Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Atominių elektrinių poveikis aplinkai
 
 

Atominių elektrinių poveikis aplinkai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-04-13 0
Žemės drebėjimo sukrėstoje Japonijoje atominės elektrinės kelia grėsmę ne tik sausumoje. Pasak ekspertų, stabdant jėgaines į jūrą pateko nemažai radioaktyvių medžiagų. Neatmetama prielaida, kad tolimesnis radiacijos lygio kylimas gali įtakoti smulkesnių jūros gyvūnų DNR. Remiantis „New York Times“ žiniomis, kovo pabaigoje Japonijos rytinėje pakrantėje paimtuose vandens mėginiuose aptikta radioaktyviųjų medžiagų, o aktyvaus cheminio elemento cezio kiekis leist...
(3) 2010-08-21 0
Černobylyje dirbantys mokslininkai surado būdą, kaip iš anksto numatyti, kurios gyvūnų rūšys yra labiausiai imlios radioaktyvaus užterštumo sąlygojamiems pakenkimams, praneša BBC. Pasak tyrinėtojų, gyvūnų rūšių pažeidžiamumo paslaptis slypi jų DNR.
(19) 2010-02-12 0
Aplinkos ministerija kviečia visuomenę susipažinti su Baltarusijoje planuojamos statyti atominės elektrinės poveikio aplinkai vertinimo ataskaita ir teikti motyvuotus pasiūlymus bei komentarus. Rengiant Lietuvos poziciją dėl šios elektrinės projekto bus atsižvelgta į šalies visuomenės, suinteresuotų institucijų ir organizacijų nuomonę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos