Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Anakonda
 
 

Anakonda

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-10-19 3
Floridos pareigūnai trykšta džiaugsmu – savo gretose jie turi vieną drasiausių dektektyvių pasaulyje. Išsigandusių žmonių skambučio sulaukusi Emily Shaw nepasimetė, kai šiai reikėjo sugauti laukuose pastebėtą egzotišką gyvūną - beveik trijų metrų ilgio geltonąją anakondą. Beveik neabejojama, kad gyvūnas į laisvę pabėgo pats arba juo atsikratė senieji šeimininkai. Nors anakonda nėra nuodinga, tačiau įpykusi ji gali nesunkiai pasmaugti žmogų.
(0) 2016-09-27 23
Tai, ką neseniai aptiko statybininkai vienoje statybų aikštelėje, primena siaubo trilerį „Anakonda“. Tačiau tai – ne šiurpus filmas, o realybė.
(0) 2016-03-21 6
Jeigu nesate patenkinti savo kasdienybe ir profesija, tuomet rekomenduojame pažiūrėti, kaip atrodo anakondų gaudytojų darbas.
(0) 2014-12-09 -7
Gamtininkas Paulas Rosolie, norintis atkreipti dėmesį į Amazonės drėgnųjų atogrąžų miškų naikinimą, nusprendė, kad jam reikalingas triukas, kurio žiūrovai tikrai nenorės praleisti. Todėl vyras sugalvojo Amazonės upėje pagauti 20 pėdų ilgio anakondą ir pažadėjo, kad parodys, kaip ji praryja žmogų, aprengtą specialiai pagamintu kostiumu. Tačiau dabar socialiniai tinklai lūžta nuo komentarų, kuriuos rašo nusivylę internautai – jie piktinasi, kad P. Rosolie pažadėjęs įspūdingą šou, šio pažado neištesėjo ir atvirai iš jo tyčiojasi.
(0) 2014-11-25 29
Didžiulį ažiotažą visame pasaulyje sukėlė televizijos kanalo „Discovery“ laidos „Suvalgytas gyvas“ anonsas. Jame buvo paskelbta, kad laidos vedėjas bus gyvas prarytas vienos galingiausių gyvačių – milžiniškos žaliosios anakondos. Televizijos kanalas atskleidžia daugiau detalių, kaip ir kodėl buvo filmuojama laida „Suvalgytas gyvas“ (angl. Eaten Alive), kurią Lietuvos žiūrovai galės pamatyti jau gruodžio 21 dieną.
(0) 2014-11-07 20
Kanalas „Discovery“ iki šiol garsėjo įspūdingais vaizdais iš laukinės gamtos ir rimtomis mokslo naujienomis, tačiau pastarasis laidos anonsas sukėlė didžiulį šurmulį.
(1) 2012-11-29 9
Internete greitai paplito vaizdo įrašas, kuriame vaizduojama neva karvę išvemianti anakonda, tačiau „Youtube“ vaizdo įrašo skelbiama sensacija biologai suabejojo – anakonda greičiausiai buvo prarijusi ne karvę, bet ožką.
(1) 2012-11-28 6
Šios video istorijos pagrindinė herojė - žalioji anakonda, galinti užaugti iki 7 metrų ilgio. Tačiau yra žinoma atvejų, kuomet anakondos pasiekia ir 12 metrų ilgį, o bendra masė tuomet pasiekia net 250 kg. Tad nieko keista, jog tokio dydžio gyvūnas ieškodamas grobio mėgsta ne tik smulkmę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos