Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Antrinis energijos panaudojimas
 
 

Antrinis energijos panaudojimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2016-05-01 92
Radiatorius, kuris naudoja kompiuterių serverių išskiriamą energiją namų šildymui generuoti? Taip, tai įmanoma. Ir tokius radiatorius savo namuose turės ir lietuviai. Šiuos šildytuvus kuria olandų startuolis „Nerdalize“ ir žada savo produktą pasiūlyti Baltijos šalims.
(6) 2013-04-17 2
<p style="font-style:italic">Šil&shy;um&shy;os at&shy;liek&shy;os kai&shy;nuo&shy;ja mums mi&shy;li&shy;jar&shy;dus ir jau&shy;kia kli&shy;ma&shy;tą – pla&shy;nuo&shy;ja&shy;ma tai ap&shy;suk&shy;
(7) 2010-03-03 0
Įjungę elektros prietaisą į elektros lizdą, dažniausiai net ir po naudojimo jų neatjungiame nuo elektros tinklo, rašo Ecofriendly.org. Tačiau taip palikti elektros įrenginiai paprastai veikia budėjimo režimu ir taip švaisto energiją. Industriniai dizaineriai Dong Hoon Han, Hwa Yong Shin ir Dong Jin Shin sukūrė originalų prietaisą „Multitap“, kuris šviesdamas įspėja vartotoją apie tokius be reikalo elektrą naudojančius įrenginius.
(13) 2010-02-11 0
Naujai kuriamo duomenų centro serverių išskiriama šiluma šildys Helsinkio miestą. Apie tai šiandien pranešė projektą įgyvendinanti "Helsingin Energia".
(8) 2008-10-09 0
Japonijos inžinieriai pristatė termoelektrinio įtaiso prototipą, galintį generuoti elektros energiją panaudojant nešiojamų kompiuterių skleidžiamą šilumą. Tikėtina, jog nelabai tolimoje ateityje bus pagerintas ne tik nešiojamų, bet ir galbūt stacionarių kompiuterių energijos suvartojimo efektyvumas.
(0) 2008-09-10 0
Nuotraukoje pavaizduota iškarpa iš kompanijai "Google" priklausančio ir 2007 metais įregistruoto patento. Tai - vandenyje plaukiojanti serverių stotis, kuri energija aprūpinama panaudojant specialių bangų energiją surenkančių plūdurų sistemą.
(0) 2008-01-09 0
Švedijos nekilnojamo turto kompanija "Jernhusen AB" planuoja surinkti Stokholmo pagrindinėje traukinių stotyje esančių žmonių šilumą ir panaudoti ją apšildant netoliese stovintį ofisams skirtą pastatą. Firmos atstovai mano, jog tokia sistema galėtų tiekti apie 15% visos 13 aukštų pastatui šildyti reikalingos energijos. Kasdien pagrindinėje Švedijos sostinės stotyje apsilanko apie 250000 keleivių. Projekto idėja - stotyje įrengti didelius ventiliatorius, kurie įtraukt...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos