Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Auklėjimas
 
 

Auklėjimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2014-11-16 116
Kalbėdamas Lietuvos mokytojams apie hiperaktyvius vaikus, šią temą aptarė Godis Kelleris, žinomas norvegų lektorius, pedagogas, rašytojas.
(0) 2014-10-20 23
Geriausi režisieriai, scenarijų autoriai, animatoriai kuria sudėtingus, įtraukiančius vaizdo žaidimus. Šimtai milijonų žmonių kiekvieną savaitę į juos pasineria. Žaidžia būsimosios mamos, vaikai, statybininkai, geležinkelininkai, mokytojai, bankininkai. Įdomu, kaip jie mus veikia?
(4) 2014-10-07 29
Būtent tokią išvadą padarė Floridos universiteto (JAV) specialistai, atlikę smegenų psichologinių galimybių tyrimą. Apie tai rašo žaidimų portalas Gamasutra.
(0) 2014-07-01 -12
Ar vaikystėje mėgote dalyvauti vandens šautuvų mūšiuose? Ar kovodavote apsiginklavę vandens pistoletais bei įvairiais purkštuvais iki paskutinio sauso lopinėlio? Be abejonės, jeigu tik būtumėte turėję tokį „žaisliuką“, visi aplinkiniai būtų išsimaudę akimirksniu.
(2) 2014-06-08 3
Visą vasarą Druskininkuose veiksianti vaikų užimtumo studija „Miško namelis“ miesto gyventojams ir svečiams suteiks progą išbandyti alternatyvius vaikų ugdymo metodus dieninėje – savaitinėje vaikų stovykloje miško apsuptyje.
(1) 2014-06-05 13
<p>Laikas, kai reklama nustos daryti poveikį žmogui, niekada neateis, mano naujienų portalo LRT.lt kalbinti specialistai. „Abejoju, ar kada nors žmonės įgis imunitetą reklamai. Ji, kaip ir ž
(11) 2014-06-04 12
Vis daugiau vaikų ir paauglių susiduria su priklausomybe nuo interneto. Praėjusiais metais į pagalbos tarnybą „Vaikų linija“ dėl šios problemos telefonu ir elektroniniais laiškais kreipėsi keturis kartus daugiau vaikų ir paauglių nei 2012 metais. Pasak „Vaikų linijos“ savanorių mokytojos, psichologės Vaidos Kvietkauskaitės, nors manoma, kad alkoholis ir narkotikai yra pagrindinės nepilnamečių priklausomybės, pastaruoju metu priklausomybė nuo interneto tampa opia problema ir tėvams derėtų sunerimti, jei vaikas per daug laiko praleidžia virtualiame pasaulyje.
(2) 2014-04-14 1
Manoma, kad naujagimiai iki metų yra sinestetikai (pvz., muziką girdi spalvomis), tik pamažu protas tuos gebėjimus užslopina, sako oftalmologė Lolita Jotautienė. „Maždaug vienas iš 2 tūkst. suaugusių žmonių turi šią dovaną. Kyla išvada, kad turbūt mąstymas, mokslas užslopina kai kuriuos požievio centrus, atsakingus už mūsų emocijas, talentą kurti, suvokti kitaip“, – svarsto ji.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos