Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Asmeniniai mikro palydovai
 
 

Asmeniniai mikro palydovai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-07-13 13
Ryškių žvaigždžių danguje maža Maskvos valstybinio mechaninės inžinerijos universiteto entuziastams. Jie sukūrė prietaisą „Švyturys“, kurį „Sojuz 2“ raketa rytoj iš Baikonuro kosmodromo Kazachstane pakels į kosmosą. Jis išskleis piramidės formos atšvaitą saulės spinduliams į Žemę nukreipti. Taip danguje turėtų gimti ryškiau už visas kitas šviečianti dirbtinė žvaigždė.
(10) 2016-04-04 2
Majak (liet. – švyturys) – dirbtinis kosminis objektas, kuris danguje bus ryškesnis už visus dangaus kūnus, išskyrus Saulę. Maža to, jis bus matomas iš bet kurio planetos kampelio. Rusai svetainėje Kickstarter jau pradėjo rinkti lėšas kitam savo projekto etapui ir puoselėja viltis, kad dirbtinė žvaigždė naktiniame danguje turėtų sušvisti jau šių metų rugpjūtį.
(0) 2012-07-27 0
Japonijos krovininis laivas, šiuo metu esantis pakeliui į Tarptautinę kosminę stotį (TKS), gabena maistą, drabužius ir įrangą, taip pat mažyčių mėgėjiškų radijo palydovų rinkinį, kurių vienas danguje rašys žinutes Morzės abėcėle.
(6) 2012-06-01 0
Tikintiems viešųjų ryšių peršama mintimi, kad Lietuva kosmine valstybe taps, kai tik Žemės orbitoje atsiras pirmasis lietuviškas palydovas, JAV bendrovės „Interorbital Systems“ naujovė suteiks dar daugiau optimizmo.
(5) 2011-10-17 0
Sumanus Kornelio universiteto (JAV) aerokosminės technikos doktorantas Zacharijus Mančesteris (Zachary Manchester) visiems pageidaujantiems siūlo vos už 300 JAV dolerių į kosmosą paleisti po asmeninį palydovą. Kaina tokia maža todėl, kad ir pats palydovas būtų vienas iš mažiausių pasaulyje. Tačiau ūgis, žinia, ne visada svarbiausias. Svarbu, kad veiktų nepriekaištingai.
(2) 2009-12-08 0
Pentagonas vykdo žvalgybinių mikropalydovų programą, kuri leis kariams mūšio lauke realiuoju laiku gauti iš kosmoso reikiamas vietovės nuotraukas.
(6) 2009-08-05 0
JAV bendrovė „Interorbital Systems“ siūlo visiems norintiems už 8 tūkstančius dolerių patiems pasigaminti nuosavą dirbtinį Žemės palydovą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos