Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Asmeniniai finansai
 
 

Asmeniniai finansai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2021-09-29 1
„SpaceX“ ir „Tesla“ vadovas Elonas Muskas ką tik vėl tapo turtingiausiu žmogumi pasaulyje - jo turtų vertė perkopė 202 milijardus dolerių ir „Amazon“ vadovas Jeffas Bezosas nukrito į antrą vietą.
(11) 2021-09-09 32
Jeffas Bezosas, kurio turtai vertinami daugiau nei 200 milijardų dolerių, atrodo, siekia nemirtingumo - investavo į senėjimą išgydyti ketinančią kompaniją. Elonas Muskas, kurio turtai vertinami beveik 200 milijardais dolerių, mano, kad tai - juokinga.
(0) 2021-09-01 7
Sparčiai veiklą plečiantis Lietuvos finansinių technologijų (fintech) startuolis “Travel Union” pagreitino ir supaprastino sąskaitų vaikams atidarymo procesą, bei maksimaliai automatizavo įprastinių sąskaitų turinčių IBAN numerį (ang. international bank account number) atidarymą. Naudojantis „myTU“ mobiliosios bankininkystės programėle, įprasta asmeninė sąskaita atidaroma per 5-10 minučių. Įprastu darbo dienos metu vaiko dokumentų patikra ir sąskaitos atidarymo laikas užtrunka nuo 10 min. iki pusvalandžio.
(0) 2021-08-24 9
Jei galėtumėte nukeliauti į 2014 metus, tikriausiai lieptumėte sau pirkti kiek įmanoma daugiau bitkoinų (BTC). Šios kriptovaliutos vertės augimas sukūrė nemažai milijonierių, nors 2014 metais ja ne visi tikėjo.
(0) 2021-07-06 -3
Laidoje jaunimui „Gyvenimo startuolis“ – asmeninių finansų treneris, MRU profesorius Gintaras Černius pasidalino savo įžvalgomis, koks turėtų būti požiūris į asmeninius finansus, ir pateikė praktinių patarimų, kaip juos valdyti, kad artėjant mėnesio pabaigai pinigų nepritrūktų. Laidoje – ir pokalbis su milijonieriumi, projekto „Portalas“ įkūrėju Benediktu Gyliu apie tai, kaip uždirbus milijoną pasikeičia gyvenimas, tikslai ir laimės samprata.
(8) 2021-06-10 9
Nors lietuvių kalba terminas „sutelktinis“ vis dar skamba kiek neįprastai, prie tokio tipo veiklų yra prisidėję daugelis modernaus interneto vartotojų: sujungus tūkstančių ar net milijonų žmonių visame pasaulyje bendram tikslui skiriamus išteklius, galima pasiekti išties įspūdingų rezultatų.
(0) 2021-06-09 -2
Net penktadalis lietuvių netaupo pinigų, trečdalis Lietuvos gyventojų per pastaruosius metus su pinigų stygiumi susidūrė dažniau nei prieš pandemiją, o tai sukelia nesaugumo ir nepasitikėjimo jausmą, kuris vėliau gali peraugti į rimtas problemas.
(13) 2021-05-25 0
78 proc. Lietuvos gyventojų, kurie lankosi baruose ar restoranuose, teigia paliekantys arbatpinigių: 48 proc. tai daro visada ir 30 proc. – kartais, rodo „Švyturio“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa*. Nors vieningai sutariama, kad arbatpinigiai – nepamainoma motyvacija personalui ir svarbi pagalba nuo pandemijos nukentėjusiam verslui, atsiskaitymai grynaisiais nuosekliai mažėja, kartu su jais – ir paliekami arbatpinigiai. Reaguodami į problemą, lietuvaičiai sugalvojo naują būdą – pirmąjį pasaulyje nešiojamą arbatpinigių skaitytuvą „Tipit“, kuris jau savaitę veikia Lietuvos baruose ir sulaukia itin teigiamų visuomenės atsiliepimų.
(16) 2021-05-18 5
„Tesla“ ir „SpaceX“ vadovas Elonas Muskas yra vienas iš turtingiausių planetos gyventojų. Tačiau didelę jo turtų dalį sudaro akcijos, kurių vertė nuolat kinta. Neseniai Muskas prarado apie 20 milijardų dolerių.
(2) 2021-05-17 44
„Tesla“ atsisakė atsiskaitymų bitkoinais ir šiuo pranešimu supykdė daug žmonių, investavusių į šią kriptovaliutą. Tačiau, pasirodo, tai dar nebuvo pabaiga - Muskas vienu žodžiu pasiuntė „Bitcoin“ vertę žemyn.
(4) 2021-05-07 2
Neatpažinti skraidantys objektai ar bent jau gandai apie juos kaitina smalsių žmonių vaizduotę. Ar mus stebi ateiviai? O gal tai - slapti ginklai? Atvykėliai iš kitų dimensijų ar keliautojai laiku? Ekonomistas Tyleris Cowenas atsakymų į šiuos klausimus neturi, bet mano, kad NSO gali turėti didelę įtaką ekonomikai.
(0) 2021-04-15 11
„Bitcoin“ ir kitų kriptovaliutų populiarumas banguoja kaip jūra. Šiuo metu jis auga ir vis daugiau žmonių pasineria į investicijas į kriptovaliutas. Tai tikriausiai patinka ir „Bitcoin“ kūrėjui, kuris turi maždaug milijoną bitkoinų. Jei tik yra gyvas.
(0) 2021-03-15 13
Universalių bazinių pajamų samprata, kuriai postūmį suteikė ekonominės sąlygos pandemijos metu, ką tik sulaukė dar vieno pritariamo balso, rašo „Los Angeles Times“.
(8) 2021-03-04 38
Įprasta sakyti, kad pinigai laimės neatneša. Laimė yra individualus dalykas ir daugybei žmonių pinigai jai nėra reikalingi. Lygiai taip pat yra daug turtingų ir nelaimingų žmonių. Bet kokių yra dauguma? 162 šalių tyrimas atskleidė tai, ką tikriausiai ir taip nujautėte.
(1) 2021-03-01 0
Billo Gateso ir Elono Musko požiūriai sutampa ne visada, nors abu milijardieriai kovoja su klimato kaita ir stengiasi vystyti žaliąsias technologijas. Muskas neseniai užsiminė, kad turi informacijos, kad Gatesas akcijų biržose galėjo statyti už „Tesla“ nesėkmę ir taip prarado daug pinigų. Dabar naujame interviu Gatesas praktiškai pripažino šiuos gandus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos