Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje
 
 

Aukštųjų technologijų verslas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(27) 2013-02-18 46
Iš „Apple“ gauta licencija, „Amazon“, „Fishing Tackle“ susidomėjimas ir beveik 100 tūkst. pasidalinimų naujiena internete visame pasaulyje. Ši naujiena – lietuvių sukurtas sonaras „Deeper“, leisiantis žvejybos metu reljefą ir žuvis matyti ne echoloto, o mobiliojo telefono ekrane.
(2) 2013-04-05 10
Šiaulių apygardos teismas leido vienintelei šalyje televizorių gamintojai bendrovei „Šiaulių tauro televizoriai“ pradėti restruktūrizavimo procesą. Tam neprieštarauja ir kreditoriai.
(5) 2013-09-09 7
Šiandien lazerių technologijų kūrimo pramonė yra viena perspektyviausių industrijos sričių. Mūsų šalies gamintojų lazeriai žinomi kaip parametrinių šviesos generatorių gamybos lyderiai, kurie užima daugiau nei pusę šios srities rinkos visame pasaulyje.
(13) 2013-10-17 4
Vilniuje atidarytas ekologiškiausias Europoje pramonės objektas, naujos kartos modernių saulės elementų gamykla ir tyrimų laboratorija, greičiausias vaizdo konferencijų ir interneto media centras Europoje ir inovatyvių jaunų bendrovių inkubatorius. Visa tai – naujajame „BOD Group“ Aukštųjų technologijų centre L.I.G.H.T. WING.
(1) 2013-04-15 3
Vilniaus Visorių informacinių technologijų parke baigiamame įkurti Saulės energijos technologijų centre, priklausančiame įmonių grupei „BOD Group“, jau šiemet bus pradėti gaminti naujos kartos saulės moduliai. Jie bus parduodami Lietuvoje ir eksportuojami į kitas šalis. Išskirtiniai moduliai bus gaminami ypatingoje gamykloje – vienintelėje ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų bei Vakarų Europoje apšildomoje itin ekologiška ir gerokai pigesne už įprastą geoterminio šildymo sistema.
(16) 2013-02-18 2
Londone vasario 12–13 dienomis vykusioje finansų ir bankininkystės naujovių konferencijoje „FinovateEurope 2013“ lietuvių bendrovė „Etronika“ pristatė atnaujintą daugiakanalį el. bankininkystės sprendimą „Banktron“. Lietuvių pristatyta naujovė konferencijoje buvo palankiai sutikta bei pelnė „Geriausios inovacijos“ titulą.
(14) 2013-06-29 2
Vaizdo įrašas, kuriame videožaidimų gerbėjas švedas Feliksas Kjellbergas žaidžia ir giria lietuvio Antano Marcelionio kurtą žaidimą, per naktį „Youtube“ tinklalapyje buvo peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų. Pagal A. Tapino kurtą knygą „Vilko valanda“ žaidimą „Howler“ sukūręs A. Marcelionis stebisi ir tikina tokio populiarumo nesitikėjęs.
(1) 2013-06-11 1
Lietuvoje yra puiki infrastruktūra išmokti dirbti su informacinėmis technologijomis (IT), dėl to šalyje yra ypač aukštas informacinis raštingumas. Mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas įsitikinęs, kad tai yra iki šiol neišnaudojamas šalies verslo potencialas.
(0) 2013-05-12 1
Norvegijos bendrovė „Visma“, kuri teikia buhalterijos bei administravimo paslaugas ir vysto verslui skirtą programinę įrangą ketina plėsti savo veiklą Vilniuje, praneša „news2biz“.
(0) 2013-09-11 1
Lietuviai vis sparčiau artėja kosmoso link: šiais metais jaunimas skraidė savo sukurtais palydovais ir bepiločiais orlaiviais, o jau rugsėjo 18 dieną Vilniuje prasidės tarptautinė konferencija „Space Economy in the Multipolar World (SEMWO)“. Joje Lietuvos mokslininkai pristatys savo sukurtas ir siūlomas kosmoso technologijas.
(3) 2013-11-18 1
Vilnius tapo pirmąja Rytų Europos sostine, suorganizavusia svarbiausią Europos renginį informacinių ir ryšių technologijų srityje - ICT2013.
(12) 2013-05-08 1
JAV žemės ūkio technikos gamybos kompanija „Kinze Manufacturing Inc.” Vilniaus rajone atidarys gamyklą. Lietuvoje bus gaminama sėjamoji ir sodinamoji technika.
(5) 2013-06-21 1
Grupė jaunų Lietuvos verslininkų sukūrė naują elektroninės prekybos sistemą, kuri leidžia prekes internetu parduoti be tarpininkų – iš tiekėjo tiesiai pirkėjui. Pasak bendrovės „Future retail“ direktoriaus Tado Deksnio, jauna novatoriška įmonė, vadinama „startuoliu“, pirmoji Europoje išplėtojo tokią sistemą ir jau sulaukė beveik milijono litų investicijų plėtrai.
(10) 2013-02-25 1
Planuojant ir statant saulės jėgaines tikimasi, kad jų tarnavimo laikas sieks 20 - 25 metus. Būsimi jėgainių savininkai verslo planuose pinigų srautus skaičiuoja ne trumpesniam nei 12 metų laikotarpiui. Pirmosios investicijų grąžos laukiama po 5-6 metų. Pasitaiko saulės jėgainių rangovų, kurie būsimą pelną savo klientams prognozuoja jau po 2-3 metų. Paprastai šios prognozės sudaromos skaičiuojant galimą elektros pagaminimo kiekį bei įvertinant planuojamus supirkimo tarifus. Tačiau ar tikrai galima garantuoti pagaminamos energijos kiekius ir kokios grėsmės čia laukia saulės jėgainių savininkų?
(4) 2013-03-22 1
Ignalinos aerodromas ruošiasi rimtam iššūkiui: liepos mėnesio viduryje čia vyks pirmosios Lietuvoje raketų varžybos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos