Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Armijos narų ekipuotė ir įranga
 
 

Armijos narų ekipuotė ir įranga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-11-04 17
Naktinio matymo akiniai padeda susiorientuoti tamsoje - jūs tai jau žinote. Bet JAV Sausumos pajėgos senuosius akinius norėtų pakeisti naujais, kurie turėtų žymiai daugiau funkcijų.
(2) 2019-04-12 38
Kamufliažas karyboje yra labai svarbus. Jis padeda užmaskuoti karius ir jų techniką, neleidžia priešui išskirti šių objektų kontūrų, nustatyti atstumo iki jų. Anksčiau kamufliažas tebuvo tam tikrų spalvų derinys su atsitiktinėmis dėmėmis. Tačiau dabar to jau nebepakanka. Tačiau dabar Jungtinių Valstijų sausumos pajėgos vis garsiau apsirūpina švedų SAAB sukurta kamufliažo sistema ULCANS, kuri saugo ne tik nuo priešo karių akių.
(0) 2018-10-01 21
Vartydami įvairių karinių laivynų pratybų nuotraukas galite pastebėti, kad jose kariai kartais dėvi keistą baltą aprangą. Ji beveik visiškai dengia galvą, veidą, rankas. Kam ji skirta? Kodėl ją dėvi net ir tie, kurie dirba laivo viduje?
(3) 2018-03-28 -6
Perspektyvų rusišką egzoskeletą vilkintis kovotojas galės pernešti naudingo svorio iki 100 kg ir šaudyti kulkosvaidžiu, laikydamas jį vienoje rankoje, sakė Centrinio tiksliosios mašinų pramonės mokslinio tyrimo instituto (CNIITočmaš) karių gyvybiškai svarbios kovinės ekipuotės sistemų konstruktorius Olegas Faustovas.
(11) 2017-07-06 34
Centrinis mašinų gamybos tyrimų institutas („ЦНИИмаш“) neseniai parodė uniformas, kurias po kelių metų gali dėvėti rusų pėstininkai. Tai – visą kūną dengiantys šarvai, kuriuose slypi galybė technologijų. Bent jau taip sakoma. Kuo šie šarvai tokie ypatingi ir kodėl ekspertams susižavėjimo jie nekelia?
(0) 2016-07-15 16
Visi žino Žmogaus-voro istoriją – įkando vaikinui kažkoks modifikuotas voriukas ir gatvėse atsirado triko aptemptas voratinklius vejantis didvyris. Kariuomenės vadovybė neplanuoja, kad ateities kariai patys kurs voratinklius, tik nori juos panaudoti apsaugai.
(0) 2014-05-24 34
Jungtinių Valstijų kariuomenės Edgewoodo apsaugos nuo cheminio ir biologinio ginklų centras pranešė kuriantis amerikiečių kariams skirtus naujos kartos šalmus su specialiais respiratoriais, kurie mūšio metu užtikrins komfortišką mikroklimatą.
(5) 2014-04-24 2
Paaiškėjo, jog pastaruosius kelerius metus NATO aljanso valstybės narės padėjo Rusijai modernizuoti šalies ginkluotąsias pajėgas.
(9) 2014-02-28 4
Praėjusį antradienį JAV prezidentas Barakas Obama susitiko su geriausiais šalies inžinieriais ir Pentagono technologijų ekspertais. Po to prezidentas per spaudos konferenciją pareiškė: „Iš tikrųjų esu čia, nes noriu pranešti, kad mes kuriame Geležinį Žmogų. Tai – labai slaptas ir jau seniai vykdomas projektas.“ Paskui šypsodamasis pridūrė: „Iš tikrųjų tai ne. Nors gal ir taip. Tai – slapta informacija.“ Salėje buvę žurnalistai pradėjo kvatotis. Tačiau JAV Geležinį Žmogų kuria iš tikrųjų, o pirmieji 3 prototipai bus pristatyti jau šių metų birželį.
(7) 2013-10-12 1
Fantastiniame veiksmo filme „Geležinis žmogus“ pavaizduotos technologijos yra įmanomos ir realiame pasaulyje. Bent jau taip mano JAV kariuomenė, užsisakiusi sukurti taktinį lengvąjį puolimo kostiumą (Tactical Assault Light Operator Suit), kuris jį dėvinčiam kariui suteiktų antžmogiškų galių – naktinio matymo gebėjimą, neįtikėtiną jėgą ir apsaugą nuo šūvių.
(3) 2013-06-28 0
Kariškiai jau seniai galvoja apie ekzoskeletą, kuris leistų kareiviams tapti ištvermingesniais, stipresniais ir pakelti didesnius svorius ilgų žygių metų.
(0) 2012-06-26 3
Prancūzijos bendrovė RB3D pristatė šalies kariuomenei skirtą robotizuoto egzoskeleto „Hercule“ („Heraklis“) prototipą, žymiai sustiprinantį karių fizinę jėgą ir ištvermę.
(13) 2012-05-23 5
Amerikiečių jūrų pėstininkus mūšyje saugo ne tik neperšaunamos liemenės ir šalmai: jiems nebaisios ir tiesiai į veidą iš „Kalašnikovo“ paleistos kulkos.
(0) 2012-05-17 0
Kuprinės, kurių paviršius generuoja energiją, saulės elementais apšildytos palapinės, sulankstomi atsinaujinančių energijos šaltinių generatoriai – tokią viziją Lietuvos kariuomenėje mato Energetinio saugumo centro direktorius Audrius Brūzga.
(5) 2011-09-21 3
Bandydami sužinoti savo karinių pasiekimų praktinę vertę, karinių priemonių gamintojai nusprendė išsiaiškinti, ką apie jų gaminius mano žmonės, kurių gyvenimas yra neatsiejamas nuo kasdienio naudojimosi įvairia ginkluote.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos