Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Asmeninė higiena kosmose
 
 

Asmeninė higiena kosmose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-01-04 28
Kosmoso gyvenimas dažnai idealizuojamas. Išties kosmoso gyventojai patiria labai daug nepatogumų: nuolatinė nesvarumo būsena koreguoja ne tik jų darbotvarkę, bet ir kasdienius įpročius.
(0) 2013-11-13 0
Kanadiečių astronautas Chrisas Hadfildas (Chris Hadfield) pokalbių laidoje „Conan“ iš vedėjo sulaukė klausimo: „O jūs vyrukai ten, kosmose, kada nors skalbiatės?“ ir nuoširdžiai atsakė, kas įvyksta su nešvariu apatiniu trikotažu (apatinėmis kelnaitėmis, kojinėmis, berankoviais marškinėliais ir t. t.). Kas iš to išėjo – žiūrėkite laidos vaizdo įraše.
(0) 2013-08-12 0
Europos kosminės agentūros ESA video skyriaus kolektyvas apklausė įvairių Europos miestų gyventojus, kad išsiaiškintų, ką europiečiai galvoja arba įsivaizduoja apie tai, kas vyksta po astronautų skrydžių kostiumais. Sulaukta įvairių nuomonių: kai kas galvoja, kad astronautai vilki popieriniais apatiniais, kiti galvoja, kad nesvarumo būklėje nešvarumai labai lengvai atitrūksta nuo kūno paviršiaus ir erdvėlaivio viduje plaukioja visokių kūno "gėrybių" (pleiskanų, prakaito lašelių ir t.t.) debesėliai. Galų gale, kiek kartų per misiją ir kaip astronautai orbitoje skalbiasi savo apatinius ir viršutinius drabužius?
(0) 2013-08-07 0
Kosmose išbuvus pustrečio mėnesio, nuo astronautų pėdų pradeda luptis oda. Mikrogravitacijos sąlygomis uždaroje TKS erdvėje tai reiškia ne ką kita, o pėdų pleiskanų pasklidimo po visas patalpas pavojų. NASA astronautai Mike'as Massimino ir Donas Pettitas aiškina, kodėl pradeda luptis oda.
(13) 2013-07-21 0
Astronautė Karena Nyberg vaizdo įraše demonstruoja, kaip Tarptautinėje kosmoso stotyje esantys asmenys plauna savo plaukus be normalaus dušo ir tekančio vandens.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos