Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Apple
 
 

Apple

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-23 -8
JAV technologijų gigantės „Apple“ praėjusių metų pabaigoje pristatytas naujausias „iPhone“ serijos telefonas „iPhone X“ užėmė pirmąją vietą pelningiausiųjų paskutinio ketvirčio išmaniųjų telefonų sąraše. Nepaisant pasitaikančių skeptiškų kalbų apie tai, kad „Apple“ pernai nieko revoliucingo nepasiūlė, šio gamintojo telefonai ir toliau galingai įsitvirtinę viršūnėje.
(2) 2018-02-09 -9
Jungtinių Valstijų technologijų milžinės „Apple“ flagmaną „iPhone X“ įsigiję vartotojai masiškai skundžiasi dėl problemos, susijusios su įeinančiais skambučiais, rašo dienraštis „Financial Times“.
(3) 2018-04-15 -9
Išsamus vieno vartotojo įspūdžių aprašymas praėjus dviems mėnesiams naudojant „iPhone X“ įrenginį.
(1) 2018-03-06 -10
Jeigu yra toks dalykas, kuriame iPhone telefonai pastoviai turi pranašumą, tai yra telefonų testai. Apple išmoko kurti beveik tobulus procesorius ir nepanašu, kad kam nors pavyks pavyti kompaniją artimiausiu metu.
(2) 2018-06-06 -12
„Apple“ garsėja kaip įmonė, kurios darbuotojai privalo būti uolūs, stropūs, kantrūs ir sumanūs. Tačiau už sugebėjimus ir atsidavimą jie tikrai sulaukia deramo atlygio.
(1) 2018-05-23 -13
„Apple“ – viena iš prestižinių pasaulio įmonių, tad nieko keisto, kad joje įsidarbinti nėra paprasta. Dalyvaujant pokalbyje dėl darbo tenka atsakyti ne tik į klausimus, kuriais siekiama išsiaiškinti, ar kandidatas pakankamai išprusęs technologijų srityje, bet ir spręsti įvarius sumanumą ir įžvalgą testuojančius rebusus.
(0) 2018-04-07 -14
Nors naujasis „Galaxy S9“ gavo gerus vidinius parametrus ir unikalų fotoaparatą, tačiau daugeliu atžvilgiu vis dar nusileidžia „Apple“ išmaniajam telefonui.
(0) 2018-09-14 -14
„Apple“ surengė tradicinį rugsėjo pristatymą, kuriame anonsavo naujus išmaniuosius telefonus. Šį kartą dienos šviesą išvydo trys nauji produktai – „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“, tačiau nei vienas iš jų nepateikė nieko revoliucingo. Tiesiog įvyko logiška evoliucija, o visą pristatymą gamintojas paskyrė naujienų liaupsėms, pasakodamas kiek ryškesnis tapo ekranas, kokie dabar greiti ir našūs jų išmanieji telefonai, kaip puikiai jie skamba ir fotografuoja, taip pat kokius saugius produktus pagaliau pavyko sukurti. Šiame straipsnyje parašysime apie brangesnes naujojo „iPhone“ versijas, o jų „biudžetiniam“ kolegai – „iPhone XR“ skirsime atskirą pranešimą.
(0) 2018-02-27 -14
Prie interneto prijungtą Jungtinių Valstijų technologijų kompanijos „Apple“ kolonėlę „HomePod“ įsigiję žmonės skundžiasi, kad ši gadina medinius baldus.
(8) 2018-09-28 -15
Vidurnaktį (iš ketvirtadienio į penktadienį) net kelios atstovybės paskelbė išankstinės prekybos naujaisiais telefonais „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ pradžią.
(0) 2018-01-29 -17
Įvairūs gandai nurodo, kad rudenį sulauksime trijų naujų „iPhone“ telefonų. Du iš jų turės OLED ekranus, o vienas, labiau masėms skirtas, bus su įprastu LCD ekranu.
(6) 2018-09-01 -17
Artėja metų laikas, kai visi technologijų entuziastai laiko sugniaužę kumščius ir laukia naujųjų „iPhone“. Juos „Apple“ turėtų pristatyti jau po kelių savaičių, todėl beveik viskas apie naujuosius „Apple“ flagmanus jau yra žinoma.
(1) 2018-03-09 -18
Visi supranta, kad „iPhone X“ yra vienas iš populiariausių brangių išmaniųjų telefonų. Žmonės vėl rikiavosi eilėse, kad jį įsigytų, rašė apžvalgas, gyrė kamerą ir ekraną. Tiesa, ne visi - kai kuriuos labai erzino ta išpjova ekrano viršuje, paliekanti du nedidelius naudingus lopinėlius telefono kampuose. Visgi, korėjiečiai paskelbė, kad toks dizainas gyvens neilgai.
(23) 2018-09-09 -18
Viena svarbiausių naujų praėjusiais metais pristatyto „iPhoneX“ išmaniojo telefono technologijų buvo „Face ID“ veido atpažinimo technologija, išstūmusi iš „Apple“ telefono daugelį metų naudotą „Touch ID“ piršto atspaudo atpažinimo technologiją – ir panašu, kad „Touch ID“ priėjo liepto galą, rašo „The Verge“.
(6) 2018-02-02 -19
Šiuo metu visi kas netingi imasi prognozuoti kiek „Apple“ sumažins „iPhone X“ gamybą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos