Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Alternatyvioji medicina
 
 

Alternatyvioji medicina

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-09-05 0
Akupunktūra, įvairių ligų gydymas adatomis, mokslui sukelia dvejopus jausmus. Viena vertus, nervų galūnių stimuliavimas kartais gali padėti, tačiau kartais akupunktūros mėgėjų entuziazmas gerokai lenkia ir modernios medicinos galimybes. Tačiau dabar Pietų Korėjos ir JAV mokslininkai turi įrodymų, kad akupunktūra gali padėti gydyti ir alkoholizmą.
(2) 2019-02-24 13
Apie Jėzaus gebėjimą gydyti žinome visi. Sakoma, kad tam jis naudojo specialius, beveik stebuklingai veikiančius aliejus, kurie galėjo išgydyti daugybę negalavimų. Tačiau iš ko tiksliai šie aliejai galėjo būti pagaminti – mokslininkams vis dar yra didelė paslaptis.
(4) 2019-01-17 30
Gydytojams tenka susidurti su pačiais keisčiausiais atvejais. Pačių žmonių sukeltos sveikatos problemos tikrai nėra retos, tačiau gydytojai vis tiek nustebo, kai į juos kreipėsi 33 metų vyras. Pasirodo, šis žmogus gydėsi savo spermos injekcijomis. Tačiau labiausiai stebina tai, kodėl jis tai darė ir kas jam nutiko po to.
(1) 2018-11-26 0
Mandarinai, kaip visi citrusiniai vaisiai, pirmiausia mums naudingi dėl juose esančio vitamino C. Mažai kas žino, kad gali būti vertingos ir jų žievelės. Kam galima panaudoti mandarinų žieveles?
(0) 2018-09-06 15
Užsikrėsti parazitais be galo paprasta. Užtenka suvalgyti užterštą maisto produktą, nešvariomis rankomis paliesti maistą ar burną, ar atsigerti nešvaraus vandens.
(0) 2017-07-28 8
Holivudo aktorė Gwyneth Paltrow dabar turbūt daugiau dėmesio skiria savo svetainei „Goop“ nei darbui filmavimo aikštelėje – jos vaidmenų sąrašas kelis pastaruosius metus pilnėja labai jau iš lėto, tačiau aktorės vardas kai kuriuose visuomenės sluoksniuose minimas dažniau nei pačiais aktyviausiais aktorystės laikais.
(3) 2017-03-09 43
Thomas Aksnesas gerai žino, kad bet kuriuo paros metu gali sulaukti kokios nors pasaulio garsenybės skambučio. Tada, užrakinęs namus, jis skuba į vieną iš savo klinikų ir ten tiek, kiek reikia, laukia ypatingo svečio. Šis norvegas – garsus ir gerbiamas mokslininkas, kurio nekenčia farmacininkai ir kuriam už sugrąžintą sveikatą dėkoja tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Pasak jo, kiekviename mūsų slypi jėga, galinti išgydyti nuo visų ligų. Ir tam nereikia nei skalpelio, nei medikamentų.
(6) 2016-10-03 14
2016 metų Rio olimpinėse žaidynėse be pergalių bei pažaliavusių baseinų, žmonių dėmesį patraukė ir keisti apskritimai ant sportininkų kūno. Taigi, kaip, po velnių, atsirado tos raudonos dėmės ant R.Meilutytės nugaros?
(3) 2016-08-05 -13
Diabetas – labai rimta liga, kuri tinkamai negydoma gali sukelti gyvybei pavojingų pasekmių. Ši liga tampa vis labiau paplitusi tarp įvairaus amžiaus žmonių ir lyčių.
(28) 2016-08-05 322
Vokiečių biochemikė Johanna Budwig už ypatingus nuopelnus gydant vėžį septynis kartus nominuota Nobelio premijai. Per savo karjerą (ji mirė 2003 metais, būdama 95-erių) moteris esą išgydė 90 proc. savo pacientų, sirgusių onkologinėmis ligomis.
(0) 2016-07-18 1
Nors kiti tokiose situacijose elgiasi kiek kitaip – pvz., Mantas Kalnietis ruošdamasis mesti baudos metimus ar įeiti į aikštelę kartais kažkodėl pučia į kumštį. Panašu, kad tai gali būti ir vienos ir tos pačios fiziologinės operos.
(4) 2016-07-01 34
Marihuanos sudėtyje esantis tetrahidrokanabinolis, skatina toksinio amiloido beta baltymo šalinimą iš smegenų. Yra manoma, kad būtent jis nulemia Alzhaimerio ligos progresą.
(1) 2016-06-10 71
Legendinis tepalas „Žvaigždutė“ pasirodė Sovietų Sąjungos vaistinėse maždaug 1970-aisiais. Jis buvo pristatomas kaip tikrai efektyvus ir nebrangus vaistas. Šiuo balzamu bandyta gydyti viską – nuo ūmių kvėpavimo takų infekcijų iki lėtinio reumato. Įspūdingiausia, ko gero, tai, kad teigta, jog vaistas tikrai padėjo daugeliu atvejų.
(0) 2016-05-27 16
Pamirškite aspiriną, rūgščias sriubas, daržovių kokteilius – pagirias palengvins šie nauji, Pietų Korėjoje sukurti ledai.
(2) 2016-05-25 37
Dviejų metukų amžiaus Waldo Dwyeris yra laimingas ir sveikas mažylis. Jis to dar nesupranta, tačiau jis tikras laimės kūdikis – sulaukus vos 6 mėnesių, jam buvo diagnozuotas agresyvus ir retas akies vėžys. Gydytojai teigė, kad grėsmė prarasti akį siekė net 50 proc. Tačiau šiandien Waldo – sveikas, aktyvus ir pilnas energijos vaikas, kuris, tėvų teigimu, turėtų būti dėkingas kanapių aliejui.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos