Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Augalų raudonoji knyga
 
 

Augalų raudonoji knyga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-05-11 6
Penktadaliui pasaulio augalų rūšių iškilęs pavojus išnykti, antradienį perspėjo Didžiosios Britanijos tyrėjai, paskelbę precedento neturinčią studiją apie pasaulio augalijos padėtį.
(0) 2015-06-02 7
Ne daug kas susimąsto, kad labai gražiai žydintys, nuostabiai kvepiantys ir viliojantys augalai, nuskinti ir parnešti namo, gali sukelti galvos skausmą. Gamtos mokslų specialistai sudarė tokių augalų sąrašą.
(3) 2014-11-19 22
Muitinėje sulaikytas neaiškaus turinio siuntinys. Iš Kinijos atkeliavusi nedidelė siunta su organinės kilmės dariniais, kurie deklaruoti kaip ženšenio šaknys, muitininkams sukėlė abejonių.
(0) 2014-11-07 16
Mikologai džiaugiasi: pastaruoju metu dviejose saugomose teritorijose aptiktos net trys itin retų grybų rūšys. Dvi iš jų pirmą kartą matomos Lietuvoje. Kai kurie iš jų užsienio šaltiniuose įvardijami kaip valgomi, tačiau bet kokiu atveju tokių grybų rinkti nevalia.
(3) 2014-05-15 40
Luzono saloje (Filipinai) atrastas keistas augalas, kuris absorbuoja ir savyje kaupia nikelį.
(0) 2013-07-12 1
Atrasta ir aprašyta ypač reta augalo rūšis, kuriai, deja, jau dabar gresia išnykimas. Ridleyandra chuana pavadintas augalas šiuo metu yra aptinkamas tik dvejose nedidelėse populiacijose, esančiose kalnuotose miškų vietovėse Malaizijos pusiasalyje.
(0) 2012-08-07 1
Kas savaitę pasaulyje išnyksta apie 20 augalų ir gyvūnų rūšių – skelbiama interneto tinklalapiuose. Vadinasi, per metus teoriškai mūsų biologinė įvairovė nuskursta maždaug 1 040 rūšių. Kokią dalį iš šio skaičiaus sudaro augalai, sunku pasakyti. Mat suskaičiuoti augalus kur kas sudėtingiau nei paukščius, žinduolius ar kitus gyvūnus, ypač jeigu jie yra labai reti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos