Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Auklėjimas
 
 

Auklėjimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(26) 2009-11-18 0
Praėjusios savaitės pradžioje pasirodęs kompiuterinis žaidimas „Call of Duty: Modern Warfare 2“ (COD MW2) daugelį privertė stoti į eiles prie parduotuvių durų ir kantriai laukti galimybės vieniems pirmųjų rankose laikyti trokštamo žaidimo kopiją. Anot žaidimo platintojų, susumavus pirmuosius „COD MW2“ pardavimo rezultatus, paaiškėjo, kad vien Šiaurės Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje jis uždirbo 310 milijonų dolerių.
(2) 2009-11-05 0
Tyrimą atlikę mokslininkai teigia, kad vis daugiau vaikų naudojasi tokiais internetiniais puslapiais kaip „Facebook” ar „MySpace”, nors jų amžius neatitinka keliamų reikalavimų, rašo CNN.
(13) 2009-09-05 1
Prasidėjus rugsėjui suvirpa ne vieno širdis, nes visi mokėmės - kas ketverius, kas aštuoniolika metų. O dabar mūsų vaikai ir anūkai eina tuo pačiu keliu. Ir džiugu, ir neramu - kaip jiems ten sekasi? Nes nelabai gerai savo vaikus pažįstame.
(6) 2009-08-15 0
Oklahomos universiteto Sveikatos Mokslų centras (University of Oklahoma Health Sciences Center) praneša, kad video žaidimai vaikams gali būti tokie pat naudingi kaip vidutinio intensyvumo fiziniai pratimai. Tyrimo rezultatai buvo paskelbti „Pediatrijos“ (Pediatrics) žurnale, kurį leidžia Amerikos Pediatrijos Akademija (the American Academy of Pediatrics).
(21) 2009-07-11 0
Naujoje knygoje teigiama, kad šiuolaikiniai vaikai turėtų daugiau laiko praleisti lauke ir kad nepaisant pastebimų pavojų, tėvai turėtų leisti jiems žaisti, nestebėdami jų nuolat.
(8) 2009-06-26 0
Anksčiau buvo manoma, kad videožaidimai sąlygoja didėjantį nutukimą, tačiau dabar medicinos pramonė gina šiuos žaidimus. Vyriausybės departamentai siekia juos naudoti sveikatos gerinimui.
(108) 2009-05-04 0
Vienuolikmečiai Didžiosios Britanijos moksleiviai per privalomas lytinio švietimo pamokas sužinos apie gėjų ir civilines santuokas, o vyresni moksleiviai – apie kontraceptines priemones ir lytiškai plintančias ligas. Pradinukai susipažins su savo kūnu ir išgirs apie draugystes.
(1) 2009-04-06 0
Anksčiau mokslininkai manė, kad paauglių irzlumo priežastis yra hormonai. Tačiau dabar aiškėja, jog paaugliai dažnai būna savanaudiški, nerūpestingi ir irzlūs todėl, kad jų smegenys vystosi lėčiau, nei auga kūnas.
(9) 2009-02-12 1
Europos Parlamento inicijuotas tyrimas neseniai paskelbė savo išvadas: kompiuteriniai žaidimai nekenkia vaikams – priešingai, žaisti sveika.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos