Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aplinkos apželdinimo poveikis žmogui
 
 

Aplinkos apželdinimo poveikis žmogui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-16 10
<em>Didmiesčiai visame pasaulyje ieško būdų, kaip išgyventi vasarą ir išsaugoti gyvybes</em>
(0) 2017-06-07 9
Sostinėje, ant gyvenvietės „Lighthouse“ daugiabučių stogų, baigtos įrengti dvi aukščiausios Lietuvoje žaliuojančios terasos. Architektūros ekspertai sutaria, kad žaliuojančių stogų tendencija tiek ant horizontalių, tiek ant šlaitinių stogų Skandinavijoje yra kokybės ženklas, kuris po truputį atkeliauja ir į Lietuvą.
(2) 2016-02-09 20
Žalias, vešlios lapijos apgaubtas namas Turino centre buvo suprojektuotas architekto Luciano Pia. Jo fasadą puošia net 150 medžių, o vidinis sodas labiau primena mišką.
(1) 2012-02-08 2
Kai kurie gyventojai, netgi mieste sugeba susikurti iš visų pusių žaluma apsuptus namus. Architektų kompanija „Vo Trong Nghia Co“ trisdešimtmečių vietnamiečių porai supojektavo itin paprastą, tačiau labai žalią namą Saigono mieste, Vietname.
(1) 2011-12-07 0
Lapkričio pabaigoje Paryžiaus miesto taryba priėmė „Bioįvairovės planą“, pagal kurį miestas turėtų tapti žalesnis. Tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine prasme.
(6) 2011-10-06 0
Liepos ir klevai – populiariausi medžiai miestų centruose ir parkuose. Tačiau absoliuti jų dauguma į Lietuvą atkeliauja iš užsienio – dažniausiai Olandijos ir Vokietijos. Ir nors atvežtiniai medžiai kur kas brangesni už išaugintus mūsų šalyje, arborstai teigia, kad lietuviški medžiai nėra kokybiški – kreivi ir nevienodo šakotumo.
(9) 2011-09-29 0
Žemės JAV miesto Niujorko Manhattano saloje – maža, todėl urbanistai pasiryžo leistis į požemius. Iki šiol šešis dešimtmečius nenaudojamą buvusio metro terminalo teritoriją jie nori paversti parku – su žaliais medžiais ir žole, internete skelbia „New York Magazine“.
(14) 2011-08-14 0
Galvojant apie architektūrą dažniausiai mintyse iškyla akmenų, plieno ir stiklo vaizdai. Pridėję žodį „miestas“ gautume dar pilkesnį paveikslą. Tačiau padėtis pamažu ima keistis ir visai gali būti, jog ateities kartos miestą suvoks kaip žaliuojančią ir žydinčią erdvę. Gal ir per drąsu taip kalbėti, tačiau apie tai galvoti, diskutuoti ir savo kasdienę veiklą kreipti ta linkme tikrai verta. Juo labiau kad yra tam pagrindas – pasaulio miestiečių širdis ir pli...
(0) 2011-08-08 0
Vienas iš ekologinių miestų ypatumų galėtų būti neįprastai išnaudojama žaluma ir tokiu būdu užtikrinama oro kokybė. Kodėl tam neišnaudojus, pavyzdžiui, stogų arba pastatų sienų?
(3) 2011-07-15 0
Nekalta ir graži atrodo mintis, kilusi miesto išvarginto žmogaus galvoje – emigruoju į gamtą. Tačiau toks sprendimas gali pasirodyti keistas ir nelogiškas, jei tai sako aplinkosauga susirūpinęs, už geresnį pasaulio rytojų kovojantis žaliasis. Kodėl?
(25) 2011-06-12 0
„Apple“ generalinis direktorius Stevas Jobsas antradienį Kupertino miesto, JAV, tarybai pristatė kompanijos naujų darbo patalpų viziją. Dvidešimt minučių trukusioje vaizdo prezentacijoje, vadovas tarybai pristatė milžiniško apskritimo formos pastato idėją. Pats statinys iš pažiūros priminė medžiais apsuptą nusileidusį kosminį laivą.
(8) 2010-11-07 0
JAV Miškų tarnybos Ramiojo vandenyno Šiaurės vakarų ir Pietų tyrimų stočių specialistai nustatė, kad mieste augantys seni medžiai mažina nusikalstamumą, skelbia „USA Today“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos