Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Auklėjimas
 
 

Auklėjimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2013-11-20 1
Nardymas, ėjimas virve, miegojimas miegmaišyje, pašiūrėje, uolų tyrinėjimas, maisto gaminimas gamtoje, plaukimas kajakais, kanojomis, laukinių gyvūnų ir paukščių stebėjimas – tai vos kelios iš daugybės veiklų, kurias Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Meekų šeima nuveikė vos per vienerius metus.
(2) 2013-11-11 0
Daugelis įsitikinę, kad video ir kompiuteriniai žaidimai neatneša jokios naudos. Tą neretai galima išgirsti iš tėvų, kurie nuolat bando nuvaryti nuo kompiuterių savo atžalas. Regėjimo sutrikimai, nenaudingas laiko praleidimas – tai tik keli tokio užsiėmimo minusai.
(0) 2013-09-23 -1
Jei vaikas nesupranta, ar jis geras, ar blogas, renkasi būti blogas, nes taip patogiau, tvirtina naujos knygos „Vaiko ir paauglio psichologija: šiandienos iššūkiai“ autorius psichologas Visvaldas Legkauskas. „Tada iš tavęs mažiau tikimasi. O kai mažiau tikimasi – mažiau reikalaujama“, – sako pašnekovas ir pabrėžia, kad auginti vaikų savigarbą yra ypač svarbu.
(6) 2013-09-03 0
Tokie agresyvūs vaizdo žaidimai kaip „Grand Theft Auto“ ar „Mortal Kombat“ nedaro žalos vaikams ir net gali turėti terapinį poveikį, rodo naujas tyrimas.
(0) 2013-05-28 0
Mokslininkai skelbia užčiuopę siūlo galą ieškodami atsakymo, kodėl neišsaugome ankstyvos vaikystės (iki 3 metų) prisiminimų.
(0) 2013-04-22 0
Kompiuterių technikas Danielis Sherrhouse'as iš Jungtinių Amerikos Valstijų nusprendė nustebinti dar vaikščioti deramai nemokantį savo sūnų, namų sąlygomis sukonstruodamas jam kosminio laivo simuliatorių, rašo CNet.com.au.
(26) 2013-01-28 1
Darželinukų išleistuvės kiršina tėvus. Vieni už atžalos šventę pasiruošę mokėti 500 litų, kitiems limuzinų nuoma, vienodų suknelių ar mantijų siuvimas ir brangios dovanos visiems darželio darbuotojams – tuštybė ir pinigų švaistymas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos