Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Alternatyvos erdvėlaiviams
 
 

Alternatyvos erdvėlaiviams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(43) 2009-01-23 0
Nuo pat tada, kai šią idėją išpopuliarino rašytojas Arthur'as C. Clarke'as, "kosminio lifto" sąvoka sklandė daugelio fantastų mintyse. Tačiau dabar Didžiosios Britanijos mokslininkai šioje srityje jau žengė pirmuosius realius žingsnius, pradėję gaminti kosminiam liftui sukonstruoti reikalingą medžiagą.
(23) 2009-06-09 0
Didžiulis pripučiamas bokštas gali padėti nugabenti žmones į kosmosą be jokių raketų. Be to, jis gali būti pagamintas daug greičiau nei kosminis liftas ir iš tokių medžiagų, kurios jau dabar yra laisvai prieinamos.
(10) 2009-10-13 0
JAV inžinieriai siūlo naudoti dar Žiulio Verno aprašytą būdą Žemės palydovams leisti – svaidyti juos į orbitą iš kilometro ilgio pabūklo vamzdžio.
(8) 2009-11-10 0
Išradėjų iš Sietlo komanda apdovanota 900 tūkst. dolerių premija per kosminio lifto konstruktorių varžybas, šeštadienį pranešė agentūra „Associated Press“.
(1) 2009-02-22 0
D. Britanijos bendrovė „Reaction Engines“ žada, kad anksčiau nei po 10 metų į dangų pakils jos sukurtas reaktyvinis lėktuvas „Skylon“, galintis iškelti į žemą orbitą dirbtinius Žemės palydovus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos