Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Apple
 
 

Apple

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2012-08-27 51
Analitikai ir ekspertai jau kurį laiką stebi, kaip kinų kompanija „Hon Hai Precision Industry“, geriau žinoma kaip „Foxconn“, bando į savo rankas perimti japonų kompanijos „Sharp“ gamyklas, kurios užsiima LCD ekranų ir televizorių gamyba. Tokie veiksmai verčia dar kartą kalbėti apie tai, jog už tokios kinų iniciatyvos stovi didžiausias jos užsakovas – kompanija „Apple“.
(5) 2012-12-11 31
Kalbėdamas su televizija „NBC“, kuri ir aprašė buvusį pokalbį, dabartinis kompanijos „Apple“ vadovas Timas Cookas pasakė, jog jo įmonė stengiasi vis daugiau veiklos vykdyti savo gimtojoje rinkoje, JAV, taigi dalį savo kompiuterių gamybos iš Kinijos perkels būtent į JAV.
(23) 2012-11-26 26
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ ir toliau rodo savo didžiulę įtaką IT rinkoje, nes buvusiam partneriui „Apple“ nusprendė nebetiekti ir baterijų, taip didindamas vis didesnę trintį tarp abiejų kompanijų. Tuo tarpu „Apple“ turi prašyti baterijų iš „Amprex“ ir „Tanjin Lishen“.
(3) 2012-11-13 15
Ekspertai jau ne kartą buvo išsakę savo nuomonę apie galimą Apple atsisakymą naudoti Intel procesorius ir pereiti prie nuosavų su ARM architektūra.
(0) 2012-11-13 14
„Apple“ ir „Android“ termobranduoliniame kare, kaip jį pavadino velionis Steve'as Jobsas, bent vienas frontas uždarytas: kultinių „iPad“ ir „iPhone“ gamintojai pasirašė taikos sutartį su konkurentais iš Taivanio HTC. Bet karas su kitais mobiliosios pramonės atstovais vyksta kaip visuomet, rašo „Economic Times“.
(15) 2012-11-09 14
Visi "Apple" mobilieji įrenginiai, jei nežiūrėtume į nešiojamus kompiuterius, šiuo metu naudoja procesorius su ARM architektūra, kurie buvo sukurti išeivių ir kompanijos "P.A. Semi", o dabar tobulinami pačių "Apple" inžinierių, tuo tarpu gamyba kol kas užsiima kompanija "Samsung". Kiek kitokia situacija su "Apple" nešiojamais kompiuteriais, tačiau tai gali pasikeisti jau netolimoje ateityje.
(22) 2012-11-16 13
Keletą metų kalbama apie tai, kad kompanija „Apple“ norėtų pristatyti savo vardo išmanųjį televizorių. Visgi kompanija to iki šiol nepadarė, o naujus gandus apie tokį produktą paskleidė rinkos tyrimų bendrovės „Jefferies“ analitikas. Kaip ir kaip ten bebūtų, „Apple“ susiduria su problemomis, norėdama pristatyti tokį gaminį.
(29) 2012-11-27 13
Elonas Muskas, žmogus, kuris žada keliones į Marsą bei ten įkurti žmonių koloniją, „PayPal“, „Tesla“ bei „SpaceX“ kompanijų įkūrėjas, per pastarąsias keletą dienų pašnekėjo ne tik apie kosmoso, tačiau ir kiek labiau žemiškus dalykėlius, kaip kad apie kompaniją „Apple“.
(1) 2012-11-30 12
Puslaidininkių industrijoje atvirai kalbama, ar kompanija TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacture Company) sugebės atlikti visus savo partnerių užsakymus, nes, pasak naujausių pranešimų, šio gamintojo paslaugomis labai nori naudotis ir IT rinkos gigantas „Apple“.
(34) 2012-11-29 12
Kompanijos „Apple“ fiskaliniai 2012 metai pasibaigė šių metų spalio pabaigoje. Gigantas atskleidė savo finansinius rezultatus ir pridūrė, kad nėra jais patenkintas, kaip ir daugelis kitų kompanijų, o ir parduota tiek „Apple iPhone“ telefonų, tiek „iPad“ planšetinių kompiuterių buvo mažiau, nei tikėtasi.
(48) 2012-11-27 11
Visi, kurie tikėjo "Samsung" ketinimais sekti kompanijos HTC pėdomis ir sudaryti tarplicencinę sutartį su "Apple", dabar gali tikėtis kažko naujo. Visai neseniai "Samsung Mobile Communications" padalinys pareiškė, kad be korėjiečių elektronikos giganto technologijų kompanija "Apple" negalėtų net pagaminti savo išmaniųjų telefonų "iPhone".
(52) 2012-12-12 11
Vis daugiau įvykių rodo, jog „Apple“ veikiausiai žengs į televizorių rinką. Dar šį rudenį kalbėjome apie galimą kompanijos televizorių ir jam pritaikytą paslaugą, bet minėjome, su kokiomis problemomis susiduria „Apple“. Visgi atrodo, jog tai jos nesustabdys.
(30) 2012-12-11 9
Australijos policija skelbia, kad pastarosiomis savaitėmis jiems teko gelbėti ne vieną dešimtį vairuotojų ir jų keleivių, kurie bandė nuvažiuoti į miestą, o atsidūrė nacionalinio parko glūdumoje. Ir visiems jiems tokį kelią parodė „Apple“ žemėlapių programa, rašo cnet.com.
(4) 2012-12-04 3
Tenka pripažinti, kad nauja produktų linija iš „Apple“ visad reikšdavo ir naują, dažniausiai įdomią reklaminę kampaniją. Didžiausiame video medžiagos dalinimosi portale „YouTube“ pasirodė vaizdo įrašų virtinė, kurioje, kaip teigiama, surinkti bemaž vis „Apple“ reklaminiai filmukai.
(2) 2012-12-26 3
Internete pasirodė informacija, jog kompanija „Apple“ penktosios kartos „iPad“ planšetinį kompiuterį oficialiai pristatys kitų metų kovo mėnesį. Tai atrodo logiška atsižvelgus į ankstesnius išleidimus, tačiau „iPad 4” pasirodė visai neseniai - šių metų spalio mėnesį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos