Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Apple
 
 

Apple

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-02-14 27
Viena JAV advokatų kontora svarsto parengti ieškinį prieš „Apple“ dėl klaidos „Error 53“, kurią išvysta bene kiekvienas vartotojas, nutaręs telefoną „iPhone“ remontuoti, pasinaudodamas ne „Apple“, o trečiųjų šalių serviso paslaugomis.
(1) 2017-04-03 27
Praėjusios savaitės pradžioje „Apple“ pradėjo platinti operacinės sistemos „iOS“ naujinį, skirtą išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Kartu su juo į įrenginius atkeliavo tokių naujovių, kaip pradingusių belaidžių ausinių paieškos funkcija ir skaitmeninio asistento Siri patobulinimas. Tačiau pati svarbiausia, beveik revoliucinė naujovė – visiškai nematoma, rašo „Business Insider“.
(10) 2014-06-05 26
JAV technologijų milžinė „Apple“ pirmadienį paskelbė daug naujienų: pristatė rudenį pasirodysiančių naujų operacinių sistemų „iOS“ ir „Mac OS X“ pakeitimus bei turbūt svarbiausius atnaujinimus per visą „iOS“ egzistavimą. Šias naujoves vertina mobiliųjų programų kūrėjų kompanijos „Lemon Labs“ vadovas Tomas Dirvonskas.
(23) 2012-11-26 26
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ ir toliau rodo savo didžiulę įtaką IT rinkoje, nes buvusiam partneriui „Apple“ nusprendė nebetiekti ir baterijų, taip didindamas vis didesnę trintį tarp abiejų kompanijų. Tuo tarpu „Apple“ turi prašyti baterijų iš „Amprex“ ir „Tanjin Lishen“.
(8) 2016-02-19 26
„Apple“ šią savaitę sulaukė nemažai pagyrų už atsisakymą paklusti JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reikalavimui atrakinti San Bernardino žudiko „iPhone 5C“ telefoną. Tačiau iš tiesų jie tą patį kitais atvejais padarę jau yra dešimtis kartų.
(5) 2016-01-06 26
Planšetiniai kompiuteriai miršta – tegyvuoja planšetiniai kompiuteriai su žodeliu „Pro“! Praėjusių metų pabaigoje taip pagalvojusi „Apple“ pristatė „iPad“ profesionalams – su milžinišku ekranu, tanko galios procesoriumi, pieštuku ir klaviatūra. „Apple“ visada pristato daiktus antri, bet laimi. Gal jei būsime antri mes, mes ir laimėsime?“ – šių metų pradžioje pagalvojo „Samsung“ ir parodoje CES 2016 į sceną ištempė didžiulį planšetinį kompiuterį „Galaxy TabPro S“. Bet atrodo, kad šį sykį „Apple“ pralaimėjo...
(7) 2016-03-08 25
Kompanijos „Apple“ teisinis ginčas su JAV vyriausybe dėl kainų susitarimo elektroninių knygų pardavimo byloje po beveik trejų metų vykusių teismo procesų gali baigtis.
(4) 2016-09-08 25
Aalborgo (Danija) universiteto specialistai atliko testą, kuriame išbandė išmaniųjų telefonu signalo priėmimo stabilumą.
(3) 2016-09-20 25
„Samsung“ darbuotojus pasinaudoti „Apple“ trūkumais privertė keli dalykai. Anksčiau šįmet Pietų Korėjos bendrovės vadovai išgirdo apie tai, kad naujame „Apple“ telefone trūks naujovių – jis atrodys beveik taip pat, kaip ir du ankstesnieji „iPhone“ modeliai. Tai „Samsung“ atrodė tarsi puiki galimybė žengti pirmyn.
(5) 2017-10-06 24
„Apple“ tiria „iPhone 8 Plus” gedimą, kuris atrodo kaip gana rimta baterijos problema, sprendžiant iš vartotojų atsiliepimų.
(2) 2016-11-03 24
Skaityti internetinius tekstus darosi vis sunkiau – dažnai šriftai pernelyg šviesūs ir labai smulkūs. Vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kurie turi regėjimo sutrikimų, aiškiai įžiūrėti, kas parašyta, praktiškai nebeįmanoma, rašo „The Telegraph“ mokslo naujienų redaktorė Sarah Knapton.
(18) 2015-10-09 24
Jei socialiniame tinkle „Instagram“ įkelsite nuotrauką, kurioje matyti moteriški speneliai, tikėtina, kad ji bus pašalinta. Tai jau yra nutikę šimtams tūkstančių moterų ir merginų, netgi tokioms žvaigždėms kaip Rihannai, Miley Cyrus ar Cara Delevingne.
(9) 2015-03-15 23
Už ekrano kokybės monitoringą atsakingas kompanijos DisplayMate atstovas Raymond Soneira pareiškė, kad Samsung Galaxy S6 ekranas yra geriausias, kokį tik gali turėti išmanusis telefonas.
(37) 2015-03-13 23
Televizijos laidoje vedantis pagyvenęs vyriokas vos nekrisdamas nuo kėdės iš juoko pasakoja, kaip jo vadovaujami „Apple“ inžinieriai ne tik per žioplumą sukūrė visiškai nevykusį nešiojamąjį kompiuterį, bet dar ir sulaukė Timo Cooko pagyrimo už gerokai pelną padidinsiančias inovacijas. Šis, virusiniu „Youtube“ virstantis, vaizdelis gal ir tėra komedija, tačiau pro ašaras – juk visi čia pateikti faktai apie naująjį „Apple“ kompiuterį yra tikslūs.
(3) 2016-04-23 23
JAV Federalinis Tyrimų Biuras (FTB) programišiams sumokėjo nemenką sumą, kad šie įsilaužtų į „iPhone“ telefoną, priklausiusį įtariamam teroristui.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos