Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje
 
 

Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(33) 2011-07-06 21
Netradicinis verslininkas, inovatorius, šių laikų filantropas. Didžiąją gyvenimo dalį iki šiol praleidžiantis užsienyje, Antanas Guoga vis giliau leidžia šaknis Lietuvoje – savo energiją, žinias ir lėšas jis skiria investicijoms į lietuvišką verslą.
(20) 2011-10-06 15
UAB „Elmo technologijos“ nuo 2011 m. rudens Kaune atidarė naują gamybos liniją, kurioje pagal šiuolaikinius technologinius procesus gaminami energiją taupantys ir ilgaamžiai LED lauko prožektoriai, skelbiama kompanijos pranešime spaudai.
(41) 2011-11-27 7
Maždaug kas trečias Lietuvos gyventojas per metus neperskaito nė vienos knygos. Auga jau antra neskaitančių lietuvių karta. Vaikai, nematydami tėvų su knyga rankose, ir patys renkasi kitokius laisvalaikio leidimo būdus.
(1) 2011-09-30 3
Rugsėjo 29-tą, ketvirtadienį, Vilniaus lokomotyvų remonto depe iškilmingai pristatytas naujas manevrinis šilumvežis TEM TMH. Jis pagamintas trijų įmonių specialistų jėgomis: UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depo (VLRD), kompanijos CZ LOKO (Čekijos Respublika), kurie yra projekto autoriai ir komplektacijos gamintojai, bei Rusijos Federacijos kompanijos TRANSMAŠHOLDING.
(3) 2011-01-13 3
Keletas faktų, nusakančių technikos mokslų daktaro Vlado Lašo gyvenimo būdą: mėgsta keliauti, aplankė daugiau kaip 60 šalių, susiklosčius nepalankioms aplinkybėms – akmenų griūčiai atskyrus nuo grupės – vienas užkopė į vadinamąjį Europos stogą, aukščiausią alpių viršukalnę – 4808 m. Monblaną. Mažiuku lėktuvu keturiese perskrido Atlantą, apskriejo aplink pasaulį. Jis yra bendrovės UPS Skubių siuntų įkūrėjas ir generalinis direktorius, galvą pamet...
(33) 2011-10-20 1
Patentinės informacijos centras paskelbė rugsėjo mėnesio laureatą, laimėjusį geriausio lietuviško patento vardą. Išradėjas Edvinas Baublys sugalvojo visiškai naują kasdienio apsipirkimo parduotuvėse koncepciją. Ji taip pat keičia ir požiūrį į apsilankymą - nuo šiol vyrams nebeteks nuobodžiai lūkuriuoti, kol žmonos nuspręs, kuriuos produktus dėti į pirkinių krepšį.
(8) 2011-09-28 1
Nors televizijos kanalai už retransliuojamą turinį televizijos operatorių prašys susimokėti tik nuo sausio, kabelinė ir skaitmeninė televizija jau brangsta.

Iki šių metų liepos 1 d. televizijos operatoriai Lietuvoje veikiančias televizijas (12 kanalų) privalėjo retransliuoti nemokamai. Tai juos įpareigojo Visuomenės informavimo įstatymas. Kabelinės ir skaitmeninės televizijos paslaugas teikiančios bendrovės už turinio transliaciją susimokėdavo tik užsienio televizi...
(2) 2011-11-01 0
Išmanieji telefonai sėkmingai įsiskverbė į Lietuvos rinką, atverdami naują nišą programuotojams, kuriantiems mobiliųjų telefonų programas. Tačiau vietiniai vartotojai pasigenda lietuviškų programų gausos savo telefonams. Tokias programas kuriantis programuotojas Linas Valiukas mano, kad mažesnį pasirinkimą iš esmės Lietuvoje nulemia maža rinka ir dėl to esanti nedidelė konkurencija.
(23) 2011-01-04 0
Lietuviai – darbštūs žmonės, bet ne visada tą savo savybę ir pagaminamus daiktus moka tinkamai pristatyti kitiems. Tai puikiai iliustruoja gana ilgas pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų, kurių gaminiai sukuriami būtent Lietuvoje, sąrašas.
(5) 2011-09-19 0
Šią savaitę pirmą kartą Lietuvoje vieši delegacija iš NASA Ames tyrimų centro. Vizitas, kuriam vadovauja centro direktorius Simonas P. Wordenas, šiandien prasidėjo Kaune, kur svečiai lankosi Kauno technologijos universiteto mokslo centruose.
(0) 2011-05-21 0
Ūkio ministras Rimantas Žylius kartu su IBM viceprezidentu Džonu Keliu ir „IBM Research“ Ciuricho mokslinių tyrimų centro vadovu Matijumi Kaizersvortu susitarė dėl tolesnio glaudaus bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir „IBM Research“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(7) 2011-09-06 0
Visi šalies moksleiviai ir studentai kviečiami siūlyti pavadinimą rudenį Lietuvos mokyklas pasieksiančiai mobiliai biomokslų laboratorijai. Geriausio vardo autoriui atiteks vertingas apdovanojimas – planšetinis kompiuteris „iPad“, o jo pasirinktą šalies mokyklą laboratorija „ant ratų“ aplankys vieną iš pirmųjų.
(11) 2011-05-22 0
Lietuvoje auga susidomėjimas išmaniesiems telefonams skirtomis programėlėms. Vis daugiau entuziastų programas kuria ne kompiuterio, bet telefono ekranui. Šalyje tarsi grybai po lietaus dygsta naujos programuotojų bendruomenės, jos drauge dirba dėl vieno tikslo – pasiūlyti kuo daugiau ir kuo kokybiškesnių produktų, tačiau ar tai gali išaugti į tikrą verslą? Ar programėlės leistų uždirbti pinigų Lietuvoje? Ko reikia norint sukurti sėkmingą verslą? Į šiuos ir kitus ...
(0) 2011-09-01 0
Visorių informacinių technologijų parke atidarytas bendrovės „Viltechmeda“ aukštųjų medicinos technologijų centras „Moog“ Jame veiks mokslo tiriamasis padalinys – laboratorija, moderni eksperimentinė gamykla, bei vienintelis Europoje įmonės „Moog Medical Devices Group“ prietaisų aptarnavimo centras.
(1) 2011-11-29 0
Lietuvos bendrovė pirmą kartą pateko į sparčiausiai augusių bendrovių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje penkiašimtuką. Viena didžiausių kalbos paslaugų ir technologijų įmonių Baltijos šalyse UAB „Synergium” tarptautinės audito ir verslo konsultacijų bendrovės „Deloitte“ skelbtame sąraše užėmė 290 vietą. Jos pastarųjų penkerių metų apyvarta augo 582 proc., tvirtinama pranešime žiniasklaidai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos