Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Auginantiems vaikus
 
 

Auginantiems vaikus

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2008-09-28 0
D. Britanijos mokslininkai tvirtina, kad pernelyg uoliems švaruoliams, dažnai plaunantiems savo rankas, kyla didesnis pavojus susirgti diabetu. Ypač tai pavojinga vaikams.
(27) 2008-09-24 5
Jūs to jau savęs klausėte (nebent esate paauglys vaikinas), galbūt net prieš kelias dienas: ar kažkas negerai su paauglėmis merginomis? Kalbant konkrečiau, ar jos tampa pernelyg seksualios? Vargiai praeina savaitė be naujienomis apie kitą garsią besilaukiančią ar savo apatinius demonstruojančią paauglę mus apakinančios žinutės spaudoje. 15 metų Miley Cyrus pusnuogė! 16 metų Jamie Lynn Spears nėščia! Būrys vaikų besilaukiančių aukštosios mokyklos mokinių Masači...
(0) 2008-09-20 0
Kūdikiai, per pirmuosius savo metus vartoję paracetamolio, būdami 6-7 metų labiau rizikuoja susirgti astma, rašo BBC.
(11) 2008-09-18 0
Asmenims iki 18 metų turi būti draudžiama naudotis soliariumų paslaugomis, pareiškė britų mokslininkai. Tyrėjai tvirtina aptikę „tvirtų įrodymų“, kad tie, kurie vaikystėje ar paauglystėje ilgai būdavo saulėkaitoje ar kaitinosi naudodami ultravioletinių spindulių lempas, labiau rizikuoja susirgti odos vėžiu vyresniame amžiuje, skelbia dienraštis „Guardian“.
(32) 2008-08-14 0
Tai - puiki Japonijos Vaikų Fondo iniciatyva sukurta reklama. Ką ja norima pasakyti? Ogi tai, jog niekada nereikėtų nuvertinti vaikų ir jų gebėjimų. Vietoj to juos skatinkite atskleisti savo talentus. O kaip tai padaryti - pasinaudokite savo vaizduote ir pažiūrėkite šį video.
(3) 2008-07-19 0
Vaikai, kurių mamos nėštumo metu valgė daug riešutų, labiau rizikuoja susirgti astma, rašo guardian.co.uk.
(0) 2008-07-08 0
Po dirbtinio apvaisinimo besilaukiančios dvynių moterys rizikuoja mažiau nei pastojusios natūraliai, rašo guardian.co.uk.
(6) 2008-06-16 0
Ispanijoje du vaikai paguldyti į reabilitacijos kliniką, kur gydomi nuo priklausomybės nuo mobiliojo ryšio telefonų, praneša BBC.
(14) 2008-05-29 0
„Plastmasiniai“ pomidorai iš Olandijos, neaiškaus senumo šviežios morkos iš Italijos ar bulvės iš Egipto – tai jau seniai nebe egzotika. Stovėdami prie prekystalių neretai sukame galvas, ieškodami argumentų, kokią daržovę rinktis: žiemą atlaikiusią lietuvišką bulvę ar šviežią, bet išaugintą egzotiškuose kraštuose, neprinokusį lietuvišką pomidorą ar pernokusį ispanišką. O ką pataria specialistai?
(12) 2008-05-29 0
Anksčiau nedidelė Aamjiwnaang First Nation rezervate Kanadoje gyvenanti bendruomenė turėjo netgi savo vaikų ledo ritulio komandą. Dabar jos jau nėra. Priežastis gan keista: dėl nežinomų priežasčių čia gimsta daug daugiau mergaičių nei berniukų. Viena numanomų tokio reiškinio priežasčių yra toksinis užterštumas.
(9) 2008-05-21 0
JAV ir Danijos mokslininkai perspėja, kad mobiliaisiais telefonais kalbančios nėščios moterys gali rimtai pakenkti kūdikių sveikatai.
(1) 2008-05-04 7
Sparčiai besivystantis mūsų pasaulis, apsuptas įvairiausių technologijų ir mokslo pasiekimų, dažnai žmonių tarpusavio santykius palieka nuošalyje – tai ypač pastebima vaikų ir tėvų santykiuose. Vaikų ir jaunimo vertybės nespėja keistis paskui bėgantį pasaulį, tėvai nespėja stebėti kaip auga jų vaikai – visa tai susilieja į bendrą problemų katilą, iš kurio ir pilasi daugelis dabartinio pasaulio skaudulių – depresijos, savižudybės, chuliganizmai, vagystės...
(3) 2008-03-23 0
Viskas prasidėjo nuo nuleidžiamo vandens garso. Šis garsas tapo du metus trukusiu košmaru ne tik vaikui, bet ir jo mamai Sarai Teres (Sarah Teres). Ji beviltiškai bandė atpratinti savo dukrą Molę nuo sauskelnių. "Tai buvo baisu - išbandėme viską, pradedant papirkinėjimais, baigiant grasinimais", prisimena Masačūsetse gyvenanti Teres. Ji tikėjosi, jog jos antrasis vaikas išmoks naudotis tualetu būdamas dviejų su puse metų. Praėjus dviems metams mergaitė vis dar nešiojo s...
(4) 2008-03-17 0
Video žaidimai, televizija, Internetas įvairiais pavidalais platina smurto scenas ir taip jas padaro prieinamas visai visuomenei. Jų poveikis per mažai įvertinamas – tikina vienas amerikietis mokslininkas. Ant jo, šią visuomeninę sveikatos problemą reiktų lygiuoti šalia piktnaudžiavimo tabaku ar net AIDS...
(4) 2008-02-24 1
Mokslininkus domina ne tik rimti visą žmoniją kamuojantys klausimai, bet ir pakankamai "keisti" dalykai. Vienas jų - kutenimo fenomenas, kurio prigimtį išsiaiškinti bandė dar antikos laikų išminčiai. Iki šiol dar nėra pavykę nustatyti, kodėl žmonės kutena vienas kitą ir kodėl visų jų reakcija į kutenimą yra vienoda - garsus juokas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos