Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aukštųjų technologijų verslo kryptys
 
 

Aukštųjų technologijų verslo kryptys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-07-01 0
Šiemet bus paleisti pirmieji Lietuvos mokslininkų sukurti palydovai į kosmosą. Projektų autoriai sako, kad tai Lietuvai – istorinis įvykis.
(14) 2013-06-29 1
Vaizdo įrašas, kuriame videožaidimų gerbėjas švedas Feliksas Kjellbergas žaidžia ir giria lietuvio Antano Marcelionio kurtą žaidimą, per naktį „Youtube“ tinklalapyje buvo peržiūrėtas daugiau nei milijoną kartų. Pagal A. Tapino kurtą knygą „Vilko valanda“ žaidimą „Howler“ sukūręs A. Marcelionis stebisi ir tikina tokio populiarumo nesitikėjęs.
(0) 2013-06-28 0
JAV įsikūrusi debesų kompiuterijos programinės įrangos ir paslaugų kompanija „Virtustream“, bendradarbiaudama su VšĮ „Investuok Lietuvoje“, Kaune planuoja atidaryti naujų paslaugų vystymo padalinį. Jame įdarbins 75 informacinių technologijų specialybių darbuotojus.
(0) 2013-06-26 0
Minint Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 80-metį, Lietuvos kosmoso asociacija liepos šeštą dieną Ignalinos Aerodrome sukvies moksleivius, studentus ir visus besidominčius technologijomis į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą Lietuvos CanSat, raketų ir bepiločių orlaivių konkursą.
(5) 2013-06-21 1
Grupė jaunų Lietuvos verslininkų sukūrė naują elektroninės prekybos sistemą, kuri leidžia prekes internetu parduoti be tarpininkų – iš tiekėjo tiesiai pirkėjui. Pasak bendrovės „Future retail“ direktoriaus Tado Deksnio, jauna novatoriška įmonė, vadinama „startuoliu“, pirmoji Europoje išplėtojo tokią sistemą ir jau sulaukė beveik milijono litų investicijų plėtrai.
(0) 2013-06-18 0
Kauno technologijos universiteto studentai kviečiami stažuotis Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ames tyrimų centre. Tai šiomis dienomis Silicio slėnyje besilankančiai Kauno technologijos universiteto delegacijai susitikime patvirtino centro direktoriaus Simonas P. Wordenas.
(1) 2013-06-11 1
Lietuvoje yra puiki infrastruktūra išmokti dirbti su informacinėmis technologijomis (IT), dėl to šalyje yra ypač aukštas informacinis raštingumas. Mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovės „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas įsitikinęs, kad tai yra iki šiol neišnaudojamas šalies verslo potencialas.
(6) 2013-05-29 0
Lietuvos informacinių technologijų (IT) bendrovės netrukus sulauks didesnės konkurencijos iš JAV korporacijos IBM. Pastaroji planuoja dalyvauti Lietuvoje rengiamuose viešuosiuose IT konkursuose, rašo „Verslo žinios“.
(3) 2013-05-17 0
Pristatytas naujas lietuviškas interneto projektas, vienoje platformoje sujungsiantis laisvai dirbančius specialistus ir darbdavius. Tai pirmasis portalas Lietuvoje, kuriame tiek verslas, tiek ir privatūs asmenys galės samdyti žmones vienkartiniams rašymo ir vertimų darbams ir svetainės aplinkoje juos vertinti bei atsiskaityti už paslaugas. Projektas startuoja Lietuvoje, o netrukus bus pristatytas ir pasaulinei interneto bendruomenei.
(0) 2013-05-12 1
Norvegijos bendrovė „Visma“, kuri teikia buhalterijos bei administravimo paslaugas ir vysto verslui skirtą programinę įrangą ketina plėsti savo veiklą Vilniuje, praneša „news2biz“.
(0) 2013-05-10 0
JAV nacionalinė aeronautikos ir kosmoso agentūra (NASA) pirmojo Lietuvos palydovo kūrėjus informavo daugiau nei dviem savaitėmis paankstinusi kompanijos „SpaceX“ raketos nešėjos „Falcon 9“ paleidimą. Dėl to „Lituanica SAT-1“ komandai teks dirbti viršvalandžius.
(23) 2013-04-19 0
Programuotojų aukso amžius tęsis dar bent dešimtmetį, o gal ir ilgiau, sako IT specialistai, diskutavę ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusioje progreso konferencijoje „Login 2013”.
(0) 2013-04-19 0
Vykstančioje progreso konferencijoje „Login 2013” personalo ekspertai pripažino, kad šiuo metu informacinių technologijų (IT) rinka Lietuvoje išgyvena aukso amžių. Didžiausias galvos skausmas ir trukdis tolesnei plėtrai – darbuotojų trūkumas, o labiausiai trūksta kvalifikuotų programuotojų.
(1) 2013-04-15 3
Vilniaus Visorių informacinių technologijų parke baigiamame įkurti Saulės energijos technologijų centre, priklausančiame įmonių grupei „BOD Group“, jau šiemet bus pradėti gaminti naujos kartos saulės moduliai. Jie bus parduodami Lietuvoje ir eksportuojami į kitas šalis. Išskirtiniai moduliai bus gaminami ypatingoje gamykloje – vienintelėje ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų bei Vakarų Europoje apšildomoje itin ekologiška ir gerokai pigesne už įprastą geoterminio šildymo sistema.
(16) 2013-04-13 0
Jau šiemet Lietuva taps kosmine valstybe. Pirmasis palydovas šalies istorijoje, pavadintas „Lituanica SAT-1“, žengia į finišo tiesiąją. Baigę projektavimo darbus, pirmojo lietuviško palydovo kūrėjai pradeda gaminti ir konstruoti rudenį į kosmosą pakilsiančio palydovo prototipą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos