Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Atskirų ūkio šakų tendencijos
 
 

Atskirų ūkio šakų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-18 11
Jeigu atsirastų privatus investuotojas, užsakomaisiais reisais į Druskininkus galėtų skraidyti nedideli lėktuvai iš valstybių, esančių tūkstančio kilometrų atstumu.
(3) 2012-11-04 0
Po depozito sistemos įvedimo Estijos gatvėse ir miškuose neliko nė šiukšlelės, o švarių ir perdirbimui tinkamų antrinių žaliavų surenkama gerokai daugiau. Tokiais pasiekimais gyrėsi Estijos Aplinkos ministerijos atstovas Peeteris Eekas „RECO Baltic 21“ konferencijoje.
(4) 2012-10-31 0
Šiuolaikiniame pasaulyje prekių ženklai atlieka milžinišką vaidmenį. Štai kodėl „Future Brand“ nutarė prilyginti valstybes prekių ženklams ir sudaryti jų reitingą.
(18) 2012-10-04 0
Automobilių pardavimai šiemet Europoje prasti, tačiau toliau bus dar blogiau. Toks buvo daugumos kompanijų vadovų verdiktas praėjusią savaitę prasidėjusioje Paryžiaus automobilių parodoje kalbant apie pramonės ateitį, rašo „Automotive News“.
(5) 2012-09-26 0
„General Motors“ tituluoja save sėkmingiausiu praėjusių metų automobilių pardavėju ir tvirtina pardavusi 9,03 mln. automobilių. Tiesa, kai kurie analitikai tvirtina, kad šis skaičius yra pernelyg išpūstas, nes GM į savo pardavimų ataskaitą įtraukia ir 1,2 mln. autmobilių, kuriuos surinko Kinijos gamintojas „Wuling“, o GM neturi šios bendrovės kontrolinio akcijų paketo.
(0) 2012-09-21 2
Juoduoju auksu vadinama nafta pradėjo formuotis prieš milijonus metų. Seniausi gyvi organizmai, iš kurių ilgainiui susiformavo nafta, gyveno prieš 650 mln. metų.
(51) 2012-07-07 0
„Jau tapo įprasta, kad įvairūs pseudoekspertai gąsdina Lietuvos gyventojus ir užsiima bioterorizmu. Tačiau galiu patikinti, kad Lietuvoje nėra maisto, kuriame būtų hormonų. Be to, dauguma lietuviškų maisto produktų natūralesni, turintys mažiau sintetinių priedų, nei gaminami kitose šalyse, o lietuviškose daržovėse ir vaisiuose yra mažiau nitritų nei, tarkime, lenkiškuose”, – tikina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorius dr. Jonas Milius.
(1) 2012-05-25 0
Augantis vandens, maisto ir energetikos poreikis davė pradžią naujam reiškiniui – žemių graibstymui, kurį pradėta vadinti XXI amžiaus kolonializmu.
(6) 2012-05-11 0
Jei Holivudo studija išleidžia daug pinigų filmui, pavyzdžiui, 200 mln. JAV dolerių, tada jūs tikrai apie tai išgirsite, rašo BBC. Kalbos apie didelius biudžetus yra naudingos verslui. Žvelgiant iš auditorijos pusės, gali būti verta sumokėti už bilietą vien tam, kad žiūrovai pamatytų, ar filmas vertas didelio biudžeto. Tačiau pastebėti, kur buvo pinigai išleisti nėra paprasta.
(5) 2012-05-03 1
Nekilnojamojo turto rinkos griūtis Ispanijoje ir Airijoje paliko šalyse daug miestų vaiduoklių, rašo CNBC. Miestai, kadaise turėję tapti prieglobsčiu jaunoms šeimoms, tapo akis badančiu paminklu krizei.
(0) 2012-04-12 0
Nors šiais laikais mes daugiausia bendraujame elektroniniu paštu ir SMS žinutėmis, popieriaus suvartojimas nuo 1980-ųjų išaugo beveik dvigubai. Daugiausia popieriaus suvartoja belgai: per metus kiekvienam gyventojui tenka po 8,51 medžio, skelbia „The Economist”.
(13) 2012-04-06 0
Nors šiais laikais mes daugiausia bendraujame elektroniniu paštu ir SMS žinutėmis, popieriaus suvartojimas nuo 1980-ųjų išaugo beveik dvigubai. Daugiausia popieriaus suvartoja belgai: per metus kiekvienam gyventojui tenka po 8,51 medžio, skirto popieriaus gamybai, skelbia „The Economist“.
(1) 2012-03-01 0
Suskystintų gamtinių dujų terminalai ir skalūnų dujos kelia revoliuciją energetikos sektoriuje, nes pirmieji užtikrina gamtinių išteklių prieinamumą iš viso pasaulio, o antrosios tampa alternatyviu energetikos šaltiniu, mano Užsienio reikalų ministerijos Ekonominio saugumo politikos departamento ambasadorius energetikos ir transporto politikos klausimams Vytautas Naudužas.
(23) 2012-02-17 7
Bankams kalbant apie nuosavų namų jaukumą, investuotojas bei „Verslo angelų fondo I“ partnerisAlgimantas Variakojis ir „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, remdamiesi savo patirtimi, pasakoja, kada finansiškai naudingiau yra nuomotis nei įsigyti savo būstą už asmenines ar skolintas lėšas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos