Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje
 
 

Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2011-11-29 0
Lietuvos bendrovė pirmą kartą pateko į sparčiausiai augusių bendrovių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje penkiašimtuką. Viena didžiausių kalbos paslaugų ir technologijų įmonių Baltijos šalyse UAB „Synergium” tarptautinės audito ir verslo konsultacijų bendrovės „Deloitte“ skelbtame sąraše užėmė 290 vietą. Jos pastarųjų penkerių metų apyvarta augo 582 proc., tvirtinama pranešime žiniasklaidai.
(14) 2011-11-28 0
Internetu mokame mokesčius, nusiperkame kino bilietus, netgi galime apsipirkti prekybos centre. Bet virtualiai susimokėti už užsakytą maistą iš mėgstamo restorano beveik nėra galimybių.
(41) 2011-11-27 6
Maždaug kas trečias Lietuvos gyventojas per metus neperskaito nė vienos knygos. Auga jau antra neskaitančių lietuvių karta. Vaikai, nematydami tėvų su knyga rankose, ir patys renkasi kitokius laisvalaikio leidimo būdus.
(0) 2011-11-15 0
Nors Lietuva gerokai atsilieka nuo kontinento lyderių pagal parengtų mokslininkų ir publikacijų bei registruotų patentų skaičių, tačiau, bendradarbiaudama su Baltijos jūros kaimynėmis, pasiekia aukštų rezultatų biotechnologijų srityje ir taip prisideda prie vieno svarbiausių Baltijos jūros regiono strategijos tikslų – kurti klestintį ir konkurencingą regioną – įgyvendinimo.
(3) 2011-11-08 0
Šiuolaikiškas pastatas šiandien suprantamas ne tik kaip taupantis energetinius išteklius, bet kartu ir teikiantis komfortą bei užtikrinantis saugumą. Tai pasiekiama aukštosiomis technologijomis, kurios leidžia skirtingas pastato inžinerines sistemas integruoti į visumą, optimaliai suderinti jų veikimą, o taip pat suteikia galimybę jas efektyviai valdyti nuotoliniu būdu, užtikrinant ekonomišką energetinių resursų naudojimą.
(18) 2011-11-07 0
Nuo sausio autorinius honorarus menininkams mokės visi Lietuvos gyventojai, ką nors bendra turintys su skaitmenine atkuriamąja technika, jeigu Seimas suskubs pritarti Kultūros ministerijos parengtoms Autorinių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisoms.
(2) 2011-11-01 0
Išmanieji telefonai sėkmingai įsiskverbė į Lietuvos rinką, atverdami naują nišą programuotojams, kuriantiems mobiliųjų telefonų programas. Tačiau vietiniai vartotojai pasigenda lietuviškų programų gausos savo telefonams. Tokias programas kuriantis programuotojas Linas Valiukas mano, kad mažesnį pasirinkimą iš esmės Lietuvoje nulemia maža rinka ir dėl to esanti nedidelė konkurencija.
(2) 2011-10-24 -1
Vokietijoje, Hanoveryje, veikusioje parodoje „Biotechnika 2011“ lietuviai prisistatė kaip biotechnologijų šalies atstovai ir neliko nepastebėti.
(33) 2011-10-20 1
Patentinės informacijos centras paskelbė rugsėjo mėnesio laureatą, laimėjusį geriausio lietuviško patento vardą. Išradėjas Edvinas Baublys sugalvojo visiškai naują kasdienio apsipirkimo parduotuvėse koncepciją. Ji taip pat keičia ir požiūrį į apsilankymą - nuo šiol vyrams nebeteks nuobodžiai lūkuriuoti, kol žmonos nuspręs, kuriuos produktus dėti į pirkinių krepšį.
(1) 2011-10-10 0
Seimo Pirmininkė I.Degutienė pakvietė visame pasaulyje žinomas stambias Japonijos technologijų kompanijas "NEC" ir "Panasonic" įsikurti ir Lietuvoje, rašoma Seimo pirmininko sekretoriato pranešime spaudai.
(20) 2011-10-06 15
UAB „Elmo technologijos“ nuo 2011 m. rudens Kaune atidarė naują gamybos liniją, kurioje pagal šiuolaikinius technologinius procesus gaminami energiją taupantys ir ilgaamžiai LED lauko prožektoriai, skelbiama kompanijos pranešime spaudai.
(1) 2011-09-30 3
Rugsėjo 29-tą, ketvirtadienį, Vilniaus lokomotyvų remonto depe iškilmingai pristatytas naujas manevrinis šilumvežis TEM TMH. Jis pagamintas trijų įmonių specialistų jėgomis: UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depo (VLRD), kompanijos CZ LOKO (Čekijos Respublika), kurie yra projekto autoriai ir komplektacijos gamintojai, bei Rusijos Federacijos kompanijos TRANSMAŠHOLDING.
(8) 2011-09-28 1
Nors televizijos kanalai už retransliuojamą turinį televizijos operatorių prašys susimokėti tik nuo sausio, kabelinė ir skaitmeninė televizija jau brangsta.

Iki šių metų liepos 1 d. televizijos operatoriai Lietuvoje veikiančias televizijas (12 kanalų) privalėjo retransliuoti nemokamai. Tai juos įpareigojo Visuomenės informavimo įstatymas. Kabelinės ir skaitmeninės televizijos paslaugas teikiančios bendrovės už turinio transliaciją susimokėdavo tik užsienio televizi...
(0) 2011-09-25 0
Kokie svarbiausi lazerių tyrimų Lietuvoje pasiekimai pastaraisiais metais, kaip prie jų prisidės Vilniaus Saulėtekio slėnyje statoma Didelio intensyvumo lazerių laboratorija ir lazerių kompleksas „Naglis“, pasakoja Vilniaus universiteto Lazerinių tyrimų centro mokslininkai: centro vedėjas prof. habil. dr. Valdas Sirutkaitis, doc. dr. Mikas Vengris ir dr. Rytis Butkus.
(5) 2011-09-19 0
Šią savaitę pirmą kartą Lietuvoje vieši delegacija iš NASA Ames tyrimų centro. Vizitas, kuriam vadovauja centro direktorius Simonas P. Wordenas, šiandien prasidėjo Kaune, kur svečiai lankosi Kauno technologijos universiteto mokslo centruose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos