Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Android P | Android 9.0 Pie
 
 

Android P | Android 9.0 Pie

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-27 10
Kaip dažnai atnaujinamas Jūsų išmanusis telefonas? Jus tenkina atnaujinimų išleidimo greitis?
(1) 2018-09-20 13
JAV bendrovė „Google“, kurianti „Android“ operacinę sistemą ir gaminanti „Pixel“ išmaniuosius telefonus, atsiprašė savo produkcijos vartotojų už tai, kad nuotoliniu būdu kaitaliojo jų telefonų nustatymus – praėjusią savaitę buvo pastebėta, kad be vartotojų prašymo ir sutikimo keitėsi akumuliatoriaus energijos taupymo parinktys, rašo BBC.
(3) 2018-08-29 21
Ko gero žinote, kad neseniai kai kurie išmanieji telefonai jau gavo pirmąją stabilią operacinės sistemos „Android 9 Pie“ versiją. Žinoma, dabar ne „Pixel“ serijos išmaniųjų savininkus kankina klausimas: ar jie gaus atnaujinimą iki naujos „Android“ versijos ir kada tai nutiks? Žemiau pateikiame telefonų atnaujinimo iki naujausios OS versijos sąrašą, sudarytą pagal gamintojų ir kitų šaltinių viešai skelbiamą informaciją. Jei jūsų išmaniojo modelio nėra sąraše, tai reiškia, kad šiuo metu, deja, nėra jokių prielaidų, kad jis gaus atnaujinimą iki „Android 9“.
(0) 2018-08-09 -2
„Taip, kita „Android Oreo" teisių perėmėja ateityje bus žinoma kaip „Android 9.0 Pie" ir ji oficialiai pristatyta", - pirmadienį paskelbė „Google".
„Google" teigia, kad „Android Pie" sukurtas dirbtinis intelektas, skirtas padaryti Jūsų telefoną protingesniu, paprastesniu ir labiau pritaikytų vartotojams.
(0) 2018-08-08 5
„Android Pie“ – oficialus pavadinimas naujos versijos mobiliosios operacinės sistemos „Android 9“, kurios anonsas įvyko vakar. Ne paslaptis, kad paieškos gigantas kiekvienam stambiam savo programinės įrangos atnaujinimui suteikia pavadinimą kokio nors saldumyno garbei, be to griežtai laikosi abėcėlės tvarkos. Šį kartą buvo nuspręsta naują operacinės sistemos versiją pavadinti pyragu.
(13) 2018-03-18 43
Nauji pranešimai ir naujas nustatymų meniu, patobulinta animacija, visiškai pakeistas garso reguliavimo meniu - visa tai ir dar daugiau jau yra pasiekiama „Android P“ platformoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos