Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Audi
 
 

Audi

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-11-15 3
Pirmadienį žiniasklaidoje pasirodė gandų, kad „Audi“ įsigijo britų superautomobilių gamintoją „McLaren“. Britai suskubo šiuos gandus paneigti.
(12) 2021-10-20 -8
Automobilių elektrifikaciją skatina labai griežti standartai ir politika, bet ir patys pirkėjai jau labai nori elektrinių mašinų. Neįmanoma paneigti fakto, kad jos turi labai daug privalumų, o gerėjant infrastruktūra padeda susigyventi su trūkumais. „Volkswagen“ valdybos pirmininkas Herbertas Diessas įraše socialiniuose tinkluose atskleidė - markės elektromobiliai yra tiesiog geresni už benzinu ar dyzelinu varomus automobilius.
(0) 2021-10-06 2
„Audi“ žiedai jau žymi ne vieną elektromobilio modelį, o „e-tron“ prekės ženklas yra pakankamai gerai žinomas. „Audi“ tampa elektromobilių gamintoju, bet kaip kompanijai sekasi išgyventi tą virsmą? Pasirodo, jau visai greitai apie „Audi“ kalbėsime kaip apie elektromobilių gamintoją, vis dar turintį kelis senus modelius.
(0) 2021-08-12 5
„Audi“ pristatė pirmąjį naujos koncepcinių automobilių šeimos modelį „Audi skysphere“. Įspūdingos išvaizdos elektrinis rodsteris yra dviejų durelių automobilis su atidaromu stogu, kurio linijos atskleidžia, koks bus ateities „Audi“ automobilių dizainas, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(6) 2021-08-03 28
Kai kalbame apie logistiką, dažniausiai turime omenyje lėktuvus, laivus ir sunkvežimius, jungiančius didžiulius sandėlius ir gamyklas. Tačiau net ir didelės gamyklos viduje sureguliuoti komponentų ir užbaigtų produktų judėjimą nėra lengva. Štai didžiausias vidaus degimo variklių gamintojas pasaulyje turėjo pasitelkti įdomų inovatyvų sprendimą.
(0) 2021-06-18 -2
Nuo šiol „Audi“ savo pirkėjams Lietuvoje pirmiesiems iš Baltijos šalių suteikia galimybę užsisakyti paslaugą „Functions on Demand“, kuri atveria galimybę patobulinti automobilio įrangą. Funkcijas galima užsisakyti naudojantis „myAudi“ programėle ir tai yra dar vienas didelis žingsnis į skaitmeninių paslaugų pasaulį.
(0) 2021-06-17 6
„Audi“ kuria naują modulinę dalelių filtravimo sistemą. Ir ji nebus montuojama automobiliuose, bet mažins dažnai pamirštamą automobilių taršą.
(9) 2021-05-07 3
Daugelis automobilių yra gaminami iš plieno, kuris rūdija. Jūs tai tikriausiai žinote iš patirties. Nuo rūdžių automobiliai yra saugomi keliais grunto, dažų ir lako sluoksniais, tačiau jie užpurškiami tik ant jau pagaminto kėbulo. Kaip plieno skarda nuo rūdžių saugoma prieš dažymą? Paprasta „Audi“ inovacija šioje srityje padės tausoti gamtą.
(0) 2021-04-20 7
Faktas, kad globalizacija palietė automobilių gamintojus šiomis dienomis nieko nebestebina. Bendrovės susijungė į vienas grupes, o kai kurie panašaus segmento skirtingų gamintojų modeliai skiriasi beveik tik savo išvaizda, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(3) 2021-04-17 2
Vokietijos „premium“ segmento gamintoja „Audi“ rodo tvirtą ryžtą eiti elektra varomų automobiliu keliu. Trečiadienio vakarą bendrovė pasaulinėje premjeroje pristatė du visiškai naujus elektrinius visureigius: „Q4 e-tron“ ir „Q4 Sportback e-tron“. Priklausomai nuo pasirinkimo, elektromobiliai gali įveikti iki 520 km atstumą viena įkrova, o elektros variklių galia siekia iki 220 kW.
(20) 2021-03-16 32
„Audi“ vadovas Markusas Duesmannas interviu „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ papasakojo, kaip keičiasi automobilių gamintojo strategija. Naujienos nestebina, bet vis tiek žymi eros pabaigą.
(3) 2021-02-18 5
„Audi“ labai daug investuoja į elektromobilių kūrimą ir ruošiasi ateičiai, kad vidaus degimo variklių visiškai nebenaudos. Kompanijos vadovas Markusas Duesmannas tai visiškai supranta. Tačiau vis tiek mano, kad ateityje elektromobiliai turės mažesnes baterijas ir tarp įkrovimų tiek toli nebenuvažiuos. Kodėl?
(8) 2021-02-13 10
Su naujuoju „Audi e-tron GT“ gamintojas atskleidžia, koks įtraukiantis gali būti elektromobilumas. Keturių durelių kupė apjungiamas išraiškingas dizainas su galinga pavara ir dinamišku valdymu. Tai yra naujos eros pradžia – ateities „Gran Turismo“ automobilis, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(0) 2021-02-12 -11
Jungtinės Karalystės kainų palyginimo bendrovė „Money“ išsiaiškino, kokie prabangūs automobiliai pasaulyje yra geidžiamiausi. Šis tyrimas iš tikrųjų atskleidė keistus rezultatus, nes sąrašo viršuje yra automobilis, kurio kai kurie net nepriskirtų prie prabangių.
(0) 2021-01-19 16
Žinojimas apie automobilių markių kilmę yra gana žavus ir padeda suprasti, kodėl buvo suteiktas konkretus vardas. Šis automobilių prekių ženklų ir jų kilmės sąrašas suteiks jums daugiau žinių apie šių įmonių kultūrą ir istoriją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos