Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Asmeninės paskolos ir jų valdymas
 
 

Asmeninės paskolos ir jų valdymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-05-22 1
Augant naujų automobilių kainoms, kartu auga ir žmonių, ieškančių automobilio paskolos palankiausiomis palūkanomis, skaičius. "AutoTyrimai" duomenys rodo, kad 2019 m. gegužę Lietuvos naujų lengvųjų automobilių rinka išaugo net 32%. O 2018 m. ji buvo 10% didesnė nei 2017 m.
(2) 2017-01-05 5
Ką daryti, jeigu nori studijuoti universitete, bet neturi pinigų? Paprasta – imti paskolą. Bet gauti paskolą nėra taip jau paprasta, jeigu negali užtikrinti, kad pinigus grąžinsi. Tikriausiai, dėl šios priežasties Kinijoje ėmė plisti naujos rūšies užstatai – studentai už paskolos suteikimą kreditoriui palieka savo pačių nuogut nuogutėlių nuotraukas.
(5) 2016-07-25 -4
Teismas leido duomenis iš socialinio tinklo „Facebook“ naudoti vertinant gyventojų mokumą. Ar tai reiškia, kad feisbuke paskelbę tam tikras savo mintis ar nuotraukas vėliau galime negauti paskolos?
(17) 2016-01-26 4
Beveik 17 proc. Lietuvos namų ūkių turi kokių nors finansinių įsipareigojimų, rodo naujausia Lietuvos banko apklausa. Dažniausiai gyventojai naudojasi išperkamosios nuomos arba vartojimo paskolomis.
(31) 2015-11-12 0
Jau visai arti šaltasis metų sezonas, kuris dažnai asocijuojasi ne tik su padidėjusiomis, bet ir su neplanuotomis finansinėmis išlaidomis. Tačiau paaiškėjo, jog kas antras tautietis, susidūręs su tokiomis aplinkybėmis – sunkiai išsiverstų nesiskolinęs. Tokią tendenciją atskleidė Centrinės ir Rytų Europos šalių mastu atlikta „International Personal Finance“ (IPF) klientų apklausa.
(8) 2015-07-26 24
Šią vasarą Lietuvos nekilnojamojo turto rinka kaip niekada aktyvi. Trečdalis gyventojų rinkdamiesi būstą kreipiasi į bankus dėl paskolos, tačiau didžioji dauguma savo finansinį partnerį renkasi ilgai neieškoję, nors taip gali nukentėti.
(10) 2015-06-06 7
Lietuvos bankas patvirtino atnaujintus Atsakingo skolinimosi nuostatus (ASN), kurie, pasak banko, apsaugos gyventojus nuo nepagrįstų lūkesčių dėl žemų palūkanų.
(28) 2015-06-04 -9
„Optimistiškas požiūris į gyvenimą ir į daugelio iš jūsų širdis verčia mane prašyti pagalbos. Tiesa, prašau jos ne sau, o pažįstamai šeimai: jaunai mamytei ir jaunam tėveliui bei jų mažai dukrytei“, – tokio laiško sulaukė 15min.lt redakcija. „Kaip ir visos jaunos šeimos į gyvenimą ji žiūri su šiokiu tokiu perdėtu optimizmu. Juk gyvenimas dar tik prasideda ir veda nežinomais keliais. O kur nuvedė šią jauną šeimą?“, – retoriškai klausia laiško autorė ir užsimena – ant bedugnės krašto.
(1) 2014-02-21 0
Nors gyventojai finansiškai atsigauna ir auga vartojimas, rūpintis skolomis – ypač jaunimas – neskuba. Pradelstų mokėjimų skaičius ir dydis pernai augo visose savivaldybėse. Ekspertai teigia, kad tai lemia per menkas domėjimasis savo kredito istorija.
(0) 2013-09-02 0
Apdairūs skolintojai ėmė vertinti kreditingumą pagal draugus, kompiuterio buvimo vietą ir rašymo būdą. Skolintojai taip pat tikrina, ar draugai socialiniuose tinklalapiuose tvarkingai moka paskolas.
(52) 2013-08-26 0
Po šių mokslo metų studijas baigs 4,5 tūkst. absolventų, kurie pirmieji pradės grąžinti studijų paskolas, gautas pagal dabartinę tvarką, - bendras jų įsipareigojimas bankams viršija 22 mln. litų.
(6) 2013-05-02 1
Danai yra labiausiai įsiskolinę pasaulyje piliečiai, tačiau ir jų apetitas paskoloms mažėja. Anot Danijos būsto paskolas teikiančių bankų asociacijos, gyventojų skolos yra triskart didesnės nei jų pajamos, taigi paklausa paskoloms paskutinį ketvirtį kilo lėčiausiai nuo 2000 metų. Paskolų skaičius viename didžiausių skolintojų Danijoje „Nordea Bank“ daugiau nei per metus krito į rekordines žemumas, praneša naujienų agentūra „Bloomberg“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos