Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ausų ligos
 
 

Ausų ligos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-06-30 1
Prasidėjus karščiams ir maudynių sezonui visi vos ištaikę laisvą akimirką skuba prie vandens telkinių ir ten mėgaujasi vandens teikiamais malonumais. Vieni namo grįžta pailsėję ir atsigavę, o kiti – užgulusiomis ar net skaudančiomis ausimis. Norintiems išvengti tokių bėdų medikai rekomenduoja po maudynių ausis tinkamai išsausinti, o vaistininkai sako pastebintys augantį profilaktinių priemonių, apsaugančių nuo vandens pateikimo į ausis maudantis, populiarumą, rašoma pranešime spaudai.
(1) 2020-03-23 -5
Jeigu kartais ieškote dar vienos priežasties nebesivalyti ausų medvilniniais ausų krapštukais, vieno vyro istorija, pasibaigusi sunkia ir gyvybei pavojinga infekcija, gali jus priversti galutinai apsispręsti.
(0) 2019-12-17 14
Jei esate sporto mėgėjas, tikrai esate pastebėję, kad kai kurie atletai turi keistai deformuotas ausis. Jos yra padidėjusios, o visi įprasti kontūrai yra pranykę. Kodėl taip nutinka? Ir kaip to išvengti, jei nori pradėti mokytis kovos menus?
(3) 2017-09-03 32
Turbūt daugelis yra girdėję istorijas apie ausyse įstrigusius vabzdžius ar vorus. Vis dėlto, motina gamta šį sykį pranoko save pačią, rašė iflscience.com.
(0) 2017-07-14 -6
Šioje filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kaip gydytojas iš pacientės ausies šalina susikaupusį didžiulį kiekį ausų vaško arba geriau žinoma, kaip ausų siera.
(7) 2017-01-11 50
Gydytojai vis intensyviau stoja prieš paplitusias ausų valymo praktikas. Anot jų, ypatingai žalingas ausų valymo būdas yra naudojant vatos pagaliukus (arba smailius daiktus, apvyniotus vata). Medicininiuose žurnaluose tvirtinama, kad vatos pagaliukai nepadeda pašalinti sierą iš ausų ir joms kenkia, rašo CNN.
(0) 2016-11-23 5
Ausies užauginimas po savo paties oda – gal ir nėra visiškai negirdėtas dalykas, bet Šiaurės Vakarų Kinijos Šaansi provincijos plastikos chirurgams tai nauja patirtis. Medikams teko gerokai pavargti, kad ausį prieš metus avarijoje praradęs vyras ir vėl galėtų ją jausti kaip savą.
(4) 2015-07-03 31
14-metis paauglys iš JAV, Arkanzaso, Grantas Botti nubudo, pajutęs nepakeliamą skausmą ausyje. Užuot puolęs skųstis mamai, vaikinukas pirmiausiai apsičiupinėjo ausį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos