Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje
 
 

Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2010-03-05 19
Kovo 5 d., „Barclays“ pasaulinės mažmeninės bankininkystės padalinys Vilniuje oficialiai atidarė Technologijų Centrą. Sausio mėnesį įsteigtame centre jau dirba 280 žmonių, o metų pabaigoje darbuotojų skaičius turėtų išaugti iki 400-500.
(5) 2010-03-15 5
Vienos didžiausių pasaulio informacinių technologijų sprendimų ir konsultacijų bendrovių „Computer Sciences Corporation“ (CSC) antrinė bendrovė „CSC Baltic“ darbuotojų skaičių Lietuvoje ketina padidinti nuo 170 iki 400-500 darbuotojų.
(15) 2010-03-10 3
Lietuvoje verslą kurti yra lengva, kaip niekada iki šiol, o darbuotojams darbo sąlygos yra kur kas geresnės nei, pavyzdžiui, JAV. Tokiomis savo mintimis su skaitytojais antradienį DELFI konferencijoje dalijosi didžiausio pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laursas.
(0) 2010-02-08 2
Harvardo universiteto profesorius, Ronaldo Reagano patarėjas Michaelas Porteris savo garsiojoje knygoje "Tautų konkurencinis pranašumas" 1990 metais pirmasis klasterius argumentavo ir pagrindė jų reikalingumą. Kelerius metus knyga nesulaukė didelio atgarsio, tačiau šiandien įvairios šalys rengdamos strategijas jau remiasi M.Porterio ideologija.
(33) 2010-01-29 2
Lietuvos aukštųjų technologijų įmonės, susijungusios į Fotoelektros technologijų ir verslo asociaciją, ketina pasinaudoti unikalia padėtimi pasaulinėje rinkoje ir pradėti vystyti itin perspektyvią Fotoelektros technologijų - saulės energetikos gaminių pramonės šaką. Šiuo metu net 5 įmonės Lietuvoje ruošiasi pradėti gaminti saulės elementus.
(13) 2010-10-08 2
Spalio 6 d., Vilnius. Lietuvoje veiklą pradėjo nauja „ABC Data“ grupės – IT prekių tiekimo lyderės Vidurio Europos regione – įmonė „ABC Data Lietuva“. Planuojama, kad Vilniuje įsikūrusios bendrovės apyvarta Lietuvoje 2011 metais sieks 69 mln. litų, skelbiama bendrovės pranešime.
(3) 2010-06-03 1
Lyderystės pamokos, išmoktos tarnaujant sovietų armijoje, ir siekis sukurti tokią įmonę, kurios rezultatai turėtų įtakos visos šalies ūkio rodikliams. Taip apie save ir savo siekius pasakoja Lietuvoje įsikūrusios biotechnologijų įmonės "Fermentas" generalinis direktorius Algimantas Markauskas.
(19) 2010-12-02 1
Lietuvos lazerinių technologijų bendrovė „Ekspla“ pateko tarp geriausių moksliniams tyrimams skirtų lazerių kūrėjų. Bendrovės sukurtas lazeris „NT200“ prestižiniuose apdovanojimuose „Prism Awards for Photonics Innovation“ įvertintas kaip vienas iš pažangiausių fotonikos gaminių pasaulyje 2010 m. Tai – pirmas kartas, kai Lietuvos lazerių gamintojas yra nominuotas tokiam tarptautiniam apdovanojimui.
(2) 2010-01-31 1
Sausio 26 d., Lietuvoje paskelbtas saulės energetikos pramonės startas. Atidarymo ceremonija vyko UAB „Precizika-MET SC” industrinėje fotoelektros laboratorijoje, Vilniuje. Spausdiname prof. Algirdo Galdiko, Perspektyvinių technologijų taikomųjų tyrimų instituto direktoriaus pasakytą kalbą.
(7) 2010-03-14 1
IT sritimi besidomintiems skaitytojams atskirai pristatinėti Ilja Laurso turbūt nereikia – tai vienas iš sėkmingiausių pastarųjų metų IT srities Lietuvos verslininkų, įkūręs ir vadovaujantis mobiliųjų aplikacijų bendrovei „GetJar“. Nesenai Lietuvoje įvyko visa eilė jo interviu ir seminarų apie verslą, IT rinką, darbo perspektyvas. Mes irgi siūlome pasiklausyti šio žmogaus minčių tiek studentams, tiek apie gyvenimo perspektyvas mąstančius žmones, tiek ir pači...
(2) 2010-04-08 0
Aukštųjų technologijų tyrimų klasterį kuriančios 5 įmonės Visorių IT parke (VITP) steigs medicinos, biofarmacijos ir saulės energijos technologijų tyrimų ir eksperimentinės gamybos centrus. Bendros jų planuojamos investicijos per artimiausius trejus metus sudarys 150 mln. litų, iš jų trečdalis bus finansuojama ES paramos lėšomis.
(9) 2010-09-30 0
Lietuvos Vyriausybė, sutarusi bendradarbiauti su tarptautine bendrove IBM, steigia naują bendrovę Lietuvos IBM tyrimų centras. Kaip numatyta trečiadienio Vyriausybės nutarime, šios įmonės įstatinis kapitalas bus 700 tūkst. Lt, kuriuos įneš Ūkio ir Švietimo bei mokslo ministerijos.
(27) 2010-05-21 0
Estų sukurtas „Skype“ įrodo, kad milijardinės vertės kompanijas galima kurti ir Baltijos šalyse, tačiau Lietuvoje neprieinamos žinios apie aukštąsias technologijas ir jų finansavimo šaltinius. Tokios pozicijos laikosi didžiausio pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laursas. Visgi I. Laursas tikisi, kad lietuviai neliks bulvių augintojais ir ateityje kurs „Facebook“.
(5) 2010-03-30 0
Plėtojant vėjo energetiką šalyje ilgainiui susiformuoja vėjo energetikos pramonė, teigia Lietuvos vėjo elektrinių asociacija. Valstybė, formuodama sąlygas atsinaujinančių energijos šaltinių rinkai, turėtų atsižvelgti į šias ilgalaikes tendencijas.
(26) 2010-09-28 0
Į Lietuvą ateinančios informacinių technologijų (IT) bendrovės koreguoja darbo rinką – persivilioja paprastesnių įmonių darbuotojus ir planuoja plėstis toliau. Kai kurie specialistai perspėja, kad turime perorientuoti socialinius mokslus besirenkančius abiturientus, antraip greit pritrūksime IT specialistų. Kiti mano, kad IT specialistų jau parengta tiek, kad užtektų ir dar penkiems „Barclays“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos