Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Atskirų ūkio šakų tendencijos
 
 

Atskirų ūkio šakų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2010-11-24 0
Rizikos kapitalo tendencijos šiandien yra labai aiškios – jos koncentruojasi ties technologijomis ir programine įranga, bet jau ne klasikine jų prasme. Netrukus galime tikėtis naujo "Facebook" ar "Google" sėkmės pavyzdžio. Taip "IQlab" konferencijoje teigė Europos rizikos kapitalo asociacijos Rizikos kapitalo tarybos narys Paulas Jozefakas.
(4) 2010-11-05 0
Internetas Jungtinėje Karalystėje prie ekonomikos augimo prisideda 100 milijardų svarų sterlingų. Kompanijos “Google” atliktas tyrimas parodė, kad internetas sukuria 7,2 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Jeigu internetą laikytume sektoriumi, tai jis pagal savo apimtis užimtų penktą vietą. Pirmose vietose – statybų, transporto ir atliekų valymo sektoriai.
(4) 2010-10-25 1
Gamtos ištekliai šimtams milijonų žmonių pasaulyje yra pragyvenimo šaltinis. Jie taip pat suteikia pagrindą daugeliui didžiųjų pasaulio korporacijų. Kalbame ne tik apie ūkininkus, žvejus, kelionių organizatorius ir kitus, kurie tiesiogiai priklausomi nuo gamtos.
(2) 2010-10-20 1
Jaudinanti Čilės šachtininkų gelbėjimo operacija iš vario kasyklos pasauliui priminė kelis svarbius dalykus: žmogaus valia gali įveikti bet kokias kliūtis, kartu dirbdami galime padaryti beveik neįmanomą, o iš žemės gelmių išgauti naudingas iškasenas tampa vis sudėtingiau.
(0) 2010-10-11 0
Šanhajaus vietinė valdžia spalio priėmė įstatymą, kuris apriboja šeimoms įsigyti daugiau negu vieną papildomą butą. Taip siekiama sustabdyti nekilnojamojo turto rinkoje vykstančias spekuliacijas ir nepaprastai aukštas kainas. Pekinas tokį pat įstatymą yra priėmęs šių metų birželio 30 d.
(15) 2010-09-13 0
Pasaulis vis labiau gąsdinamas artėjančia maisto krize. Dar nesibaigė ekonomikos sunkmetis, o štai britų „The Financial Times“ perspėja, kad gresia antras per pastaruosius dvejus metus pasaulinis maisto stygius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos