Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Apple
 
 

Apple

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-04-07 4
Informacinių technologijų milžinė „Apple“ visai neseniai pristatė „naują seną“ telefoną „iPhone SE“. Baigdamas pristatymą kompanijos vadovas Timas Cookas teigė, kad kitas kompanijos renginys greičiausiai vyks jau netrukus baigsiančioje įrengti būstinėje „Apple Campus“.
(2) 2017-11-08 -2
Į „iPhone X“ integruotas veido atpažinimas intriguoja daugelį, bet ne vienam kyla nerimas dėl šios technologijos saugumo. Buvo sumanyta atlikti testą kai telefonas turi atpažinti identiškus dvynius. Paaiškėjo, kad su šia užduotimi „iPhone X“ susitvarko ne visada. Bet jai jūs neturite blogojo brolio dvynio jūsų telefonas turėtų būti saugus.
(7) 2017-11-10 -19
Telefonai gauna vis geresnes ir geresnes filmavimo bei nuotraukų darymo technologijas, tad nenuostabu, kad naujausias „iPhone X“ gali daryti dar geresnes nuotraukas ir filmuoti geresnius video. „Fstoppers“ nusprendė patikrinti kaip „iPhone X“ filmavimo kokybė atrodo lyginant su profesionalia „Panasonic GH5“ kamera. Nežinia ar nustebsite, bet naujasis „iPhone“ gali daryti labai kokybiškus video 4K raiška, jam tik reikia pakankamai šviesos.
(4) 2014-11-09 -30
„iPhone 5s“ ir naujesniuose „iPhone“ modeliuose atsiradusi „Touch Id“ funkcija sužavėjo daugelį „Apple“ gerbėjų. Priminsime, jog „Touch Id“ funkcija leidžia vienu prisilietimu atrakinti telefoną - tokiu atveju indentifikacijai naudojamas piršto antspaudas.
(1) 2015-07-07 -33
Kai tik pristatomas naujas „iPhone“, yra daug klausimų apie jo ekrano raišką, baterijos gyvavimo laiką, kameros kokybę... Žinote, normalių klausimų. Tačiau „Youtube“ vartotojui „EverythingApplePro“, neseniai parūpo sužinoti, kiek blizgančių telefonų plokščių galės sustabdyti kulką, iššautą iš AK-74.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos