams įspūdžiams aprašyti. Į vizualumą orientuotos kultūros kontekste garso svarba ir įdomumas nėra savaime suprantami dalykai. Todėl mūsų dėmesį garsinei aplinkai paskatina nebent nerimastingi kaimynai, kurie griebiasi pneumatinio grąžto remontui daryti. Kitaip tariant, mūsų...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos