Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ateities žmogus ir medicina
 
 

Ateities žmogus ir medicina

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-04-11 23
Aubrey’us de Gray’us, mokslininkas, kurio domėjimosi sritis yra regeneracinė medicina, mano, kad naujos biotechnologijos leis šiandieniniams žmonėms gyventi 1000 metų.
(0) 2018-12-25 -3
Nemažai technologijų apžvalgų prasideda Viljamo Gibsono (geriausiai žinimo kaip knygos „Neuromancer“ autorius) citata „The future is already here – it’s just not evenly distributed“ („Ateitis jau čia – ji tiesiog netolygiai pasiskirsčiusi“). Ir tai yra tikra tiesa – šalys skiriasi savo kultūrinėmis vertybėmis, politinėmis sistemomis, finansinėmis galimybės, technologinio išsivystymo lygiu ar net paprasčiausiomis oro sąlygomis. Tai lemia, kad jose kuriamos, plėtojamos ir pritaikomos skirtingos technologijos.
(7) 2018-11-08 12
Prieš maždaug 10 tūkst. metų žmonių organizmas pradėjo toleruoti karvės pieną. Per pastaruosius 150 metų mūsų ūgis vidutiniškai išaugo dešimčia centimetrų, o per paskutinius 65 metus sugebėjome savo gyvenimo trukmę prailginti vidutiniškai dvidešimčia metų (už tai turime būti dėkingi mokslo pasiekimams).
(0) 2017-10-26 14
„Trumpuoju laikotarpiu visos inovacijos žudo darbo rinką – nauja inovacija reiškia skausmą, chaosą, Laukinių Vakarų etapą“, – konferencijoje „Next Economy“ teigė verslininkas Ilja Laursas. Dirbtinis intelektas – viena naujovių, kuri pasaulyje jau įgauna pagreitį keisdama darbo principus ir darbo rinką. Nors Lietuvoje kol kas aptarnauja padavėjai, o ne robotai, paskambinus į skambučių centrą po automatinio atsakiklio išgirstame konsultanto balsą, netrukus pavojus dėl darbo gali iškilti ne tik dirbantiems gamyklose ar aptarnavimo srityje, bet ir teisininkams ar gydytojams.
(1) 2017-10-21 44
Ray‘us Hammondas visame pasaulyje pripažintas ir kaip futurologas, ir kaip verslininkas. 17 knygų išleidęs ir net „Google“ savo paskaitas skaitęs ekspertas dar prieš 33 metus išpranašavo interneto svarbą, o praėjusią savaitę Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift“ pateikė šešias problemas, kurios suformuos 2030-ųjų pasaulį.
(7) 2017-05-05 29
Jei visuomenė koncentruotųsi ne tik į vykstančius pokyčius, bet labiau įsigilintų į juos lemiančius veiksnius, ji galėtų kur kas geriau prognozuoti ateitį ir jai tinkamai pasiruošti. Tokiu požiūriu vadovaujasi futurologas prof. Davidas Passigas, savo karjerą paskyręs bandymui praskleisti ateities šydą.
(0) 2016-12-27 10
Artėja Naujieji metai. Vieni kitiems linkime laimės, sėkmės ir gražios ateities. Mokslo ir technologijų sparčios plėtros amžiuje ateitis žmoniją jaudina vis labiau, nes kaip niekada anksčiau tapome priklausomi nuo technologijų ir plūstančios informacijos.
(0) 2016-12-14 16
Kamieninės ląstelės pasižymi ypatingomis savybėmis ir, pasitelkus jas gydymui, galima greitai ir efektyviai pasveikti.
(1) 2016-09-14 43
Rusijos mokslų akademijos ląstelės biofizikos instituto mokslininkas Aleksejus Karnauchovas ryžosi tapti pirmuoju pasaulio žmogumi, kuris ant savęs išbandys radikalią organizmo atjauninimo technologiją, praneša Rusijos leidinys „Izvestija“. Kol kas šis metodas buvo sėkmingai išbandytas tik su pelėmis.
(8) 2016-06-13 11
Kol kas dar negyvename tokioje epochoje, tačiau koks bus pasaulis, kai nebeliks veiksmingų priešnuodžių?
(1) 2016-06-07 37
Garsus verslininkas Elonas Muskas pateikė penkias ateities prognozes – jei jos išsipildys, per dvejus metus mes persėsime į autonominius automobilius, o dar po 7 metų kolonizuosime Marsą.
(9) 2016-02-02 39
Jei jūs – jaunesni negu 40-ies, turite labai neblogus šansus netolimoje ateityje tapti nemirtingais.
(3) 2015-12-01 11
Bendrovė „Humai“ vysto technologiją, kuri leistų skaitmeninėmis technologijomis prikelti žmones iš mirusiųjų. Įmonė ketina užšaldyti žmogaus smegenis su jose esančia informacija, o vėliau prikelti žmones, panaudodama dirbtinį intelektą, rašo independent.co.uk.
(4) 2015-11-26 18
Turi „Lamborghini“ ir privatų lėktuvą, namus ir rūmus, o dizaineriai tau siuva sukneles ir parenka tinkančius deimantus. Tačiau koks tikslas toliau statyti milijardų dolerių vertės imperiją, kai žinai, kad širdies smūgio galimybė tau – neįtikėtinai didelė. Dėl greito technologijų vystymosi, pasaulio turtingieji kreipia vis daugiau dėmesio į savo sveikatą, praneša standard.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos