Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Auginantiems vaikus
 
 

Auginantiems vaikus

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-10-20 23
Geriausi režisieriai, scenarijų autoriai, animatoriai kuria sudėtingus, įtraukiančius vaizdo žaidimus. Šimtai milijonų žmonių kiekvieną savaitę į juos pasineria. Žaidžia būsimosios mamos, vaikai, statybininkai, geležinkelininkai, mokytojai, bankininkai. Įdomu, kaip jie mus veikia?
(4) 2008-10-01 0
Šeimų skyrybos, tėvų emigracija, paauglių susvetimėjimas ir nesaugumo jausmas – šios temos vis garsiau ir dažniau aptariamos visuomenėje.
(3) 2015-11-12 41
Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje – darbymetis. Chirurgai jau operavo vieną paauglę, kuri nesėkmingai bandė puoštis magnetukais. Ketvirtadienį ketinama atlikti dar dvi operacijas.
(4) 2014-10-07 29
Būtent tokią išvadą padarė Floridos universiteto (JAV) specialistai, atlikę smegenų psichologinių galimybių tyrimą. Apie tai rašo žaidimų portalas Gamasutra.
(2) 2018-12-05 35
„Microsoft“ rūpinasi jaunais tėvais, kurie dirba šioje 817 milijardų dolerių vertės įmonėje. Gimus vaikui jie gauna bent 12 savaičių apmokamas atostogas, darbo vietoje randa vaiko priežiūrai tinkamas sąlygas, o vadovai yra skatinami įsiklausyti į jaunų tėvų poreikius. Tačiau ne visi žino, kad ir pačiam naujagimiui „Microsoft“ atsiunčia laišką bei dovanų.
(13) 2011-01-25 0
Tyrimai rodo, kad vaikai ir studentai, rašantys ranka, mokosi geriau negu tie, kurie spausdina klaviatūra. Tyrimą vykdžiusių mokslininkų tvirtinimu, kažkas smegenyse buvo praleista pereinant nuo knygų ir parkerių prie ekranų ir klaviatūrų. Jie mano, kad taip greičiausiai yra dėl to, kad skaitymas ir rašymas įtraukia daugybę kitų pojūčių.
(25) 2015-10-19 76
Japonijos metro pamatyti vienus keliaujančius vos 5–6 metų vaikus visiškai įprasta. Šioje šalyje tėvai įsitikinę, kad net ir mažiausioms atžaloms mieste keliauti vienoms nepavojinga, rašo „The Atlantic“.
(4) 2008-09-30 0
Seniai pastebėta, kad vienerių metų vaiką labai lengva aplošti žaidžiant antpirščiais – net jei žaidžiama atvirai, negudraujant. Ir pagrindinė priežastis yra ne vaiko kvailumas, ar nepakankamai susiformavusi trumpalaikė atmintis, o dėmesys, kurį vaikas atkreipia į psichologo-eksperimentatoriaus veido išraišką, rašo gazeta.ru.
(8) 2013-01-01 4
Niekada nebuvęs lengvas, sprendimas apie neišnešiotų kūdikių gelbėjimą dar pasunkėjo.
(1) 2017-02-06 13
Amerikiečių mokslininkai nustatė, kad mergaitės pradeda save vertinti kaip iš prigimties mažiau talentingas vos sulaukusios šešerių, rašo bbc.com.
(16) 2011-07-13 0
Šiltu, vasarišku oru dievų maistu nuo seno vadinamas šokoladas netrunka suminkštėti, aptirpti, o tokiu galima nesunkiai susitepti rūbus, daiktų paviršius. Sterilumo ir švaros prasme ne kažin koks derinys yra ir vaikai bei šokoladas. Tačiau išvengti limpančių pirštų ir išteptų drabužių bus galima skanaujant naują šokoladinį saldėsį. Jo gamintoja – Jungtinės Karalystės Lankašyro grafystėje įsikūrusi bendrovė „The In Thing“ – teigia, kad „Magic Choc“...
(9) 2009-03-15 0
Paskelbta, kad daugiau nei pusė ištirtų vaikų šampūnų, losjonų ir kitų jų priežiūros produktų savo sudėtyje turėjo vėžį sukeliančių chemikalų.
(0) 2010-11-12 0
Mokslininkai perspėja, kad įprastų, vaistinėse parduodamų vaistų nuo skausmo vartojimas nėštumo metu yra susijęs su naujagimiams berniukams diagnozuojamomis anomalijomis, kurios vėliau lemia vaisingumo problemas, informuoja telegraph.co.uk.
(25) 2008-12-22 0
Tyrimai parodė sąryšį su aukštu vaiko IQ ir suaugusio žmogaus polinkiu į alkoholį, kuris kai kuriais atvejais veda į alkoholizmą.
(0) 2007-09-04 0
Ir vėl rašome apie miegą. Ne todėl, kad būtų labai jau novatoriški tyrimų rezultatai, bet tiesiog nors truputi ir patys norime prisidėti prie sveikesnio gyvenimo būdo propagavimo. Tuo labiau, jog dabar žmonės ir ypač jaunimas, dažnai pamiršta žodį poilsis ir normalus, sveikas miegas. Tyrėjai teigia, jog labai daug paauglių mažai miegodami bei užmigdami prie veikiančių elektros prietaisų kenkia savo sveikatai. Trečdalis apklaustų 12–16 metų paauglių miegojo tik 4...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos