Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Apple programinės įrangos saugumo spragos
 
 

Apple programinės įrangos saugumo spragos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-03 -2
Praėjusią savaitę "Apple" pranešė apie saugos klaidas savo produktuose, po to kai kai išleido atnaujintas dabartinių operacinių sistemų versijas, saugumo atnaujinimą "Safari" naršyklei ir dar kelioms pagrindinėms programoms, taip pat patobulino saugos priemones dviems senesnėms OS siūlomoms programoms.
(0) 2018-03-06 7
Izraelio bendrovė „Cellebrite“ sugebėjo apeiti „Apple“ iOS11 apsaugas ir dabar gali įsilaužti į beveik visus iOS produktus. Apie tai paskelbė leidinys „Forbes“, remiantis anoniminiais šaltiniais teisėsaugoje ir spec. tarnybose.
(4) 2017-12-01 1
Tai tikriausiai yra didžiausia ir žiopliausia „Apple“ įrangos saugumo klaida įmonės istorijoje: operacinė sistema „macOS High Sierra“ leidžia bet kokiam vartotojui gauti neribotą administratoriaus prieigą prie kompiuterio be jokio slaptažodžio, rašo „Ars Technica“.
(1) 2016-08-30 19
Viskas prasidėjo nuo vienos teksto žinutės, o baigėsi turbūt dramatiškiausiu kada nors rastu „iPhone“ šnipinėjimo užkratu.
(5) 2016-08-05 12
Programišiai gali užpulti taip pat netikėtai, kaip mūsų šalį lietus vasarą. Tuo įsitikino Karolis Žukauskas, kurio „iPhone“ telefoną užblokavo įsilaužėliai, o už atrakinimą pareikalavo 30 dolerių (27 Eur) išpirkos. „Apple“ atstovai teigia, kad jų rankos surištos, tad vilniečiui neliko nieko kito, kaip susimokėti.
(2) 2016-01-25 14
Dabar būtų tinkamas metas atsinaujinti išmaniųjų telefonų, kompiuterių ir serverių programinę įrangą. Šią savaitę buvo praneša apie šimtus pažeidžiamumų, taip pat ir „Apple“ ar „Google“ gamintuose telefonuose. Didelė dalis pažeidžiamumų yra kritiniai, skelbia forbes.com.
(14) 2015-02-25 -2
Kompanijos GFI ekspertai publikavo ataskaitą, kurioje nurodoma, kad daugiausia spragų 2014 metais rasta Apple operacinėje sistemoje OS X. Duomenys gauta, remiantis Nacionaline pažeidžiamumų duomenų baze.
(5) 2014-11-16 4
Kompanijos FireEye specialistai pranešė atradę dar vieną Apple operacinės sistemos iOS saugumo sistemos spragą, kuri leidžia sėkmingai atakuoti skirtingas iOS versijas turinčius mobilius įrenginius.
(2) 2014-06-13 0
Mobiliojoje operacinėje sistemoje „iOS“ aptikta nauja klaida, kuri suteikia galimybę lengvai apeiti slaptažodžio ir „Touch ID“ apsaugą „iPhone“ telefonuose. Šios klaidos pristatymas paskelbtas „YouTube“ portale.
(5) 2013-12-07 -1
Nepriklausoma organizacija AV-Test, kuri užsiima saugumo klausimais, publikavo net 10 metų trukmės tyrimų rezultatus. Juose atsispindi trečių šalių sukurtų programų įtaka Windows sistemų saugumui.
(0) 2013-09-26 0
Vokiečių hakerių grupei Chaos Computer Club pavyko surasti būdą, kaip apgauti iPhone 5S esantį biometrinį daviklį. Ir tai įvyko, praėjus vos kelioms paroms po to, kai išmanusis telefonas pasirodė prekyboje. Iš esmės, nieko naujo išrasta nebuvo, tiesiog žinoma pirštų atspaudų muliažų gamybos metodika buvo pritaikyta prie technologijos Touch ID galimybių.
(9) 2012-06-27 0
Nuo seno Apple ir jos gerbėjai didžiuodavosi, jog kompanijos programinė įranga atspari kompiuteriniams virusams. Panašu, jog tendencijos keičiasi.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos