Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Atskirų ūkio šakų tendencijos
 
 

Atskirų ūkio šakų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2011-12-20 0
Skandinavijoje jau keletą savaičių tęsiasi „sviesto panika.“ Naujausias su ja susijęs incidentas – Norvegijos policija praėjusį savaitgalį suėmė du švedus, kurie į šalį kontrabanda atgabeno daugiau nei 250 kg sviesto, ir vieną siuntą išpardavė daugiau nei už 25 svarus (daugiau nei 100 Lt) už pakelį, praneša „The Telegraph“.
(4) 2011-12-07 0
Skalūnų dujų gavybos plėtra suteiks galimybę Jungtinėms Valstijoms sukurti 870 tūkst. darbo vietų per artimiausius ketverius metus. Tokius duomenis skelbia "IHS Global Insight" tyrimas.
(4) 2011-11-18 0
Daugeliui kompanijų naujų produktų kūrimas pasaulio vartotojams yra geriausiai pastebimas, kuomet pradedama kalbėti apie inovacijas. Daugelis Indiją mato kaip šalį, kurioje yra įgyvendinamos kitų žmonių sukurtos idėjos, tačiau ne vieta, kur gimsta inovacijos, rašo „The Atlantic“. Tačiau jie klysta – Indijoje yra daugiau kaip 600 tyrimų ir plėtros (angl. research & developement, R&D) centrų, kuriuose kompanijos kuria ir gamina įvairiausius naujus gaminius.
(14) 2011-11-02 0
Kadaise vanduo buvo nemokamas. Tiesą sakant, jis vis dar yra nemokamas – bent jau tose valstybėse, kurios gali pasigirti didžiulėmis atsargomis geriamo vandens, rašo portalas „Business Insider“. Nepaisant to, visame pasaulyje kiekvienais metais vandeniui buteliuose yra išleidžiama daugiau kaip 100 mlrd. JAV dolerių.
(15) 2011-10-02 0
Seimas patvirtino naują Reklamos įstatymą, kuriame uždraudė nuo 2012 metų reklamuoti ir nemokamai platinti jaunimui energinius gėrimus ir įvedė naujų apribojimų kitiems produktams.
(4) 2011-09-19 0
Ketvirtį trilijono litų – tiek reikėtų pakloti už visą Lietuvos žemę ir nekilnojamąjį turtą (NT). Registrų centras parengė preliminarius masinio nekilnojamojo turto verčių žemėlapius, pagal kuriuos savivaldybės ir gyventojai kitąmet nustatinės savo turto vertę.
(6) 2011-08-28 -2
Pastaruosius kelerius metus pasaulinės maisto produktų kainos kilo sparčiu tempu, o pasaulio populiacija augo nepaprastai greitai – per praėjusius 50 metų Žemės gyventojų skaičius padvigubėjo. Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad ateityje maisto produktų kainos pasieks sunkiai suvokiamas aukštumas. Sparčiai kylančios kainos jau dabar kelią galvos skausmą daugumai šalių, ypač trečiojo pasaulio valstybėms. Žmonių skaičius sparčiausiai didėja ekonomiškai silpnose šal...
(19) 2011-08-28 0
Nuo liepos, siekiant sumažinti taršą ir skatinti tvarų vartojimą, didiesiems Los Andželo prekybos centrams uždrausta pardavinėti plastikinius maišelius, o vietoje jų pasiūlyta prekiauti perdirbamais popieriniais maišeliais, kurie kainuoja 10 dolerio centų.
(14) 2011-08-21 187
Kai kurie loterijų žaidėjai nesitiki sėkmės – jie tiki savimi. Neseniai paaiškėjo keli loterijų trūkumai, kuomet norint laimėti nereikėjo naudoti jokių apgavysčių ar techniškai pažangių įrenginių, kuriuos naudojo kazino vagys filme „Oušeno vienuoliktukas“, tačiau pakako sugebėjimo pastebėti tendencijas ir pasinaudoti algoritmų silpnybėmis, skelbia newscientist.com.
(14) 2011-08-08 1
Tarp Prancūzijos ir Vokietijos įsiplieskęs skandalas dėl žąsų kepenėlių pašteto gali nuskambėti per visą pasaulį. Tuo įsitikinęs vienos besipykstančios šalies ministras.
(13) 2011-05-19 0
Prognozuojama, kad darbo po penkerių metų Lietuvoje neturės apie 130 tūkst. darbingo amžiaus žmonių. Maždaug trečdalis jų bus ilgalaikiai bedarbiai. O kokia padėtis darbo rinkoje bus 2020-aisiais?
(1) 2011-02-09 0
Lapkričio ir gruodžio mėnesių sandūroje Rusija ir Bulgarija pasirašė susitarimą steigti bendrą įmonę, užsiimsiančią „Pietų srauto“ dujotiekio tiesimu per Bulgarijos teritoriją. Tai buvo paskutinis parengiamųjų darbų etapas. Europoje vamzdynas dar turėtų eiti Kroatijos, Graikijos, Italijos, Serbijos, Vengrijos, Slovėnijos ir Austrijos teritorijomis. Baigus tiesti jo galingumas turėtų siekti 63 milijardus kubinių metrų dujų per metus, visas ilgis – apie 900 kilo...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos