Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Auginantiems vaikus
 
 

Auginantiems vaikus

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-12-30 0
Motinos piene esantis cukrus apsaugo naujagimio žarnyną nuo bakterijų antpuolių.
(3) 2013-12-16 -1
Iki šiol manyta, kad mokymasis groti muzikos instrumentais skatina žmonių kūrybiškumą, o grodami ar klausydamiesi muzikos žmonės taip pat lavina ir discipliną, išmoksta geriau sutelkti dėmesį. Harvardo mokslininkai sako, kad plačiai paplitusi nuomonė, jog muzikos mokymasis turi teigiamos įtakos žmogaus intelektui, tėra mitas, rašo "Harvardnews".
(6) 2013-11-20 1
Nardymas, ėjimas virve, miegojimas miegmaišyje, pašiūrėje, uolų tyrinėjimas, maisto gaminimas gamtoje, plaukimas kajakais, kanojomis, laukinių gyvūnų ir paukščių stebėjimas – tai vos kelios iš daugybės veiklų, kurias Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Meekų šeima nuveikė vos per vienerius metus.
(7) 2013-11-12 0
Specialistai jau keletą metų kalba apie tai, kad Lietuvoje vyksta šeimos virsmas. Keičiasi santykiai tarp sutuoktinių, vaikų auklėjimo būdai, pagaliau šeimos gyvenimo būdas.
(2) 2013-11-11 0
Daugelis įsitikinę, kad video ir kompiuteriniai žaidimai neatneša jokios naudos. Tą neretai galima išgirsti iš tėvų, kurie nuolat bando nuvaryti nuo kompiuterių savo atžalas. Regėjimo sutrikimai, nenaudingas laiko praleidimas – tai tik keli tokio užsiėmimo minusai.
(3) 2013-10-07 0
Šiuo metu daugybė tėvų vaikų darželiuose ir interneto svetainėse sulaukia pasiūlymų mokyti savo vaikus užsienio kalbos jau nuo trejų ar ketverių metų.
(0) 2013-10-03 0
Tik vienas tyrimas ultragarsu per devynis mėnesius ir jokios būtinybės lankytis pas gydytoją ar akušerį: iš pirmo žvilgsnio nėščiųjų priežiūra Švedijoje atrodo gan supaprastinta.
(0) 2013-09-23 -1
Jei vaikas nesupranta, ar jis geras, ar blogas, renkasi būti blogas, nes taip patogiau, tvirtina naujos knygos „Vaiko ir paauglio psichologija: šiandienos iššūkiai“ autorius psichologas Visvaldas Legkauskas. „Tada iš tavęs mažiau tikimasi. O kai mažiau tikimasi – mažiau reikalaujama“, – sako pašnekovas ir pabrėžia, kad auginti vaikų savigarbą yra ypač svarbu.
(4) 2013-09-20 2
Daugeliui moterų 8-asis su puse nėštumo mėnesis reiškia judėjimą kuo ramiau, sėdėjimą atsilošus ir tikintis, kad mažylis į pasaulį susiruoš laiku. Bet tik ne Li-An Elison (Lea-Anne Ellison). 35-erių lengvojo kultūrizmo (angl. – fitness) trenerė iš Los Andželo sulaukė tikros reakcijų lavinos, kai savo "Facebook" paskyroje publikavo šokiruojančias nuotraukas: 8,5 nėštumo mėnesį moteris be jokių apsaugų kilnoja štangą ir svarmenis.
(6) 2013-09-03 0
Tokie agresyvūs vaizdo žaidimai kaip „Grand Theft Auto“ ar „Mortal Kombat“ nedaro žalos vaikams ir net gali turėti terapinį poveikį, rodo naujas tyrimas.
(1) 2013-08-27 0
Jei kartais norite pasikalbėti su savo dar negimusiu kūdikiu – taip ir padarykite. Naujas suomių tyrimas patvirtino teoriją, jog kūdikiai mokosi įsiminti žodžius dar būdami motinos gimdoje.
(0) 2013-07-19 0
JAV mokslininkų atliekami tyrimai rodo, kad vartojant omega-3 riebalų rūgštis ir kartu naudojant psichoterapiją galima padėti vaikams, kurie linkę į depresiją ar tam tikrą dvipolį sutrikimą.
(0) 2013-07-16 0
Naujas tyrimas atskleidė ryšį tarp motinos psichologinės būklės ir vaiko fizinės sveikatos. Motinų depresija susieta su aplaidžiu auklėjimu ir vaikų nutukimu. Nors iki šiol atlikta nemažai tyrimų, atskleidusių ryšį tarp motinos depresijos ir vaiko socialinės sveikatos, tačiau šis tyrimas pirmasis atkreipė dėmesį į tai, kokią įtaką mamos savijauta daro vaiko fizinei sveikatai.
(0) 2013-07-03 0
Moterys, kurios valgo maistą, turintį didelį kiekį linolo rūgšties, 34 procentais sumažina tikimybę pagimdyti vaiką, turintį autizmo sindromą, lyginant su tomis moterimis, kurios šios rūgšties vartoja nedaug, skelbia Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos mokslininkai, atlikę statistinę analizę.
(1) 2013-06-29 0
Moterų, rūkančių nėštumo metu, vaikams tris kartus dažniau pasireiškia klausos sutrikimai paauglystėje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos