Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Atskirų ūkio šakų tendencijos
 
 

Atskirų ūkio šakų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-06-02 26
„Toyota“, žinoma, yra didžiausia vandenilio kuro elementų gerbėja automobilių pasaulyje. Tuo tarpu „Tesla“ ir ypač kompanijos vadovas Elonas Muskas vandenilio technologijas laiko kvailomis. „Volkswagen“ irgi netrykšta entuziazmu. Tačiau BMW pateikė staigmeną - vandenilį ir toliau laiko didele savo ateities dalimi.
(0) 2021-06-01 3
„Tesla“ Teksase gamins automobilius, bet valstijos gyventojai jų negalės nusipirkti. Na, galės, bet tam nauji „Tesla“ automobiliai pirmiausia turės palikti Teksasą.
(13) 2021-05-25 0
78 proc. Lietuvos gyventojų, kurie lankosi baruose ar restoranuose, teigia paliekantys arbatpinigių: 48 proc. tai daro visada ir 30 proc. – kartais, rodo „Švyturio“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa*. Nors vieningai sutariama, kad arbatpinigiai – nepamainoma motyvacija personalui ir svarbi pagalba nuo pandemijos nukentėjusiam verslui, atsiskaitymai grynaisiais nuosekliai mažėja, kartu su jais – ir paliekami arbatpinigiai. Reaguodami į problemą, lietuvaičiai sugalvojo naują būdą – pirmąjį pasaulyje nešiojamą arbatpinigių skaitytuvą „Tipit“, kuris jau savaitę veikia Lietuvos baruose ir sulaukia itin teigiamų visuomenės atsiliepimų.
(0) 2021-05-22 1
Prieš kelerius metus „Continental“ ir „Hella“ įsteigė gamybos padalinius Lietuvoje. Prieš kelias dienas, „Yazaki“ pranešė apie gamyklos uždarymą Lietuvoje. Verta atidžiau pasigilinti, kas lemia globalių gamybos įmonių sprendimus steigti ar uždaryti gamyklas.
(0) 2021-05-21 -1
Kovotojas Beneilas Dariushas UFC narve nugalėjo garsųjį Tony Fergusoną ir iš karto kreipėsi ne į kitą sportininką, o į „Tesla“ vadovą Eloną Muską. Pasirodo, Dariusho šeima jau pusę metų negauna užsakyto automobilio. Elonas Muskas dabar viskuo pasirūpino, bet žmonėms šis sprendimas nepatiko.
(16) 2021-05-18 5
„Tesla“ ir „SpaceX“ vadovas Elonas Muskas yra vienas iš turtingiausių planetos gyventojų. Tačiau didelę jo turtų dalį sudaro akcijos, kurių vertė nuolat kinta. Neseniai Muskas prarado apie 20 milijardų dolerių.
(11) 2021-05-18 14
„Stellantis“ korporacija, suformuota susijungus prancūzų PSA ir italų FCA, dabar yra vienas iš didžiausių pasaulio automobilių gamintojų. Kaip ir visi, „Stellantis“ aktyviai ruošiasi elektrinei ateičiai. Tik kompanijos vadovas Carlosas Tavaresas mano, kad dabartinis elektrifikacijos procesas gali dar pabloginti anglies emisijas.
(2) 2021-05-17 43
„Tesla“ atsisakė atsiskaitymų bitkoinais ir šiuo pranešimu supykdė daug žmonių, investavusių į šią kriptovaliutą. Tačiau, pasirodo, tai dar nebuvo pabaiga - Muskas vienu žodžiu pasiuntė „Bitcoin“ vertę žemyn.
(0) 2021-05-14 26
Jūs vairuojate dyzelinį arba benzininį automobilį - šis spėjimas yra pakankamai saugus, nes elektromobiliai mūsų šalyje dar nėra labai populiarūs. Kita vertus, jau visi supranta, kad ateitis priklauso būtent jiems. Bet kada ir kaip išnyks automobiliai su vidaus degimo varikliais? „Mercedes-Benz“ vadovas Ola Källeniusas pateikė savo prognozę.
(10) 2021-05-13 27
Elektromobilių plėtrą stabdo ne tik nuvažiuojamas atstumas ar infrastruktūros problemos. Žmonės dažniausiai elektromobilių neperka dėl jų kainos. Kada galima tikėtis, kad pagaminti elektromobilį bus pigiau nei benzininį ar dyzelinį automobilį?
(1) 2021-05-13 -8
Prekės, įsigytos trečiųjų šalių elektroninėse parduotuvėse ir prekyvietėse, iki gavėjų Lietuvoje keliauja pakankamai ilgai. Tikėtina, kad jei šiandien apsipirksite „AliExpress“, „eBay“ ar kt., jūsų pirkiniai bus atgabenti birželio pabaigoje ar liepos pradžioje. Tad ne vienam kyla klausimų, ar jų kelių ar keliolikos eurų vertės siuntas palies pokyčiai, įsigaliosiantys nuo liepos 1 dienos, kuomet bus panaikinta PVM lengvata prekėms, kurių savoji vertė neviršija 22 eurų, o prekes siuntose reikės deklaruoti muitinei pateikiant deklaracijas.
(15) 2021-05-05 -9
Tie, kurie anksti patikėjo „Tesla“ sėkme ir investavo į šios kompanijos akcijas, dabar džiaugiasi. Nors „Tesla“ akcijų smukimas buvo prognozuojamas ne kartą, jų vertė vis dar laikosi labai tvirtai. Nepaisant to, Vokietijos laikraštis „Frankfurter Allgemeine“ ragina akcijų biržose statyti prieš „Tesla“.
(43) 2021-05-03 24
Tarp didžiųjų automobilių gamintojų autonominių automobilių srityje „Tesla“ tikriausiai yra toliausiai pažengusi kompanija. Nepaisant to, net ir „Tesla“ autopilotas dar nėra visiškai pasirengęs plačiam naudojimui. Kodėl sukurti autonominį automobilį taip sunku?
(5) 2021-04-27 0
„Tesla“ paskelbė pirmojo ketvirčio pardavimų duomenis ir atskleidė, kad „Model 3“ pasauliniais pardavimais jau lenkia vokiškus rinkos senbuvius.
(0) 2021-04-26 6
„Peugeot“ jau turi paruošusi pamainą dabar gaminamam 308. Jo gamyba prasidės dar šiemet. Senąjį dar galima įsigyti, bet jis ką tik neteko skaitmeninės prietaisų panelės. Kodėl?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos