Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aplinkos temperatūros pokyčių poveikis sveikatai
 
 

Aplinkos temperatūros pokyčių poveikis sveikatai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-07 8
Karštomis dienomis žmonės ieško būdų, kaip atsigaivinti, ir mielai geria šaltus gaiviuosius gėrimus. Medikai įspėja, kad tokiais atvejais naudingiau būtų išgerti šiltos arbatos. Drungnas dušas padeda geriau atvėsti kūnui už šaltą vandenį.
(1) 2016-06-09 29
Terminą „kontrastinis dušas“ tikrai esame girdėję kiekvienas, tik ne kiekvienas žinome, kuo tas kontrastingumas pasireiškia.
(0) 2015-12-31 7
Šiaulių visuomenės sveikatos biuras rekomenduoja, kaip elgtis gyventojams žiemą, kad šalti orai, sniegas ir pūgos kuo mažiau paveiktų įprastą gyvenimą ir netaptų nelaimės priežastimi.
(1) 2014-08-07 7
Dilginantis skausmas tarpvietėje, maudžiančios sėklidės, nemalonus jausmas pilvo apačioje, peršėjimas šlapinantis. Tokie pojūčiai po atostogų, praleistų prie jūros ar ežero, ne vieną vyrą atgena pas urologą.
(3) 2014-08-04 7
Į karštį nervų sistema reaguoja itin jautriai – gali atsirasti galvos svaigimas, mieguistumas ar net sutrikti gebėjimas mąstyti.
(0) 2014-07-09 8
Karštą vasaros dieną nereikėtų vartoti jokio alkoholio, mat šis gali sutrikdyti kraujo spaudimą, krešumą, pakenkti kraujagyslėms, širdžiai, sako šeimos gydytoja Natalija Vaicekauskienė. Medikės teigimu, karštą dieną būtina gerti kuo daugiau skysčių, tačiau vaisvandeniai nerekomenduotini, o kava skysčių neatstoja.
(1) 2014-06-12 26
Kai žmogui šalta, jo organizmas degina kalorijas. Žinoma, niekas nenorėtų užsišaldyti tam, kad numestų nereikalingus kilogramus. Gali būti, kad greitai viskas vyks kur kas paprasčiau.
(2) 2014-04-22 1
16-metis vaikinas pasislėpė lėktuvo važiuoklės skyriuje oro uoste Kalifornijoje. Paauglys išgyveno 5 valandų skrydį 11,5 km aukštyje į Havajus labai žemoje temperatūroje ir esant mažam deguonies kiekiui. FTB atstovai įsitikinę: jog iš viso išgyveno, jam tiesiog pasisekė.
(0) 2013-03-09 0
Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad net ir spermai yra palankiausi metų laikai. Moterims pastojimo tikimybė didžiausia būtent tų sezonų metu.
(7) 2013-01-16 0
Praėjusį rudenį vakarų spaudoje gana išsamiai buvo nagrinėjamos žmogaus galimybės ištverti kelionę keleivinio lainerio važiuoklėje. Progos glaustai su jomis susipažinti turėjo ir technologijos.lt skaitytojai. Pasirodo, tai – ne vienintelis ekstremalus būdas keliauti lėktuvu. Ar įmanoma išgyventi kelionę ant lėktuvo sparno?
(10) 2012-09-13 1
Prieš keletą dienų žiniasklaidoje nuskambėjo kurioziškas, tačiau skaudus atvejis: rugsėjo 9 d. rytą Londono priemiestyje netoli Hitrou oro uosto vietos gyventojus kaip reikiant išgąsdino iš dangaus nukritęs žmogaus kūnas. Įtariama, jog tai galėjo būti pabėgėlis iš Afrikos, Jungtinėn Karalystėn susiruošęs sprukti, įlįsdamas į lėktuvo važiuoklę. Spauda netruko pasigauti šią temą, pasigirdo įvairių spekuliacijų apie šansus atskristi gyvam ar mirusiam. O kaip...
(19) 2011-01-04 0
Du „ledo galiūnai“ iš Kinijos sausio 3 d. pagerino žmogaus buvimo lede be rūbų pasaulio rekordą. Abiems iki kaklo ledų kubeliuose "palaidotiems" kinams šaltį pavyko ištverti ilgiau nei 115 min. – toks iki šiol buvo olandui Vimui Hofui (Wim Hof) priklausęs pasaulio rekordas.
(16) 2010-06-14 -1
Naujausio tyrimo išvadose teigiama, kad mielės ir sliekai gali išgyventi hipotermiją, jei prieš tai jiems sudaromos ekstremalios deguonies stygiaus sąlygos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos