Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Atskirų ūkio šakų tendencijos
 
 

Atskirų ūkio šakų tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-08-26 0
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba atkreipia šalies bitininkų, medaus pakuotojų ir prekybininkų dėmesį, kad ženklinant bičių medų, jo etiketėje negali būti nurodomas terminas „natūralus“. Tokias išvadas pateikė Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija, įvertinusi atitinkamą Europos Komisijos išaiškinimą.
(22) 2013-08-23 0
DNB banko analitikų teigimu, ekonominę krepšinio naudą Lietuvai 2007-2012 metų laikotarpiu galima įvertinti 5 mlrd. litų arba po milijardą kasmet – maždaug tiek, kiek reikia metams, kad išgyventų Lietuvos sostinė. Banko analitikų atliktos „Krepšinio poveikio Lietuvos ekonomikai studijos“ duomenimis, 25 tūkst. krepšininkais save laikantys asmenys kasmet šalies ekonomiką papildo 150 mln. litų.
(0) 2013-08-19 0
Pirmoji Kinijos prekybinio laivo kelionė per „Šiaurės rytų koridorių“ leis didžiausiai pasaulio eksportuotojai paspartinti savo prekybą.
(1) 2013-06-15 23
„Mūsų bičių medus yra vertingas ir brangus, – tarptautinės parodos „Agro 2013“ Kijeve sakė Čerkasų apskrities bitininkas Valerijus Jemecas. – Net lietuviško midaus gamintojai jį iš mūsų perka.“
(0) 2013-06-12 1
Nors pienas ir grūdai Lietuvoje – palyginti pigūs, duonos gaminiai brangsta ir yra tarp brangiausių Europoje, o pieno produktų kainos ne tik nemažėja, atpigus žaliaviniam pienui, bet auga. Apie tai, kas lemia tokią padėtį, LRT radijo laida „Ryto garsai“ kalbina Žemės ūkio rūmų pirmininką Andrejų Stančiką, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos vadovą Romą Majauską ir SEB banko šeimos finansų ekspertę Julitą Varanauskienę.
(0) 2013-06-07 0
Didžiausių pasaulio prekybos partnerių – Europos Sąjungos ir Kinijos – muitų karas kelia daug nerimo smulkiesiems gamintojams, kuriems pavyko prasiskverbti į milžinišką Kinijos rinką.
(0) 2013-06-05 0
Birželio16 d. į tarptautinį Palangos oro uostą nusileis pirmasis šį sezoną lėktuvas su keleiviais iš Maskvos. Nekilnojamo turto agentai tikisi, kad poilsiauti prisiruošę rusai turės laiko pasidairyti ir būsto Lietuvos pajūryje: kai kurių agentūrų duomenimis rusai nuperka apie trečdalį prabangių butų Palangoje.
(2) 2013-04-11 0
Viena iš skurdžiausių pasaulio valstybių, Mozambikas, likimo loterijoje laimėjo aukso puodą. 2011 metais paaiškėjo, kad šalies pakrantėje glūdi nemenki gamtinių dujų ištekliai, tuo tarpu šalies glūdumoje jau senokai kasami milžiniški akmens anglies klodai, rašo BBC.
(5) 2013-04-04 0
Į kairę ir į dešinę dalijamos degalinių nuolaidų kortelės gali susukti vairuotojams galvas: į degalines gyventojai užsuka ne ieškodami galutinės mažesnės kainos, o ten, kur žadama didžiausia nuolaida. Apie aštrėjančius degalinių „nuolaidų karus“ jau prasitaria ir patys degalinių atstovai. Tačiau didėjančios nuolaidos ne tik džiugina klientus, bet ir įspėja apie gresiančią degalinėms krizę.
(1) 2013-03-28 0
Investuotojams diskutuojant, kuri šalis taps sekančia skolų krizės auka, Kipro gelbėjimo planas sukūrė naują precedentą euro zonai, kuris ilgam įstrigs indėlininkų ir obligacijų turėtojų atmintyje. Pagal Briuselyje pasirašyto susitarimo sąlygas, šalies nuostolius turės padengti stambūs Kipro bankų obligacijų turėtojai, o neapdraustų indėlių savininkai didžia dalimi praras savo turtą, skelbia „Bloomberg”.
(3) 2013-03-25 0
Kodėl „Groupon“, „Skype“, „Facebook“ ir „Amazon.com“ nebėra technologijų kompanijos? Portalas „Quartz“ rašo, kad nei viena iš šių kompanijų nebekonkuruoja toje pačioje rinkoje ir pačios technologijos nebėra jų pagrindinis produktas. Kiekviena iš jų turi savo tinklapį ir per jį vykdo veiklą. Bet ar taip nedaro visos didžiosios kompanijos?
(3) 2013-03-25 0
Valstybinis turizmo departamentas (VTD) sumanė sudrebinti populiariausią pasaulyje socialinį tinklą „Facebook“. Kur nors Lietuvoje ketinama pastatyti „didžiausią visatoje“ skulptūrą, vaizduojančią „Facebook“ vartotojams puikiai pažįstamą simbolį „Like“. Tiesa, be „Facebook“ leidimo.
(18) 2013-03-20 0
Priimtas Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymas, kuriuo ribojama sparti saulės jėgainių plėtra, Lietuvai leido sutaupyti per 500 mln. litų, skaičiuoja premjeras Algirdas Butkevičius.
(7) 2013-02-05 0
Vos tik pasirodę finansų rinkose, kompiuteriai retkarčiais iškrėsdavo nemalonių pokštų, kurie baigdavosi nuostoliai bankininkams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos