Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Alkoholio vartojimas
 
 

Alkoholio vartojimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(64) 2015-12-15 13
Įteisinus nulio promilių ribą vairuotojams, gali būti pažeisti teisėti didžiosios visuomenės dalies, vartojančios alkoholį atsakingai, interesai, sako gydytojas psichiatras, Vilniaus priklausomybės ligų centro direktorius Emilis Subata.
(9) 2015-11-06 20
Apsvaigęs žmogus gali būti priešas pats sau. Per kiek laiko gali išsivystyti priklausomybė nuo alkoholio? Kaip ši cheminė medžiaga veikia žmogaus dėmesį, gebėjimą orientuotis, mąstymą, elgseną?
(44) 2015-11-06 74
Naujausioje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ataskaitoje nurodoma, kurios šalies žmonės 2013-aisiais suvartojo daugiausia alkoholio. Ataskaitoje palyginta, kiek tų pačių šalių gyventojai suvartojo alkoholio 2000-aisiais.
(14) 2015-09-29 21
Siekiant sumažinti neblaivių vairuotojų dalyvavimo eisme galimybes, Lietuvoje rengiamasi įteisinti alkoblokų, neleidžiančių girtam žmogui užvesti variklio, naudojimą. Alkoblokų sistemos įteisinimo klausimus pirmadienį Susisiekimo ministerijoje svarstė Eismo saugumo taryba, vadovaujama susisiekimo viceministro Sauliaus Girdausko.
(6) 2015-09-24 14
Europos regione Lietuva išsiskiria kai kuriais rizikos veiksniais ir pirmauja alkoholio vartojime, tvirtina Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) biuro Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė.
(0) 2015-09-23 29
Vienas gėrimas dažnai veda prie kito, ir taip – iki tol, kol baigiasi vakarėlis... Priešingai nei daugelis mano, taip nutinka ne dėl valios trūkumo, o dėl mūsų smegenyse esančių neuronų. Teksaso Sveikatos centro mokslų koledžo mokslininkai sako atradę neuronus, kurie siejami su alkoholizmu.
(12) 2015-08-11 9
Tradicinių vaistų nuo pagirių gausa aiškiai rodo, kokia aktuali ši liga žmonijai. Gydėsi visi, kaip išmanė – meksikiečiai trynė pažastis citrina, mongolai gėrė pomidorų sultis su marinuota avies akimi, o jau kiek ši liga pareikalavo marinuotų agurkų ir raugintų kopūstų sunkos, atsakyti neapsiims net diskretiškai dirbantys toksikologai. Tačiau tik dabar Australijos mokslininkai pranešė atradę tikrai veiksmingą priemonę nuo pagirių.
(1) 2015-08-08 6
<em>Kiekvieną alkoholis veikia skirtingai. Kai kas tiesiog girtėja, tačiau jo asmenybė pernelyg nekinta. O kai kas tampa visai kitu žmogumi. Daugiausia problemų kyla „Misteriams Haidams“ –
(1) 2015-08-06 9
JAV, Kalifornijos valstijos Saniveilo miestelio šerifo pavaduotojas išgelbėjo neblaivų vyriškį nuo kraupios žūties. Pareigūnas pripuolė prie ant bėgių sustojusio automobilio ir ištempė vyrą lauk.
(8) 2015-07-03 0
Žmonės, turintys šviesių spalvų akis, kurias mokslininkai įvardina kaip mėlyną, žalią arba pilką, gali turėti didesnį polinkį į alkoholizmą, rodo Vermonto universiteto atliktas tyrimas.
(19) 2015-07-02 24
Kas lemia, kad vieni žmonės lengvai pakliūva į alkoholizmo kilpą, o kiti – nesunkiai atsispiria? Kokius kiekius ir kokiu dažnumu reikia gerti, kad tai jau būtų laikoma liga? Ar sunkios pagirios reiškia, kad jūs apsaugoti nuo alkoholizmo, o gal kaip tik priešingai? Kas blogiau – alkoholis ar lengvi narkotikai?
(4) 2015-06-24 6
Lietuvos medikai ir vaistininkai artėjančioms Joninėms jau pasirengę. Jų teigimu, po vasaros švenčių, į gydymo įstaigas ir vaistines užsuka ne tik žmonės su sveikatos problemomis, bet, deja ir užplūsta gausus būrys, apsinuodijusių alkoholiu, patyrusių sužalojimus ar kitas traumas būnant neblaiviems.
(8) 2015-06-06 -299
Kai šiedu žmonės įžengė pro redakcijos duris, neturėjau nė menkiausio įtarimo, kad jie gali būti mano lauktieji pašnekovai. Du inteligentai (vyras ir moteris), maloniai besišnekučiuojantys koridoriuje. O aš juk laukiau dviejų chroniškų alkoholikų! Tikėjausi tokių, žinote, pamėlusių, paliegusių, ištinusiais veidais.
(20) 2015-05-22 -2104
Du britų gydytojai broliai Chrisas van Tullekenas ir Alexandras van Tullekenas pasiryžo neeiliniam eksperimentui. Visą mėnesį vyrai nusprendė vartoti alkoholį tam, kad suvoktų tikrąją jo žalą. Sakysite, kam to reikia – juk ir taip visiems žinoma, kad alkoholis kenkia? Tačiau vyrai norėjo išsiaiškinti kas mažiau kenkia – gerti kasdien po truputį, ar tik kartą per savaitę, bet daug.
(21) 2015-04-18 18
Vienam lietuviui per metus tenka 15 litrų absoliutaus alkoholio. Daugiau už mus išgeria tik baltarusiai ir moldavai. Specialistai teigia, kad tokiu būdu mes bandome pateisinti savo silpnybes ir spręsti problemas, kurios didele dalimi susijusios su mūsų patiriamu stresu darbe.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos