Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Aukštųjų technologijų verslo kryptys
 
 

Aukštųjų technologijų verslo kryptys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-14 9
Lietuvoje kosmoso technologijų pritaikymas versle įgauna pagreitį – palydovai palengvina ne vieno specialisto ar tyrėjo darbą. Vis dėlto ekspertai pasigenda didesnio indėlio į naujų technologijų kūrimą.
(1) 2012-12-13 33
Jau kitų metų vasarą Visoriuose šalia Vilniaus statomoje gamykloje bus pradėti gaminti saulės moduliai, kuriuos norima paversti statybine medžiaga. Bendrovės „Baltic Solar Energy“ vadovas Vidmantas Janulevičius prasitaria, kad jau kitais metais Lietuvoje gaminami saulės moduliai gali būti instaliuojami į vieno didžiausių Italijos bankų statomo dangoraižio fasadą.
(0) 2012-12-12 8
„Ekologijos nereikia nei kvailiams, nei vargšams. Vargšas neturi už ką aplinkos tvarkyti, o kvailas nesupranta kam tai daryti“, - sako dvidešimt penkmetį kitąmet švęsiančios biotechnologijų bendrovės „Biocentras“ direktorius, profesorius Saulius Grigiškis. Apie tai, kiek taršioje aplinkoje mes gyvename, kokiais būdais teršalai yra valomi ir kokias inovatyvias technologijas kuria lietuviai, portalas grynas.lt kalbino aplinkosaugines biotechnologijas kuriančios įmonės vadovą.
(7) 2012-12-07 10
Iš bankininko kostiumo į laboratorinį chalatą su tikslu kurti tai, ko pasaulyje beveik niekas nedaro. Taip galima apibūdinti paskutinį Tomo Andrejausko žingsnį, kai jis paliko „Swedbank Markets“ tarnybos Lietuvoje vadovo kėdę ir stojo prie šiemet įkurtos biotechnologijų bendrovės „ProBioSanus“ vairo.
(0) 2012-12-07 23
Į moderniausios Rytų Europoje puslaidininkių lazerių laboratorijos „Brolis Semiconductors" atidarymą nusprendė atvykti ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Atidarymo metu ji pasveikino įmonę įkūrusius brolius Augustiną, Kristijoną ir Dominyką Vizbarus.
(0) 2012-12-03 17
Veiklą pradeda Lietuvos verslininkus ir mokslininkus vienijantis Vėjo ir saulės transporto aljansas. Jo tikslas – įgyvendinti atsinaujinančia vėjo energija varomo viešojo miesto transporto idėją.
(16) 2012-11-14 47
Lietuvos įmonių grupė „BOD Group“, kitais metais viena pirmųjų Europoje pradėsianti gaminti naujos kartos saulės energijos modulius iš stiklo, atkreipia rinkos dalyvių dėmesį, kad Lietuvoje besipučiantis saulės energijos jėgainių statybos burbulas pavojingas visiems rinkos dalyviams ir labiausiai nuo jo nukentės paskubomis į nekokybišką Azijos produkciją investavę vartotojai.
(2) 2012-11-12 22
E. parduotuvė, vienijanti šalies ir užsienio menininkus bei amatininkus, netrunka pralaužti net vyresnės kartos žmonių skepticizmą. Menininkų gretos sėkmingai auga, tačiau vienas e. parduotuvės „Crafts World“ įkūrėjų Vytenis Pakėnas tikrąja sėkme vadina gebėjimą pildyti socialinius tikslus.
(0) 2012-11-12 15
IT paslaugų tarptautinės prekybos apimtys Europoje auga sparčiau negu kitų paslaugų ar prekių. 2010 m. kompiuterinių ir informatikos paslaugų apimtys išaugo 13,1 proc., 2011 m. augimas siekė 8,9 proc., o pirmąjį 2012 m. pusmetį 6,6 proc. Vis dėlto eksportuojamos IT paslaugos kol kas sudaro tik nedidelę bendrojo eksporto dalį. Lietuvos ir pasaulio tendencijos aptartos kasmetinėje IT konferencijoje „ATEA Action“.
(0) 2012-09-10 23
Vilniuje duris atvėrė bendrovės „Biotechpharma“ mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras. Tai yra pirmas tokio pobūdžio centras ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje. Jame jau pradėtos teikti visos biotechnologinės farmacijos paslaugos – nuo užsakomųjų mokslinių ekspertizių iki bandomųjų preparatų gamybos ikiklinikiniams ir klinikiniams tyrimams. Šiuo metu bendrovė „Biotechpharma“ yra pasirašiusi beveik 38 mln. litų (11 mln. eurų) vertės ...
(31) 2012-07-19 0
Didžiausių Lietuvos universitetų atstovai nerimauja, jog greitu laiku galime pritrūkti informacinių technologijų specialistų. Valstybės lėšomis paruoštus darbuotojus „nusiurbia“ didžiosios užsienio kompanijos. Politikai teigia, kad už Lietuvos pinigus parengti specialistai kelia kitų valstybių ekonomikas, tuo tarpu mes už tai dar ir primokame.
(14) 2012-07-17 0
Didžiausia Baltijos šalyse programavimo paslaugų įmonių grupė „Nortal“ (anksčiau – „Webmedia“) plečia savo veiklą Lietuvoje. Pažangias elektroninių paslaugų ir taikomąsias sistemas diegianti kompanija į IT centro plėtrą per artimiausius metus planuoja investuoti iki 15 mln. litų, rašoma pranešime spaudai.
(1) 2012-07-17 0
is daugiau užsienio kompanijų programavimo darbus patiki ne Azijos šalių, o Lietuvos specialistams. Čia jos randa aukščiausios kvalifikacijos programuotojų ir IT projektuotojų, kurie savo kompetencija nenusileidžia, o kartais ir lenkia pažangiausių IT kompanijų specialistus.
(7) 2012-06-12 0
Pirmadienį Bulgarijos valstybinė priėmimo komisija priėmė saulės jėgainės, kurios modulius „Solet” pagamino bei įdiegė lietuvių mokslinė-gamybinė akcinė bendrovė „Precizika“, darbus.
(13) 2012-04-30 0
Lietuvos lazerių kūrėjai sako, kad Lietuva jiems – per maža, o mokslo įstaigos naujiems prietaisams pirkti dažniausiai neturi pinigų. Todėl įmonės daugiau dirba užsienio, o ne vidaus rinkai. Dalios Grybauskaitės teigimu, vietinio mokslo išnaudojimas ekonomikos vystymui kol kas gąsdinamai prastas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos