Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Audros Lietuvoje
 
 

Audros Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2013-05-24 5
Ketvirtadienį per pietus Radviliškio rajone praūžė tornadas. Apie tai informavusi skaitytoja nurodė, kad akimirką siautusi stichija nunešė dalį lakštų nuo ūkinio pastato stogo, apgadino ir kaimynų namą.
(18) 2012-09-08 0
Daugiau nei pusė JAV apygardų yra paskelbusios, kad susiduria su sunkumais dėl šalį apėmusių karščio bangų ir sausrų. Stichinės nelaimės užgriuvo ne tik galingiausią pasaulio ekonomiką, bet ir kitame pasaulio gale esančius Filipinus, Afrikos valstybes bei Lietuvą. NASA ir Lietuvos mokslininkai neabejoja, kad tokie klimato ekstremumai yra neatsiejama žmonijos sukelto klimato šilimo pasekmė.
(0) 2012-07-06 0
Šiltuoju metų laiku padažnėjusios gamtos stichijos dažnai sukelia gedimų skirstomajame elektros tinkle, kurie gali kelti pavojų žmonių sveikatai ir gyvybei. LESTO primena apie saugų elgesį tokių situacijų metu: nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, pastebėjus gedimus pranešti telefonu 1802, pirmąją pagalbą nuo elektros smūgio nukentėjusiems asmenims suteikti tik įsitikinus, kad pašalintas elektros srovės šaltinio poveikis.
(0) 2011-08-04 0
Liepos pabaigoje Šiauliuose stogus plėšęs viesulas, pasak Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos klimatologės Audronės Galvonaitės, priminė stipriausią Lietuvos istorijoje, 1981 metais praūžusį Širvintose. Ji neatmetė, jog šiemet šalyje bus ir daugiau viesulų. Tačiau A. Galvonaitė pabrėžia, jog tai, kad šią vasarą Lietuvą siaubė jau ne pirmas, o trečias oficialiai užregistruotas viesulas, nėra neįprasta.
(11) 2011-07-28 1
Trečiadienį Šiaulių apskrityje siautęs viesulas rovė ne tik elektros linijas ir techniką, bet ir medžius miške bei paminklus.
(3) 2010-08-10 0
Sinoptikai ir klimatologai neatmeta, kad šiltėjant vasaroms, škvalų gausės. Tačiau prognozuoti, kur šis reiškinys įsisuks, ir iš anksto įspėti žmones esą sunku.
(5) 2010-08-09 1
Vėjas, kaip ir visa, kas vyksta gamtoje, yra labai reikalingas gyvajam ir negyvajam pasauliui. Žmogus net išmoko pritaikyti vėjo energiją savo reikmėms. Tačiau, kai vėjo greitis ir jo pobūdis peržengia tam tikras ribas, jis tampa pavojingas, o vėjo energija įgauna griaunamąją jėgą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos